wmaraci reklam

LG G2 mi Note 3 mü?

10 Mesajlar 3.922 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Arkadaşlar başlıkta ki telefonlar gerçekten güzel özelliklere sahip fakat 2'sinin arasında bir karar vermem gerekiyor, fiyat konusunda takılmaya gerek yok. Siz hangisini önerirsiniz bir fikirlerinizi almak istedim. Ayrıca bu Note 3'ün yanında Gear diye birşey duydum halen geçerlimi ?

Konuyu baltalamazsanız sevinirim :rolleyes:

wmaraci
reklam

Ne0JiMa Ne0JiMa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 30 / 54
  • Ticaret 4, (%75)
Lg g2

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Kesinlikle G2. Tam bir fiyat performans ürünü.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
32 GB hafıza, 3 GB ram ve 3200 mAh pil gücüyle note 3 derim, birde akıllı saati oldu mu tamamdır :)

iyi.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

32 GB hafıza, 3 GB ram ve 3200 mAh pil gücüyle note 3 derim, birde akıllı saati oldu mu tamamdır :)

Akıllı saati süper zaten de onu yanında hediye veriliyormuş diye duydum ama yanlış mı duydum bilmiyorum :) Ama tek almak istesen 600-700 tl mi ne bir sitede :)

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
hocam baltalamayınız diye uyarmıssınız amacım baltalamak değildir
gerçekten ikiside birbirinden harika cihazlar
ama söz sonusu android olunca yazılım kararlılığı açısından bir kez daha düşünün derim
i5 ve ios öneriyorum ama tabi sizin kararınız
illaki bu 2 cihazdan biri olacak diyorsanız
note 3

• Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

hocam baltalamayınız diye uyarmıssınız amacım baltalamak değildir
gerçekten ikiside birbirinden harika cihazlar
ama söz sonusu android olunca yazılım kararlılığı açısından bir kez daha düşünün derim
i5 ve ios öneriyorum ama tabi sizin kararınız
illaki bu 2 cihazdan biri olacak diyorsanız
note 3

Yok hocam o yönden baltalama değil yani birisi gelir der ki : Bu konu açılır mı sonuç ortada.. felan filan :)
Hocam ben İOS'u çok inceledim abimde de iPhone 5 var ve çok kaliteli bir telefon fakat bana göre değil nasıl diyim yaşıma uygun değil :) O yüzden Samsung ile LG arasında gidip geliyorum ne bileyim o tarz hoşuma gidiyor :)

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

Onur Batur adlı üyeden alıntı

Akıllı saati süper zaten de onu yanında hediye veriliyormuş diye duydum ama yanlış mı duydum bilmiyorum :) Ama tek almak istesen 600-700 tl mi ne bir sitede :)

Evet ilk çıktığında HB veriyordu ama şu an yok. İkisi birlikte satıldığında alırsın, kampanya düzenlerler yakında.

iyi.

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bende apple seviyorum ama büyük ekranlı bir cihaz olması için note 2 tercih ettim
belirli bir saatten sonra (100s kadar) ekran döndürme aktif değil mesela 110 saat de aktif ettiğiniz zaman aktif olmuyor telefonu yeniden kapatıp açmam gerekiyor veya 20 dakika kadar yan bir şekilde beklerse dönüyor :)

bazen mobil verim kapalı olduğu zaman aktif edince açılmıyor (bu sabah otobüste başıma geldi)

internette birçok kişinin şikayeti rehberin geç açılma sorunu :)

ve batarya ile ilgili
burada kullanıcıya veya kullanım değil yazılım belirliyor bir gecede bekleme modunda %3 şarj gittiği oluyor
ve öyle bir gece oluyor ki %15 şarj tükettiğini gördüm
bazen kullanımda (standart kullanım wifi , mobil veri , mesaj , whatsapp , firefox ) da bir gün de dayanıyor
bazen öyle bir gün oluyor ki 5 saat gidiyor

şimdi hemen şu yorum yapılabilir
''sen cihazını sağlıklı kullanmıyorsun ve ya düşürdün mü ?''
gibi şunu belirtmek isterim ki
çok dikkatli kullanıyorum ve dikkat ediyorum

yazılım kararlılığı olmadığı için
bu derece kaliteli donanımsal olarak üst düzey cihazlara android gibi bir yazılımı yükleyerek cihazdan soğuta biliyorlar :)
emin olun bu donanıma ios yüklensin ne samsung kalır ne htc ne de android

şimdi ise uzun süredir 4.3 güncellemesini bekliyoruz ve takip ediyorum
4.4 çıktı ve emin olun note 4 bir sene sonra çıktıktan ve bir 5 ay sonra bu sırada (android 5 çıkmış olacak) note 3 e 4.4 kitkat güncellemesi verilir

şu an dahi note 2 ye verilecek olan 4.3 güncellemesinde rehber sorunu düzeltilmemiş sanırım

yani hocam özetle
note 3 alın sağlam donanım harika performans ama yazılım ve güncelleme sıkıntılı
gear ise çok güzel ama bluetooth ile iletişim kuracağı için gear ın pil kapasitesi ve kullanım sıklığı açısından nasıl bir memnuniyet sergileyeceği muamma

2000 lira verdikten sonra üzüldüğümüz zamanlar forumdaşlar dahi yanımızda olmuyor

ben birçok araştırma yaptım ve dh da konular açmıştım bana herkes memnun kalacağımı pişman olmayacağımı söylüyordu
aldıktan sonra herhangi sıkıntılarda konu açtığımda kimse yorum atmaz oldu
bana bu kadar yazan dahi olmamıştı :)
aldıktan sonra umarım canınızın sıkıldığı günler geçirmezsiniz ve güle güle hayırlısı ile kullanabilmek nasip olur :)

• Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

hocam bende apple seviyorum ama büyük ekranlı bir cihaz olması için note 2 tercih ettim
belirli bir saatten sonra (100s kadar) ekran döndürme aktif değil mesela 110 saat de aktif ettiğiniz zaman aktif olmuyor telefonu yeniden kapatıp açmam gerekiyor veya 20 dakika kadar yan bir şekilde beklerse dönüyor :)

bazen mobil verim kapalı olduğu zaman aktif edince açılmıyor (bu sabah otobüste başıma geldi)

internette birçok kişinin şikayeti rehberin geç açılma sorunu :)

ve batarya ile ilgili
burada kullanıcıya veya kullanım değil yazılım belirliyor bir gecede bekleme modunda %3 şarj gittiği oluyor
ve öyle bir gece oluyor ki %15 şarj tükettiğini gördüm
bazen kullanımda (standart kullanım wifi , mobil veri , mesaj , whatsapp , firefox ) da bir gün de dayanıyor
bazen öyle bir gün oluyor ki 5 saat gidiyor

şimdi hemen şu yorum yapılabilir
''sen cihazını sağlıklı kullanmıyorsun ve ya düşürdün mü ?''
gibi şunu belirtmek isterim ki
çok dikkatli kullanıyorum ve dikkat ediyorum

yazılım kararlılığı olmadığı için
bu derece kaliteli donanımsal olarak üst düzey cihazlara android gibi bir yazılımı yükleyerek cihazdan soğuta biliyorlar :)
emin olun bu donanıma ios yüklensin ne samsung kalır ne htc ne de android

şimdi ise uzun süredir 4.3 güncellemesini bekliyoruz ve takip ediyorum
4.4 çıktı ve emin olun note 4 bir sene sonra çıktıktan ve bir 5 ay sonra bu sırada (android 5 çıkmış olacak) note 3 e 4.4 kitkat güncellemesi verilir

şu an dahi note 2 ye verilecek olan 4.3 güncellemesinde rehber sorunu düzeltilmemiş sanırım

yani hocam özetle
note 3 alın sağlam donanım harika performans ama yazılım ve güncelleme sıkıntılı
gear ise çok güzel ama bluetooth ile iletişim kuracağı için gear ın pil kapasitesi ve kullanım sıklığı açısından nasıl bir memnuniyet sergileyeceği muamma

2000 lira verdikten sonra üzüldüğümüz zamanlar forumdaşlar dahi yanımızda olmuyor

ben birçok araştırma yaptım ve dh da konular açmıştım bana herkes memnun kalacağımı pişman olmayacağımı söylüyordu
aldıktan sonra herhangi sıkıntılarda konu açtığımda kimse yorum atmaz oldu
bana bu kadar yazan dahi olmamıştı :)
aldıktan sonra umarım canınızın sıkıldığı günler geçirmezsiniz ve güle güle hayırlısı ile kullanabilmek nasip olur :)

İnşallah hocam :) Benim de ilk akıllı telefonum olacak bu cihazlardan biri o yüzden çokta fazla bilgim olmadığı için bilgi almak istedim ben çokta anlamam İOS ve Android'ten :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al