wmaraci reklam

Dolandırıcılar bitmiyor, Müşteriler Uslanmıyor

9 Mesajlar 1.084 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

May May Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 64 / 82
  • Ticaret 4, (%100)

Gerek facebook reklamları olsun gerek yüzümüze yüzümüze patlayan yalan reklamlar olsun ************** reklamları yayınlamaktan vazgeçmiyor. İnsanlar bu reklamlara bakıp uygun fiyatı görünce direk reklama dalıyor. Girilen sitelerde çoğunlukla bir geri sayım olup kurbanları hemen cihazı almaya zorluyor. Kurban kısıtlı süre olduğu için düşünme kabiliyetini kısa süreliğine kaybediyor ve araştırma yapmadan hemen tuzağa bodoslama atlıyor. Sonuç olarak ne mı oluyor ? Şikayetim var cümle yasaktan

İphoneindirim.com Telefon 3 Aydır Gönderilmedi Parası da İade Edilmiyor!
Ocak Teknoloji internet hizmetlerinden telefon sipariş ettim. Hemen aynı gün kartımdan para çekildi ama telefon 3 aydır bana gönderilmiyor. Bu firma ile ilgili birçok şikayet olduğunu görünce hemen e-mail attım ve paramın iadesini istedim. 3 ay oldu hala ne ürün nede iade yapıldı. Yetkililerden konu ile ilgili yardımcı olmalarını rica ederim.
İphone4sfirsati.com Ürünün Teslimi Hala Gerçekleşmedi!
http://www.iphone4sfirsati.com/facebook tan gördüğüm reklamla aldığım ürünün teslimi hala gerçekleşmedi . Okuduğum kadarıyla benim gibi yüzlerce kişinin mağduriyeti söz konusu .Birçok siteden yürütülüyor. Sitede tel numarası kapalı durumda maillere de herhangi bir cevap yok yardımcı olun.
İphone4siparisi.com Parasını Ödediğim Telefonu Göndermediler!
https://www.iphone4sfirsati.com sitesinden aldığım ve güya 3 gün içinde kargo ile geleceği idda edilen telefonun akibeti karışık. Firmanın telefonu yok maile cevap verilmiyor bir de posta adresleri var onunda doğru olduğunu hiç sanmıyorum.
Ödemeyi ( yapmaz olaydım) kredi kartı ile yaptım Nuans pazarlama diye bir firmanın hesabına geçti, onlara ulaşmaya çalıştım numaraları çalışmıyor maile cevap yok. Kart ekstramda görünen ücret haricinde alış verişe dair kupon kodu maili geldi ama kod okunmuyor.
Telefondan vazgeçtim gelmez gelse de istemem artık da ben paramı nasıl kurtarırımın derdindeyim. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yol göstermek anlamında yardımcı olurlarsa sevinirim.
İphone4siparisi.com Parasını Ödediğim Telefonu Göndermediler!
https://www.iphone4sfirsati.com sitesinden aldığım ve güya 3 gün içinde kargo ile geleceği idda edilen telefonun akibeti karışık. Firmanın telefonu yok maile cevap verilmiyor bir de posta adresleri var onunda doğru olduğunu hiç sanmıyorum.
Ödemeyi ( yapmaz olaydım) kredi kartı ile yaptım Nuans pazarlama diye bir firmanın hesabına geçti, onlara ulaşmaya çalıştım numaraları çalışmıyor maile cevap yok. Kart ekstramda görünen ücret haricinde alış verişe dair kupon kodu maili geldi ama kod okunmuyor.
Telefondan vazgeçtim gelmez gelse de istemem artık da ben paramı nasıl kurtarırımın derdindeyim. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yol göstermek anlamında yardımcı olurlarsa sevinirim.
!

Kaynak: **************lar bitmiyor, Müşteriler Uslanmıyor

wmaraci
reklam

Gerilim Gerilim alokapida.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1917
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
android iphone ve 500TL?

Buna inanıpta alan zaten hakediyor
Batuhan myenes WampiR

kişi bu mesajı beğendi.

Hemenjet - Market Alışverişin Jet Hızında Kapıda (hemenjet.com)

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Bende denk geldim böyle bir siteye, ufak bir yazıyla orjinal replikadır gibisinden bir yazı vardı. Güzelce okumadan buradan telefon alan arkadaşında dediği gibi biraz hakediyor yani. Kim 500 TL'ye iphone verir? :)

alparslan alparslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 9, (%100)
Ben genelde bu tür reklamlara tıklarım ve direk kapatırım siteyi (Reklamverenin parası gitsin diye :D)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
ALLAH affetsin onları.

berkaykuzu berkaykuzu a successful creation Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
Paralarına kavuşacaklarından şüpheleri olmasın. Ama ne zaman olur orasını bilemem. Yapacakları işleme göre de değişir. Şikayetvar.com a şikayet bildirmekle iş bitmiyor maalesef.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Hepsi ama hepsi hakediyor.

Her yerde iPhone 1,750 TL ile satılıyorken neden biri çıkıp %60'dan fazla indirim yapsın, üstelik bir internet sitesinde. Android olayına girmiyorum bile.
Bu gibi cahil insanlar hep var olacak, hep kendilerini en akıllı olarak görüp dolandırılacaklar. Bu gibi cahil insanlar var olduğu sürece de **************lar hiç eksik olmayacak. Arz -talep meselesi.
Ghost

kişi bu mesajı beğendi.

May May Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 64 / 82
  • Ticaret 4, (%100)
Android işletim sistemli iPhone'a aga bu nedir demek lazım

konhaf konhaf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Öbür tarafta kimsenin hakkı kimsede kalmaz.. Milletten kaçırdıkları 500er liralar onlara bereket getirmez.. Yazık...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al