wmaraci reklam

1200 TL Civarında Akıllı Telefon Tavsiyeleriniz Nedir?

17 Mesajlar 2.259 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek boya kontrol inspector
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 213 / 112
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar 1200 TL Civarında Akıllı Telefon arıyorum ekranı en fazla 5 inç olacak.
Düşündüğüm modeller :
Sansung A3 2016
Sony Xperia M5 (yazılımsal sıkıntılarının olduğunu söylüyolar)
Iphone 5S Gold (Güncellemesi ne zamana kadar sürecek acaba eskidimi artık bu model.)

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj
wmaraci
reklam

Restlesstr Restlesstr http://www.grafikmen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 41 / 107
  • Ticaret 13, (%100)
İnç konusunda fazla ısrarcı değilseniz LG G4 almanızı tavsiye ederim.

www.grafikmen.com | Grafik deposu.

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
Konuya bakmadan evvel Sony M5 tavsiye edecektim ve pazartesi günü sipariş vermeyi düşünüyorum diyecektim.

Sony Xperia M5 (yazılımsal sıkıntılarının olduğunu söylüyolar) demişsiniz.

Genel olarak yorum ve incelemelerde iyi yorumlar var bir düşünün bence :)

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek boya kontrol inspector
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 213 / 112
  • Ticaret 1, (%100)
demirkurt94 Hocam iş yerinde arkadaşlar demişti bu günde donanım haberde okudum birçok kişi şikayetçi. kimisi güncelleme sonrası sıkıntıların çıktığını söylemiş.

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
bilemiyorum hocam olumlu yorumlar mevcut daha kullanmadım ancak her telefnun muhakkak kusuru ve kullanıcı memnuniyetsizliği olacaktır. Aklınıza herhangi bir model getirin onların bile muhakkak kusurları ve şikayet konuları vardır. Sizin ihtiyaçlarınızı görmesi önemli kanaatimce.
ankarali87

kişi bu mesajı beğendi.

kadir001 kadir001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek online sales maneger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
androidden sıkıldıysan 5s ama androidin yerini tutmuyor sanki insan bi arıyor androidi.ama kaska vs sıfır sıkıntı en temizi 5s

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Asus zenfone 2 32 gbyte da fena değil sanırım
ankarali87

kişi bu mesajı beğendi.

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Akıllı telefon olduğu için önerme konusunda çekimserim. Ancak seni olabildiğince idare edecek bir cihaz alman en mantıklısı.

Mustafa Kemal ATATÜRK!

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Son 2 senedir iPhone / Samsung / LG / Sony ve General Mobile kullandım. Eğer bir sıralama yapmam gerekirse;

1- iPhone
2- Samsung
3- Sony
4- General Mobile
5- LG

Bu şekilde yapardım. Hangi telefon alacağın konusunda tam olarak bir şey diyemem ama hangilerini almayacağını söyleyeyim.

LG alma, uzak dur. Hayatımın pişmanlığıydı G3. 3000mAh batarya gücü altında tanıtım yaparlar, yarım gün bile şarjım gitmiyordu. Benim cihazda problem olduğunu düşündüm ama amcamın oğluda aynısını aldı onda da aynı problem. LG alırsan Priz yanından arsa da kiralarsın.

iPhone zaten stabil ama fiyat konusunda belirlediğin rakamdan çok daha fazla. 6 ve 6s serilerinden uzak dur derim boyut olarak çok büyük. Özel cep diktirmeden telefon kullanmak istiyorsan 5s alacaksın kafan rahat olacak.

Sony batarya anlamında idare eder, özel arayüzü, müzik çaların ekstra verdiği bir şey yok ama kamera ve dayanıklılık olarak dünyanın lideridir.

Samsung alacaksan A serisi yerine J serisini öneriyorum. Şu anda kullandığım cihaz J5. 2600 mAh bataryası olmasına rağmen tam 1 gün beni idare ediyor sürekli internet, 3G ve konum açıkken. Bugüne kadar kullandığım telefonlar arasında en iyi batarya performansı gördüğüm cihaz Samsung J5 oldu. Daha önce Samsung S5 falan da kullandım ama J5 kesinlikle bambaşka birşey. Dezavantaj olarak alt panel ışıkları yok. Geri tuşu, home tuşu ışıklandırmalı değil yani. Birde samsung'da görmeye alıştığın uyarı led ışığı yok bu cihazda. Sadece ön kamerada flaş var eğer uyarı istersen flaşı açabilirsin. A serisi çelik kasa J serisi klasik Samsung Plastik kasa ama J5'in elde duruşu hızı ve bataryası harika! Kamera olarak telefon için parasından daha fazla tatmin ediyor. Ön kamera öz çekim için çok ideal.

General Mobile'ın önerdiğim tek telefonu 4G ama buda saf android. Saf android birçok kullanıcının istediği birşey aslında ama bir noktadan sonra sıkıyor. Orjinal bir galerisi yok, müzik çaları yok, launcer'ı yok. Uygulama menüsü öğelerini istediğin gibi düzenleyemiyorsun ekstra launcer yüklemeden. Ekstra yüklediğin galeri, müzik çalar ve launcer programları da reklamlarla dolu insanı bunaltıyor artık Samsung'un o arayüzünü özlüyorsun. Bu yüzden saf android cihazda önermiyorum. En basit örneği Google klavyesi üzerinde Türkçe karakterler yok. ğ yazmak için g ye uzun basman gerekiyor. Birde ekstra klavye yükleyeceksin yani saf android'in olacak sana Play Market android. Bu yüzden önermiyorum.

Son 2 senede kullandığım cihazlar arasında iPhone 5s ve Samsung J5 en iyileriydi. Pişman etmediler.

Son olarak konuda sorduğun bir soruya cevap vereyim; iPhone 5s alacaksan güncelleme alamazsam diye endişelenme. iPhone'un güncelleme almayan telefonu makbuldür. Her yeni güncelleme eski telefonları yavaşlatıyor yenilerini almaya teşvik ediyorlar. iPhone 5s için şu anda iOS 9 gayet stabil ve en az 2 yıl seni idare edecek bir işletim sistemi. Güncelleme gelse dahi güncelleme. iPhone 4s kullanıcılarına bak iOS 6 ya dönmek için halâ daha Jeilbreak bekliyorlar. iOS işletim sisteminde güncellemeden nefret ediyorum artık bu yüzden. İllede güncelleme alacam diyorsan bekle iPhone 5 se geliyor onu al. 6s özelliklerine sahip 5s görünümünde yeni iPhone. 2-3 sene performans anlamında hızlı olur güncellemeler ile ama fiyatı 2000 liradan aşağı olur mu onu bilemem.
ankarali87

kişi bu mesajı beğendi.

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Yurtdışından getirtebilirsen Nexus 6p güzel olur, ben bu telefonu düşünüyorum. Bütçeyi biraz zorlarsın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al