wmaraci reklam
lidertakipci

lg g3 ekran tamiri

6 Mesajlar 1.112 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

danqer danqer Ali Dursun Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 10, (%100)
bundan 5-6 ay önce lg g3 almıştım kliksa üzerinden. bugün durağa koşarken telefon düştü ve ekranı çatladı, dokunmatiğide işlemiyor. telefon fonotel garantili sizce garantiyemi göndereyim veya tamir yapan kişileremi götüreyim ?

wmaraci
reklam

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba danqer ,

Bende LG G3 D855TR kullanıcısıyım. Telefonu 2 kez merdivenlerden 2 kez de mutfak masasından ekran koruması ve kılıfı olmadan düşürdüm. Hiçbir ezilme, çatlama olmadı. Telefonu aldığınız yerlere dikkat ediniz. Arkadaşım telefonu cebinden çıkarırken halı üzerine düşürdü ve ekranı çatladı. Kalitesiz camlar takabiliyorlar ve akıllı telefon kullanan bir çok insan bunu fark etmiyor. Tavsiyem garantiye vermeniz değil, tanışınız olan bir telefon tamircisine götürmenizdir. Emin olun daha karlı ve güvenli olacaktır. Eğer garantiye göndermekte kararlıysanız ekran fiyatı 559,00 ₺ olarak hatırlıyorum.

EThumb EThumb www.emretas.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Facebook
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 3 / 45
  • Ticaret 12, (%100)
Garantiye girmiyor.Kullanıcı hatası der ve yapmak için para ister.Eğer paranız var ise ekranı orijinal servisinden yaptırın.

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 10, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

Merhaba danqer ,

Bende LG G3 D855TR kullanıcısıyım. Telefonu 2 kez merdivenlerden 2 kez de mutfak masasından ekran koruması ve kılıfı olmadan düşürdüm. Hiçbir ezilme, çatlama olmadı. Telefonu aldığınız yerlere dikkat ediniz. Arkadaşım telefonu cebinden çıkarırken halı üzerine düşürdü ve ekranı çatladı. Kalitesiz camlar takabiliyorlar ve akıllı telefon kullanan bir çok insan bunu fark etmiyor. Tavsiyem garantiye vermeniz değil, tanışınız olan bir telefon tamircisine götürmenizdir. Emin olun daha karlı ve güvenli olacaktır. Eğer garantiye göndermekte kararlıysanız ekran fiyatı 559,00 ₺ olarak hatırlıyorum.

kuzenim turkcellden almıştı sandalyeden toprağa düşüp catlamıştı ekranı artık taşamı geldi bilemiyeceğim. ama benimki bir cok sefer düştü hatta şarj aletine carptığımda duvara ucmusluğu var. artık kuzenime gülerken şans banadamı vurdu ne olduysa kırıldı :D

EThumb adlı üyeden alıntı

Garantiye girmiyor.Kullanıcı hatası der ve yapmak için para ister.Eğer paranız var ise ekranı orijinal servisinden yaptırın.

bugün garantisine gönderdim

wmaraci
wmaraci

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
danqer eğer ki şarj cihazının girişi ve/veya kulaklık girişinin yerinde çatlaklar mevcut ise bunuda belirtiniz. Satın alımdan tam 6 ay geçmemiş ise sıfır cihaz olarak değişim yapmaktalar. 6 ayı geçmiş ise kasa değişimi yapıp gönderiyorlar. Bilginiz olsun :)

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 0 / 71
  • Ticaret 10, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

danqer eğer ki şarj cihazının girişi ve/veya kulaklık girişinin yerinde çatlaklar mevcut ise bunuda belirtiniz. Satın alımdan tam 6 ay geçmemiş ise sıfır cihaz olarak değişim yapmaktalar. 6 ayı geçmiş ise kasa değişimi yapıp gönderiyorlar. Bilginiz olsun :)

dün akşam kargo ile garantiye yollamıştım 450Tl istediler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al