wmaraci reklam

Konu geçersizdir. Konuyu silebilirsiniz.

44 Mesajlar 6.475 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam LG almayında ne alırsanız alın :( , 2 ay öncesine kadar LG den şaşmayın derdim.
Telefon cebimdeyken yağmura yakalandım telefonda oksitlenme oldu 1 kerede yaklaşık 1metreden yere düşürdüm telefon gidip geliyordu ekranı fakat dokunmatiğinde sorun yoktu servise götürdüm adamlar oksitlenme kullanıcı hatasıdır dedi, bir yağmura yakalanıp ve 1 metreden düşen telefondan birşey bekleyemem ben artık arkadaşlarım gördü çok hd çok hızlı ne kadar güzel diyorlar fakat 1400 tl'ye aldığım telefon için ekran fiyatına 500 tl istiyordan ebay'de 114 dolar 250 tlye yakın var ve o ebay'de onlar toptan alsa sonuçta servis bizden daha ucuza alıyordur 200 tl' ye alsa onlarda 300 tl parça fiyatından fazla işçilik.Sonuç olarak telefonu yaptıramadım ve 1 aydır telefonsuz geziyorum daha rahat :)

Kusura bakmayın fazla yazdım fakat lg servisinin yaptığı yamuk çok sinirimi bozdu zaten siteleride doğru dürüst değil bildiğiniz paravan şirket yahu. bakmak isteyen olursa lgeservis.com

wmaraci
reklam

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Xperia Z2 alın kafanız rahat etsin, arkadaşın dediği gibi ıslanma durumlarında bazı telefonlar sorun çıkarır. Bende Xperia Z var klavuzda 10 dakika yazmasına rağmen 3 saat havuzun içinde tuttum telefonu hiç bir sorun olmadı :)

Dogukann Dogukann Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 50 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Bugün baktım g3 Gittigidiyor'da 1569 TL, S5 1674 TL (ikisi de 100 tl parapuan hediyeli )bilginiz olsun :D

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

Doğukan adlı üyeden alıntı

Bugün baktım g3 Gittigidiyor'da 1569 TL, S5 1674 TL (ikisi de 100 tl parapuan hediyeli )bilginiz olsun :D

Hocam 1699 TL'ye gördüm bende gittigidiyorda telefon sorunlu çıkarsa felan ne yapıcam hepsiburada, bimeks ve teknosa gibi firmalar olsa sorun çıkmazdı gittiigidiyordaki açık pazar ürünleri :/

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Dogukann Dogukann Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 50 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

Ahmet Güler adlı üyeden alıntı

Hocam 1699 TL'ye gördüm bende gittigidiyorda telefon sorunlu çıkarsa felan ne yapıcam hepsiburada, bimeks ve teknosa gibi firmalar olsa sorun çıkmazdı gittiigidiyordaki açık pazar ürünleri :/

Pm attım.
AhmetGuler

kişi bu mesajı beğendi.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
LG G3 derim bu konudan çıkarım.

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)
Note3 http://www.vatanbilgisayar.com/n9000q-galaxy-note-3--beyaz-akilli-telefon.html

• Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

Hocam G3 ve z2'nin yanında note 3 sönük kalıyor :)

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Şimdi hemen basit bir yorum yapayım size;

En iyisi olsun demişsiniz. En iyiyi bir çizgi olarak düşünürsek yazdığınız telefonların hemen hepsi bu çizgiyi zaten geçiyor. Bu sebeple bundan sonrası sizin tasarım ve ekstra özellik bakımından ihtiyaçlarınıza yönelik olmalıdır. Yazdığınız telefonlardan tasarım açısından şahsen Samsung'un her modelini direkt eliyorum. G Flex her yiğidin harcı değil, çok kaba bir telefon. G3 varken G2'yi yazmaya gerek bile yoktu. Nexus 5 zaten çok geride kaldı. Ee ne kaldı? G3 ve Z2. Bana sorarsanız çok zor bir seçim. Z2 su geçirmez, reklamları yapıldı iyi hoş, G3'ün böyle bir özelliğinden söz edilmedi. Ancak internette testleri izlerseniz aslında (her ne kadar IP64 sertifikalı cihazlar kadar olmasa da) büyük oranda suya dayanaklı olduğunu gürürsünüz. Ancak Z2 gibi suyun altında fotoğraf çekemezsiniz. Bundan sonrası ise arayüz ve tasarım kısmına kalıyor. Velhasılıkelam kesinlikle G3 diyorum (Sony'nin tasarımını ve arayüzünü çok seviyor(d)um, ta ki G3 çıkana kadar).

Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi günler dilerim.

elbistanli adlı üyeden alıntı

benim konum var 2milyarlık telefonumu 550tl bırakıyorum uygunsa satayım HTC STUDIO SERİSİ Son versionu 3300tl su an

Hocam 3300 TL'ye telefon yok?!?
AhmetGuler

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Şimdi hemen basit bir yorum yapayım size;

En iyisi olsun demişsiniz. En iyiyi bir çizgi olarak düşünürsek yazdığınız telefonların hemen hepsi bu çizgiyi zaten geçiyor. Bu sebeple bundan sonrası sizin tasarım ve ekstra özellik bakımından ihtiyaçlarınıza yönelik olmalıdır. Yazdığınız telefonlardan tasarım açısından şahsen Samsung'un her modelini direkt eliyorum. G Flex her yiğidin harcı değil, çok kaba bir telefon. G3 varken G2'yi yazmaya gerek bile yoktu. Nexus 5 zaten çok geride kaldı. Ee ne kaldı? G3 ve Z2. Bana sorarsanız çok zor bir seçim. Z2 su geçirmez, reklamları yapıldı iyi hoş, G3'ün böyle bir özelliğinden söz edilmedi. Ancak internette testleri izlerseniz aslında (her ne kadar IP64 sertifikalı cihazlar kadar olmasa da) büyük oranda suya dayanaklı olduğunu gürürsünüz. Ancak Z2 gibi suyun altında fotoğraf çekemezsiniz. Bundan sonrası ise arayüz ve tasarım kısmına kalıyor. Velhasılıkelam kesinlikle G3 diyorum (Sony'nin tasarımını ve arayüzünü çok seviyor(d)um, ta ki G3 çıkana kadar).

Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi günler dilerim.

Hocam 3300 TL'ye telefon yok?!?

Hocam çok ısınıyor diyorlar z2 ısınsa soğuk suya atsan soğur aslında ama g3'de o avantaj yok ama g3 özellik ve tasarım açısından 1 adım önde bende oyun olarak sadece clash of clans oynuyorum. Isınmaz en iyi şekilde kullanırım heralde alırsam :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al