wmaraci reklam

Galaxy Note Edge Bu Fiyata Değer mi?

4 Mesajlar 892 Okunma
smmexpress

Venator Venator WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Samsung'un kavisli ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy Note Edge Türkiye'de satışa sunulacak. İşte detaylar...

Samsung'un geçtiğimiz aylarda IFA'da tanıttığı kavisli ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note Edge ülkemizde satışa sunulacak. Samsung Electronics Türkiye Ürün Müdürü Tolga Erdem, düzenlediği bir basın toplantısıyla Galaxy Note Edge'in 21 Aralık itibariyle Türkiye'de satışa sunulacağını ve fiyatının 2799 TL olarak belirlendiğini duyurdu.

5.6 inch 1600p Quad HD Super AMOLED ekrana, 2.7 Ghz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 805 işlemciye, Adreno 420 grafik işlemcisine, 3 GB RAM'e, 64 GB dahili hafızaya, 128 GB'a kadar microSD kart desteğine ve 3000 mAh bataryaya sahip olan cihaz Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle geliyor fakat Ocak ayı içerisinde Android 5.0 Lollipop'a kavuşması bekleniyor.

Haberin kaynağı: herkesicinteknoloji.com

Bu haberin ardından bu fiyata değer mi diye düşünmeye başladım açıkcası. Nerdeyse aynı özelliklere sahip Note 4'ün 2300 TL civarında olduğu hesaba katılırsa, ekranın kenarındaki kavis 400-500 TL eder mi acaba?

wmaraci
reklam

Durmazlar Durmazlar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
teknoloji nereye gidiyor

telefon alma hevesi bile kaçıyor insanın

bi telefon alıyorsun biliyorsun ki 3 ay sonra yenisi çıkıcak

onun için en iyisi hiç para kaptırmamak

Bursa evden eve nakliyat
http://www.emirogluevdeneve.com/

WebSaydam WebSaydam Proje gelecek heralde... Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Gemi Kaptanı Olacak :)
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 40
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam telefonun sonu gelmez daha yaz tatilinde aldığım Note 3 bile gözümde şuan eski bir durumda. Valla aklımda Samsung Edge almayı düşünüyorum. Ama 4-5 ay sonra illaki o süre zarfında daha iyileri çıkacak.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Kazık teknoloji diyebiliriz. Maliyetinin 100 dolar tuttuğunu bile sanmıyorum bu cihazların. Bir tanesini kırdıktan sonra artık hiçbiri gözümde yok. Samsung'un akıllı olmayanını kullanıyorum. 60 TL'ye aldım. Yetiyor.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al