wmaraci reklam

GM 5 Plus Almayı Düşünüyorum ?

8 Mesajlar 2.149 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Evet arkadaşlar vatan bilgisayara telefonumu bıraktım stoklara geldiği gün almayı düşünüyorum ? Ne düşünüyorsunuz Edirne'ye daha cihaz gelmediği için inceleyemedim ama videolarda efsane bir cihaz gibi duruyor ? Kullanan yada test etmiş olan yada fikrini belirtmek isteyen varsa alabilirim ?

wmaraci
reklam

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam GM 5 Plus hakkında bir bilgiye sahip değilim fakat genel olarak General Mobile sağlamlığı piyasada ki bir çok telefondan daha iyi. 1 yıl 9 aydır kullandığım General Mobile Elite telefonumdan çok memnunum. Fakat android güncellemesinden umudunuzu kesin General Mobile'de :) Kitkat bize lolipop çıkmadan 1 2 ay önce falan gelmişti galiba yanlış hatırlamıyorsam. Birde bu general mobiller şarj konusunda iphoneden farkı yok :):):):)

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

Haruun Haruun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Advertiser
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 0 / 46
  • Ticaret 82, (%100)
EmirTAŞ

Android One cihazı olduğu için iki yıl boyunca güncellemeler Google tarafından veriliyor. GM 5 Plus satın alırsanız yeni güncellemeleri diğer tüm akıllı telefonlardan önce alırsınız. (Nexus modelleri daha önce alabilir.)

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)
İstisna birkaç özellik (kamera, işlemci vs.) dışında telefonları sadece iki kategoriye koyun. Android ve iOS.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Android One cihazları kesinlikle önermiyorum. Eğer daha önce Samsung, LG veya Sony gibi firmaların arayüzü ve programları kullandıysanız bu cihazda büyük sıkıntı çekersiniz.

Nedeni ise;
Müzik çalar yok, Google Play Müzikler uygulaması müzik çalar anlamında yeterli değil.

Galeri yok.

Türkçe karakterleri klavye üzerinde göremiyorsunuz. Google Klavyeler uygulaması çok kötü.

Tüm bu uygulamaları Play Store'dan indirdiğiniz taktirde tatmin edici gelmeyecek ve reklamlarla boğuşacaksınız. Ben General Mobile 4G'den sonra elime Samsung aldığım zaman oh be dünya varmış demiştim.

Uygulama menüsü öğelerini istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz orjinal bir Launcer uygulaması bile yok. Google Launcer büyük sıkıntı. Uygulamalar harf sırası olarak görünüyor ve karmaşık bir cihaz ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

EmirTAŞ adlı üyeden alıntı

Hocam GM 5 Plus hakkında bir bilgiye sahip değilim fakat genel olarak General Mobile sağlamlığı piyasada ki bir çok telefondan daha iyi. 1 yıl 9 aydır kullandığım General Mobile Elite telefonumdan çok memnunum. Fakat android güncellemesinden umudunuzu kesin General Mobile'de :) Kitkat bize lolipop çıkmadan 1 2 ay önce falan gelmişti galiba yanlış hatırlamıyorsam. Birde bu general mobiller şarj konusunda iphoneden farkı yok :):):):)

Gm Discovery 1 kullandım arkadaşta 4G var çok güzel 5Plus'un tasarımı falan çok güzel almayı düşünüyorum artık :D

Haruun adlı üyeden alıntı

EmirTAŞ

Android One cihazı olduğu için iki yıl boyunca güncellemeler Google tarafından veriliyor. GM 5 Plus satın alırsanız yeni güncellemeleri diğer tüm akıllı telefonlardan önce alırsınız. (Nexus modelleri daha önce alabilir.)

Aynen bütün güncellemeleri alacak diye düşünüyorum bende.

ovelibudak adlı üyeden alıntı

İstisna birkaç özellik (kamera, işlemci vs.) dışında telefonları sadece iki kategoriye koyun. Android ve iOS.

Nasıl bir karşılaştırma yapmam gerekiyor anlamadım ?

Ahmet Android ve iOS kullandım şuan iOS cihazım bozulduğu için bu cihazı almayı düşünüyorum. Samsung ve LG alma taraftarı değilim. Müzik çalar ve galeri pek sıkıntı değil klavye sorunu da paralı uygulamalar ile çözülür diye düşünüyorum iOS'da her şeyi para vererek aldığım için 10 - 15 TL harcamak pek sorun olmayacak.

BarneyStinson BarneyStinson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 107 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
GM Discovery kullanıyordum. Dolmuşta giderken yola düşünce 200 TL masrafı çıktı. GM 5 Plus ve 4G Android One arasında kaldım. Takipteyim.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
BarneyStinson Ben bütün incelemeleri izledim 5 Plus'ta çok güzel özellikler var. Vatan'da tanıdık bir ablam var geçen gün gittiğimde ona sordum ben bile bu fiyata bu kadar özellik beklemiyordum dedi. Bir liste çıkardı 3 - 4 sayfa isim ve telefon yazıyor dedi bunların çoğu almaya karar verenlerin ismi var dedi dedim beni de yaz bende inceleyeceğim ama almayı düşünüyorum dedim. İlk geldiği gün beni de arayacak.

Ama telefon çok güzel bence özellikleri gayet yerli yerinde ve en önemlisi fiyat - performans ürünü olması.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al