wmaraci reklam

Konu Açtım Önerileri Dinlendim ve Aldım

2 Mesajlar 697 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Expert | Pazarlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
Daha önce J7 nasıl diye konu açtım ve yorumları almıştım. https://wmaraci.com/forum/android/galaxy-j7-342377.html

Birkaç gün önce telefonu aldım ve kullanmaya başladım. Öncelikkle 5.5 inç olması gerçekten süper ekranı mükemmel şekilde kullanabiliyorsunuz hiçbirşey gözünüzü almıyor.

Sonra ise Parlaklık ayarlarında yapılan Açık Hava seçeneğini ilk bu telefonda gördüm gerçekten süper olmuş işaretlendiğinde + parlaklık geliyor resmen ekrandan siyah bir filtre çıkıyor gibi ve en Güneş'li hava da bile ekran gözüküyor.

Kamerası 13 MP süper ötesi çekiyor gerek odaklanması gere diğer kamera özellikleri süper çalışıyor arkadaşlar.

Telefonda şuana kadar en ufak yavaşlama kasma hissetmedim yaklaşım 15 uygulama yüklememe rağmen.

Ben altın rengini aldım rengi de gayet hoş gözüküyor. Yanında gelen Iphone kulaklığına benzer kulaklık ise sanki kulağınızı hoparlöre kulak yaslamışsınız gibi ses veriyor.

Rabbim bana nasip etti aldım Allah isteyenlere versin inşAllah izlenimleri paylaşmak istedim.

wmaraci
reklam

Ria Ria WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 11, (%100)
bende 1 ay önce aldım gayet iyi sıfır sıkıntı fiyat performans ürünü :) şahsen telefona bin lira üstü para vermeye hiç gerek yok.. Bu telefon ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor
Inal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al