wmaraci reklam

Nokia Lumia

6 Mesajlar 1.051 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Uysal35 Uysal35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler ben telefon almak istiyorum fakat yeni bir şeyler demek için windows phone almak istiyorum acaba Nokia Lumia serisi başarılımıdır yoksa başka markalara veyatta başka bir işletim sistemi olan cihazlara mı bakmalıyım?.Sizce öneriniz nedir?

http://fatihuysal.me
Kişisel Blog !
wmaraci
reklam

secalweb secalweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Valla dostum nokia'yı hiçbir zaman tavsiye etmem akıllı telefonlar arasında HTC ve Samsung tan gerisi yalan HTC kullanılan malzeme bakımından nokianın eski tuşlu telefonları gibi düşün rakipsizdi şimdide HTC ama Samsung da fena sayılmaz sağlamlık bakımından

ibrahim Cevruk ibrahim Cevruk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad i** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 7 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
Lumia dan kesinlikle uzak dur. Alan arkadaşlarımdan baktığım kadarıyla kullanışı olsun özelliği olsun başarı sıfır. Alıp pişman olmak var, keşke demek var yapma kendine bunu :)

Telefonu alıp sonra satmaya çalıştı tabi arkadaşta hiç bir telefoncu almadı o telefonu. Ankara'da bide düşün artık.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Lumia 920 ve 720'yi bizzat inceledim. Yakında 520 de elime ulaşacak.
Öncelikle Lumia serisi Nokia'yı yeniden canlandıran bir seri. Serinin fiyatları ve donanımları farklı.

920 kamera konusunda tartışılmaz derecede süper bir performans sunmakta (abartısız, gerçekten çok başarılı). Tek kötü yanı, fazla rahatsız edici değil ancak biraz ağır. 720 de tasarım olarak çok şık bir telefon. Bana 720'nin kırmısızı gelmişti, gören hasta oldu.

Bütçenize göre Lumia serisinden alabilirsiniz.

Genel anlamda Lumia serisi başarılı ancak, daha önce Android ve iOS kullandıysanız Windows Phone 8'den sıkılacağınızı belirtebilirim. Yani Lumia serisini hangisi size uygunsa tavsiye edebilirim ancak arayüz konusunda sıkılabilirsiniz, bunu belirteyim :)

Tavsiyem, teknoloji mağazalarına gidip bizzat incelemeniz yönünde.

+ Son olarak şunu da belirteyim: Lumia'lar yavaş yavaş ülkemizde yaygınlaşıyor ancak aldıktan sonra satmanız konusunda biraz sıkıntı çekebilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Uysal35 Uysal35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlarınız içi teşekkür ederim önerileriniz telefon alırken aklımda bulunduracağım.

http://fatihuysal.me
Kişisel Blog !

transferx transferx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Bence en iyisini sen bilirsin çünkü sen kullanacaksın. Bazıları kullanır nokia sever bazıları samsung. Benim tercihim tabiki Apple :) Ama HTC Samsung ve Nokia arasında seçim yaparsan tabiki Samsung çünkü hem parça ve aksesuar olarak en zengin marka hem de servis olarak.

Ayrıca samsung android telefonların modifiye romları daha çok yani eğer telefona çok meraklı biriysen samsung seni baya eğlendirir telefon sürümleri açısından :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al