wmaraci reklam

5 Ay Boyunca 5 Kişiye Ücretsiz SSD Hosting Çekilişi

4 Mesajlar 848 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Altın Üye
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
Evet arkadaşlar 2.yılımızı doldurduk :) Bu 2.yılımız şerefsine bir çekiliş yapalım dedik sunucularımızdan ücretsiz ssd hosting hizmeti vermek istedik belirli sayıda kişiye ve belirli bir süreliğine :)

https://www.cekilisyap.com/5-ay-boyunca-5-kisiye-ucretsiz-ssd-hosting-b2/
Çekiliş süresini yukarıdan takip edebilirsiniz.

Tabi bu süre okadar kısa bir süre değil tam 5 Ay boyunca ücretsiz ssd hosting hizmetimizden faydalanabilirsiniz..
İşte bilgilerimiz..

Hosting Özellikleri şunlardır

• Disk : 1 GB SSD

• Trafik : 25 GB / Ay (Duruma göre artar)

• E-posta : 10

• Veritabanı : 5

• Alt Alan Adı : 3

• Ftp Kullanıcısı : 3

• Ücretsiz SSL

• Günlük olarak yedekleme + Kendiniz dropbox hesabınıza otomatik olarak bağlayabilirsiniz.

• Otomatik olarak tek tık ile kurulan (joomla,opencart,wordpress) gibi hazır sistemler.

Çekişi Şartları Aşağıdaki Gibidir.

• hosting içerisinde ( +18 veya yasal olmayan web siteler barındırılması yasaktır )

• hostigde barınacak olan domain uzantısı (xyz veya ücretsiz uzantı olmayacak)

• http://facebook.com/kansorgula kansorgula facebook sayfamızı beğenmek

• https://kansorgula.com kansorgula web sitemizi sayfamızı profilinizde paylaşmak (paylaşıp beğenen kişi konu altına yorum yazarsa daha hızlı sonuç alınır.)

• paylaştığınız profili konu altına yorum olarak bırakırsanız isminizi çekilişe daha hızlı kayıt ederiz.

Çekiliş sonuçları http://yavuz-selim.com üzerinden açıklanacaktır.

Herkese bol şanslar dilerim

Konu yanlış yere açıldıysa kapatılmadan doğru kategoriye aktarılmasını talep ederim.

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
reklam

hcyasavul hcyasavul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 28 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam çok güzel insanların faydalanması için bir çekiliş düzenliyorsunuz ancak,
''hostigde barınacak olan domain uzantısı (xyz veya ücretsiz uzantı olmayacak)'' ya şu bana çok saçma geldi , yani siz şimdi çekiliş yapmıyor musunuz? şuan çekilişle dağıttığınız özelliklerden daha fazlasını ücretsiz olarak 1 yıllık sunan bir çok firma var.

Bir de bu çekilişten çok tanıtım olmuş gibi, 5 kişi yerine 1 kişi yapın özelliklerini yükseltin, en azından bir faydası olur.

İyi forumlar :)

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
hcyasavul Olabilir soyledikleriniz ben cloudflare kullaniyorum ayni zmaanda xyz ve ucretsiz uzanti kabul etmiyor cloudlfare ek olarak belirttigim ozellikler duruma gore insiyatif kullanarak arttirabilirim ben sadece yardimci olmak istedim tanitim yapmak gibi derdim olsa 2 yil boyunca surekli paylasim manyagi yapardim her yeri ama oyle boburlenmek gibi niyetim asla olmadi sukurler olsun karakterimdede yok oylebi yapi neyse sagol dusuncelerin icin

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
#çekiliş devam etmektedir son 2 gün katılmak isteyen şartları yerine getirdiğinde katılabilir :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al