wmaraci reklam

Apple iPhone 5 mi Samsung Galaxy S3 mü?

17 Mesajlar 3.995 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Apple iPhone 5 mi Samsung Galaxy S3 mü?

Bu konuda ne bilmem nerenin görevlisi, ne de teknik özellikler önemli.

Herkes kendi tuttuğu tarafı söyler. O da iyi bu daha iyi lafları artık komik oluyor. Alacak olanlar: Kimsenin lafına inanmayın kanmayın. Hangisini istiyorsanız, beğeniyorsanız onu alın. Gerisi boş. ;)
AhmetOztasci yagburada

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Ben koru korune bir teknoloji fanatigiyim bu yuzden bilgisayarim macbook tabletim ipad telefonum iphone gerisi sizin dusuneceginiz bir sey :) bundan 6-7 sene oncede telefonum sony ericsson bilgisayarim compaq tabletim yoktu :)

ChuckBartowsKi

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Galaxy SIII. Bu soruyu 1 ay önce ben de cevapladım ve cevabımı Galaxy SIII den yana kullandım.

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Allah için şunu internette oturduğunuz yerde değil de bir teknoloji mağazasında değerlendirin. Bir elinize S3 bir elinize iPhone 5 alın sadece ekran kalitesi ile bile kararınızı vereceksiniz. Tabii büyük ekran hastalığınız yoksa. :)
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Bu konu kuru tartışmadan öteye gitmez. Çünkü iki telefonun artık fanatikleri oluştu. Burada ana mesele Androidmi İos mu? İki sistemi de emulator yardımcılığıyladeneyin. Hangisi hoşunuza giderse onu alın derim.

hasbaly hasbaly Öğrenmek için uğraşıyor.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 113 / 80
  • Ticaret 3, (%100)
Valla arkadaşlar çatır çatır faturamı ödüyor tıkır tıkır da iPhone 5'imi kullanıyorum. Çok memnunum önceden de 4S kullanıyordum oyun oynama bakımından bazı yaptığım testlerde oyun uyumluluğu iPhone'larda daha iyi olduğu için S3'te kasan oyun 4S'te kasmıyordu. Tamam 4S S3'ten düşük özelliklere sahipti ama oyunlar iPhone için üretilip daha sonra androide uygunlaştırılması android telefonlarda sorun yaratıyor.

Evet 5 çok iyi bir telefon hız olsun gerek donanımsal olsun. Ama yukarıda bir arkadaşımızın dediği gibi dönemindeki telefonlarla karşılaştırılır bir telefon. S4 çıkar onunla karşılaştırırız ki kesin S4 daha iyi özelliklere sahip olacaktır çünkü iPhone telefon çıkardıktan birkaç ay sonra Samsung telefon çıkartıyor. Ve buda gündemin en iyi şekilde takip edilerek vede arkasındaki büyük medya desteği ve işletim sistemi olarakta arkasında Google olan bir firma yada telefon tabikide daha farklı bir şekilde yorumlanacak ve oluşturulacaktır.

Ben size şunu söyleyeyim elinizde 4S'iniz varsa 5 almaya gerek yok. Eğer S3'ünüz varsa o zaman yeni çıkacak olan S4'üde almanıza gerek yok. Adam gibi 4 yıl kullanın ondan sonra alırsınız. Şimdi diyeceksiniz sen niye aldın, bana telefonlar Allah razı olsun ki hediye olarak geliyor. :D

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumların hepsini okuma fırsatım olmadı. Ben SIII'e sahip birisiyim. Iphone 5 almak isteyen birkaç tanıdığım var. Ancak bloglarda her geçen gün yenisi çıkan " Iphone 5 çöküyor " , " Iphone 5 Beklenenlerin Altında " gibi başlıklar yüzünden soğuyorlar. Benim size tavsiyem 100% Samsung Galaxy S III almanız. Android market ile AppStore 'u artık karşılaştırmak mümkün. Eskiden Android market daha geriydi. Şimdi gelen yeni sürümler ile sanırsam adı JellyBean 'di tam hatırlamıyorum.. çok daha değişti telefon..

Kısacası : Samsung Galaxy S III

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al