wmaraci reklam

Cep telefonu önerileriniz lütfen

31 Mesajlar 3.480 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba, hali hazırda Samsung Galaxy Note 3 kullanıyorum ve Note 4 raflardaki yerini almadan telefonu elden çıkarma kararı aldım. 1250 tl ye satacağım bir telefoncu bu kadar değer biçti.

Sizlerden öğrenmek istediğim bana tavsiye edebileceğiniz çok pahalı olmayan bir telefon var mı?
Nokia windows phone serisi olabilir, casper via v8 olabilir yada Asus Zenfon, LG, NEXUS. Bunların dışındada önerebilirsiniz fakat ne için önerdiğinizi belitirseniz daha sağlıklı sonuca ulaşırım. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Hocam ben samsung s5 kullanıyorum. Her şeyi ile muhteşem. Aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin. (Önerim samsung s5)
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Hocam ben samsung s5 kullanıyorum. Her şeyi ile muhteşem. Aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin. (Önerim samsung s5)

Hocam yorumunuz için teşekkürler. S5 1 hafta kadar kullandım ancak hiç memnun kalmadım, dün telefoncuları gezerken elimde S5 5s ve Note 3 olduğunu ve bunlar için fiyat istediğimi belirttim. S5 i 3 telefoncu almam diğerlerinede şu fiyat eder bu fiyat eder diye fiyat verdiler. Ben s5in tutulmadığı kanısındayım ve Note 3 ten s5 e geçmek mantıklı değil. Attan inip eşeğe binmek gibi.
patavatsiz

kişi bu mesajı beğendi.

ozcan0110 ozcan0110 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance Web Developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 26 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
LG G serisini veya Sony Xperia serisini önerebilirim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

ozcan0110 adlı üyeden alıntı

LG G serisini veya Sony Xperia serisini önerebilirim.

Bu telefonları kullanıyor musunuz hocam? Size göre bu telefonların + ları ve - leri nelerdir.

yazitor yazitor Bayan Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek yazar
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 451
  • Beğeniler 196 / 137
  • Ticaret 49, (%100)
Ben LG 2 kullanıyorum. son derece memnunum. tavsiye ederim.

ozcan0110 ozcan0110 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance Web Developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 26 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
LG serisi yapılan deneylere göre ve kullanımıma göre en az ısınan ve şarjı iyi dayanan telefonlardandır.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

yazitör adlı üyeden alıntı

Ben LG 2 kullanıyorum. son derece memnunum. tavsiye ederim.

Kıymetli yorumunuz ve vakit ayırdığınız için teşekkürler. Önerilerinizi dikkate alıp bugün yapılan tüm önerileri inceleyeceğim.

ozcan0110 adlı üyeden alıntı

LG serisi yapılan deneylere göre ve kullanımıma göre en az ısınan ve şarjı iyi dayanan telefonlardandır.

LG NEXUS cihazlar google işbirliğinden dolayı çok revaçta bu yüzden incelemeye değer buluyorum LG telefonları. Teşekkür ederim Özcan Bey.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Hocam yorumunuz için teşekkürler. S5 1 hafta kadar kullandım ancak hiç memnun kalmadım, dün telefoncuları gezerken elimde S5 5s ve Note 3 olduğunu ve bunlar için fiyat istediğimi belirttim. S5 i 3 telefoncu almam diğerlerinede şu fiyat eder bu fiyat eder diye fiyat verdiler. Ben s5in tutulmadığı kanısındayım ve Note 3 ten s5 e geçmek mantıklı değil. Attan inip eşeğe binmek gibi.

Elbet de düşünceniz mantıklı. Ben İphone 3-4-5 kullandım. Hiç birinden memnun kalmadım. Sonra Samsung'a döndüm. Samsung s4 Mini kullandım. Ardından Samsung s5 Bu telefondan çok memnunum.

Düşüncenizi hiç denemedim. Tutup da bir telefoncuya gidip ''Bu telefonu ne kadar alırsınız'' demedim ama telefoncu arkadaşlarım var tam 7 Tane :) Hepsi de bunu önerdi. Ve ikinci olarak Htc M8 de tavsiye edildi. :) O halde onu düşünün hocam. :)
AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Elbet de düşünceniz mantıklı. Ben İphone 3-4-5 kullandım. Hiç birinden memnun kalmadım. Sonra Samsung'a döndüm. Samsung s4 Mini kullandım. Ardından Samsung s5 Bu telefondan çok memnunum.

Düşüncenizi hiç denemedim. Tutup da bir telefoncuya gidip ''Bu telefonu ne kadar alırsınız'' demedim ama telefoncu arkadaşlarım var tam 7 Tane :) Hepsi de bunu önerdi. Ve ikinci olarak Htc M8 de tavsiye edildi. :) O halde onu düşünün hocam. :)

Az önce vatanbilgisayarda lg g2 ve g3 ü inceledim g2nin sarjının 4 gün gittiğini iddia etti satıcı. g3te çok şikayet alıyoruz ısınmayla ilgili ama g2 yle ilgili hiç sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar dedi. Nokia Lumia 1040dı galiba onuda çok vasat buldum. Teknosada asus ve casperin telefonlarını inceleyeceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al