wmaraci reklam

Asus Zenfone 6 Almayı Düşünüyorum

24 Mesajlar 3.870 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ismailke ismailke WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Asus zenfone 6 almayı düşünüyorum. Bütçe max 800 zaten
Samsung grand neo i9060 almayı düşünüyordum ama Asus u görünce vazgeçtim.
Önerileriniz nedir ?

wmaraci
reklam

SrcnAkty SrcnAkty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 816
  • Beğeniler 163 / 177
  • Ticaret 46, (%100)
Zenfone 6 gayet iyi tavsiye ederim
ismailke

kişi bu mesajı beğendi.

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşım dün sabah kargoyu teslim almış. Gün içerisinde ulaşabilirsem, sorarım düşüncelerini.
ismailke

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Arkadaşım bugün sabah kargoyu teslim almış. Gün içerisinde ulaşabilirsem, sorarım düşüncelerini.

Süper olur valla, ben vatan bilgisayarda buldum 800 tl :D
Birde nereden aldığını ve fiyatını yazarsan sevinirim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

İnternetten aldı (Hızlıal/com). 800 TL 'ymiş orada da ama bu bkm express üzerinden ödediği icin 769 'a gelmiş. Gayet memnun. Özellikle hızı fena değil diyor. Telefonu ilk aldığımızda her yerini kurcalıyoruz zaten o hesap. Baya kurcaladım, uygulama indirdim donma takılma vs yapmadı diyor. Kamerasını gör diye de fotoğraf istedim, dün gece 1 'de çekmiş.
ismailke

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

İnternetten aldı (Hızlıal/com). 800 TL 'ymiş orada da ama bu bkm express üzerinden ödediği icin 769 'a gelmiş. Gayet memnun. Özellikle hızı fena değil diyor. Telefonu ilk aldığımızda her yerini kurcalıyoruz zaten o hesap. Baya kurcaladım, uygulama indirdim donma takılma vs yapmadı diyor. Kamerasını gör diye de fotoğraf istedim, dün gece 1 'de çekmiş.

Valla üstad çok teşekkürler, çok makbule geçti. Tereddüt yoktu ama şimdi iyice netleşti kafamda :D
HknCOLAK

kişi bu mesajı beğendi.

Korgoth Korgoth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar. Ben 7 yıldır Nokia 5800 kullanan biriyim, gerek dokunmatik sistemlerin farklı olmasından dolayı gerek ihtiyacım pek olmadığı için yeni telefon almayı pek düşünmüyordum 2000TL verip. Asus Zenfone 6 bunca yıl içinde ilgilendiğim ilk telefon oldu, dolayısı ile yaptığım araştırmalar gerçekten baya uzun sürdü, nacizane fikrim şu şekilde;

Fiyatını kesinlikle hak eden bir telefon, maalesef bizim halkımızda telefon görgüsüzlüğü var, her önüne gelen s5, iphone 6 olsun diye deliriyor her ne kadar bir çok özelliğini ve sahip olduğu donanımı kullanmasa da.

Zenfone 6 tabii ki tahmin edeceğiniz gibi 2000TL'lik telefonlardaki donanıma sahip değil, eğer siz de benim gibi yüksek donanıma ihtiyaç duymuyorsanız gayet güzel bir telefon. Maddi durumum imkan verirse almayı düşündüğüm tek telefon. 6 inç ekran benim açımdan güzel çünkü hem ellerim büyük, hem de tablet gibi kullanabilme imkanınız oluyor.

Zenfone 6'nın tek kötü yanı Türkiyedeki modeller 1.6 GHZ iken yurtdışı modelleri 2.0GHZ, tam araştıramadım fakat 2 ve 4 çekirdek farkı olduğu da söyleniyor emin değilim. Samsung'un da Note serisinde yaptığı gibi Asus da ne versek alırlar mantığında mı yaptı emin değilim, bu durum için Asus'a mail atmıştım, vergilendirme vs demişlerdi ama kim bilir ..

Biraz fazla yazmış olabilirim ama aklınızdaki soru işaretlerini giderebildiyse ne mutlu bana, ben maalesef ürünü daha kullanamadım ama aklınıza takılan başka sorular olursa yardımcı olmaya çalışırım :)
ismailke

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)

Deumos adlı üyeden alıntı

Selamlar. Ben 7 yıldır Nokia 5800 kullanan biriyim, gerek dokunmatik sistemlerin farklı olmasından dolayı gerek ihtiyacım pek olmadığı için yeni telefon almayı pek düşünmüyordum 2000TL verip. Asus Zenfone 6 bunca yıl içinde ilgilendiğim ilk telefon oldu, dolayısı ile yaptığım araştırmalar gerçekten baya uzun sürdü, nacizane fikrim şu şekilde;

Fiyatını kesinlikle hak eden bir telefon, maalesef bizim halkımızda telefon görgüsüzlüğü var, her önüne gelen s5, iphone 6 olsun diye deliriyor her ne kadar bir çok özelliğini ve sahip olduğu donanımı kullanmasa da.

Zenfone 6 tabii ki tahmin edeceğiniz gibi 2000TL'lik telefonlardaki donanıma sahip değil, eğer siz de benim gibi yüksek donanıma ihtiyaç duymuyorsanız gayet güzel bir telefon. Maddi durumum imkan verirse almayı düşündüğüm tek telefon. 6 inç ekran benim açımdan güzel çünkü hem ellerim büyük, hem de tablet gibi kullanabilme imkanınız oluyor.

Zenfone 6'nın tek kötü yanı Türkiyedeki modeller 1.6 GHZ iken yurtdışı modelleri 2.0GHZ, tam araştıramadım fakat 2 ve 4 çekirdek farkı olduğu da söyleniyor emin değilim. Samsung'un da Note serisinde yaptığı gibi Asus da ne versek alırlar mantığında mı yaptı emin değilim, bu durum için Asus'a mail atmıştım, vergilendirme vs demişlerdi ama kim bilir ..

Biraz fazla yazmış olabilirim ama aklınızdaki soru işaretlerini giderebildiyse ne mutlu bana, ben maalesef ürünü daha kullanamadım ama aklınıza takılan başka sorular olursa yardımcı olmaya çalışırım :)

Bende telefon konusunda çok fazla para vermek istemeyen bir kişiyim. 3 yıl 5800 kullandım bende, sonra kırılınca mecburen yeni telefon aldım oda galaxy s5660 :D şimdi oda hem düşme sonrası hasar oluştu hemde saçmalaya başladı. Mecburiyetten yeni telefon alıyorum. Gerçekten bir telefona 2000 tl vermek şu an için kendi açımdan saçma. Çünkü o telefonla ne yapacağımıza bağlı. Mesela abim mali müşavir ve sürekli mailler alıp gönderiyo, telefona not alıyor ıvır zıvır. O adama 5000 tl lik telefon bile az ama s3 bile yetiyor.
Uzun lafın kısası Asus alınır bence :D

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Zenfone 5 'te şarj sıkıntısı olduğunu duymuştum. İşlemci ve batarya uyumsuzluğundan kaynaklanıyor sanırsam. Araştırmanızı öneririm.
ismailke

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)

Batarya adlı üyeden alıntı

Zenfone 5 'te şarj sıkıntısı olduğunu duymuştum. İşlemci ve batarya uyumsuzluğundan kaynaklanıyor sanırsam. Araştırmanızı öneririm.

Umarım bir üst modelinde yoktur :D ama araştırmaya değer, yurt dışı forumlarına bir bakıyım
Batarya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al