wmaraci reklam

Blackberry Leap akıllı telefon için resmi “hands-on” video geldi

2 Mesajlar 433 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fyurdakulblog fyurdakulblog Codlio Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 98 / 48
  • Ticaret 12, (%100)
Blackberry Leap akıllı telefonu için hands-on videosu yayımladı. Video’da akıllı telefonda ki bir çok yeniliği görebilirsiniz.

Uzun yıllardır pazarda eski yerine gelememiş olsada 2014 yılında çıkarttığı ürünler ile ilgi odağı olmayı başardı. 2014 yılında Blackberry Z3, Passport ve Classic gibi ürünler ile çok önemli bir oranda yeni kitlelere doğru yol almaya devam ediyor. Kar rakamlarını açıklayan Blackberry, son çeyrekte 1.3 milyon akıllı telefon sattığını açıkladı. Firma bu rakamlara bakarak ilerleyen dönemlerin çok iyi geçeceğini düşünüyor.

Bazı ülkelerde satışa başlayacak olan Leap, 5inç büyüklüğünde 1280×720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekranı, Çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Plus yonga setli işlemcisi, 2GB Belleği, 8MP arka kamerası, 16 GB Dahili depolama alanı, 144mm x 72.8mm x 9.5mm ölçüleri ve 170gr ağırlığa sahip olan cihaz, 2.800mAh bataryası ve işletim sistemi olarak ise Blackberry 10.3.1 kullanılmış.

Kaynak : http://technosfer.com/blackberry-leap-akilli-telefon-icin-resmi-hands-on-video-geldi/

Teknoloji'nin Yeni Katmanı - Technosfer.Com

wmaraci
reklam

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)
BB Z10 Kullanıcısıyım, telefon işletim sistemini çok beğensem ve isteklerimi karşılayan bir cihaz olsa da batarya olayı Z10'da düşük aynı şekilde bu yeni cihaz içinde 2800 Mah yeterli olmayacaktır, tasarımı da Sony'nin tasarımlarına benziyor, pek beğenmedim bunun yerine Z30 alınabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al