wmaraci reklam

S4 Mini ve Aşırı Şarj Gitmesi

18 Mesajlar 2.280 Okunma
wmaraci reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Hocam garantisi var işte ne güzel yolla gitsin. Artık yeni yasa var ne olursa olsun 2. gönderimde telefon ücreti veya değişim anında talep edebiliyorsun. Bırak gitsin 2.ye gidiyorsa iadet iste.

wmaraci
reklam

emrekirbiz emrekirbiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 28 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
Herkes wifi'yi kapat, ekran parlaklılığını kıs demiş ama arka plan verisini kapat dememişler. Hocam telefonunuz siz kullanmasanız bile arkaplanda uygulamaların yenilenmesini sağlar bu yüzden kapatmanızı öneririm. Bu arada moralinizi bozmak istemem ama bazı ürünler hatalı olabiliyor. Bu yüzden diğer arkadaşlarında dediği gibi garantisi varmış, bir servise yollayın derim.

xTrNikola xTrNikola WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 568
  • Beğeniler 22 / 39
  • Ticaret 15, (%100)
Şarj idareli kullandığımda 1 gün yetiyor. Ama intarnette gezdiğimde/iyi bir oyun oynadığımda baya bir gidiyor.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Samsung'un arayüzü çok şarj tüketimi yapar.

Kullanmadığınızda interneti kapatma ve parlaklığı kısma gibi her yerde yazan şeyleri uygularsınız zaten, bunlar dışında duvar kağıdı konusunda canlı renklere sahip resimlerden ve hareketli resimlerden kaçının. Faydası olacaktır. Foursquare'i vs. kullanmadığınız durumlarda Konum Servislerini de kapatmanızda fayda var.

wmaraci

• Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 568
  • Beğeniler 22 / 39
  • Ticaret 15, (%100)
Peki. İnt. kullandığımda dakikada bir %1-2 şarj gidiyor. Bu normal mi?

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

xTrNikola adlı üyeden alıntı

Peki. İnt. kullandığımda dakikada bir %1-2 şarj gidiyor. Bu normal mi?

Anormal bir durum yok açıkcası. Benzer sıkıntıları iPhone kullanıcısı olarak çok çekiyoruz. :D

Batarya konusunda çok sıkıntı yaşıyorsanız, taşınabilir şarj cihazlarına bakmanızı önerebilirim. Örneğin dışarı çıktığınızda yanınıza alırsınız ve telefonunuzun şarjı bittiğinde takarsınız. Çok kullanışlı ve ek olarak içerisinde bulunduğumuz zaman itibariyle oldukça popülerler. Bu arada LG G2 ile ilgili konuyu da siz açmışsınız, oraya yanıt yazdım. G2'yi hiç düşünmeden alabilirsiniz :)
xTrNikola

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 568
  • Beğeniler 22 / 39
  • Ticaret 15, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Anormal bir durum yok açıkcası. Benzer sıkıntıları iPhone kullanıcısı olarak çok çekiyoruz. :D

Batarya konusunda çok sıkıntı yaşıyorsanız, taşınabilir şarj cihazlarına bakmanızı önerebilirim. Örneğin dışarı çıktığınızda yanınıza alırsınız ve telefonunuzun şarjı bittiğinde takarsınız. Çok kullanışlı ve ek olarak içerisinde bulunduğumuz zaman itibariyle oldukça popülerler. Bu arada LG G2 ile ilgili konuyu da siz açmışsınız, oraya yanıt yazdım. G2'yi hiç düşünmeden alabilirsiniz :)

Yorumlarınız için teşekürler. Konuyu açtım ama daha sonra çıkarılabilir batarya benim işime yarar diyerek samsung aldım. Birde intarnette 5 dakika gezdikten sonra batarya ısınmaya başlıyor. Bu normal mi?

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

xTrNikola adlı üyeden alıntı

Yorumlarınız için teşekürler. Konuyu açtım ama daha sonra çıkarılabilir batarya benim işime yarar diyerek samsung aldım. Birde intarnette 5 dakika gezdikten sonra batarya ısınmaya başlıyor. Bu normal mi?

Rica ederim. Biliyorum, özellikle yaz aylarında hiç hoş olmuyor ama ısınma her telefonda görülen bir durum. Telefonunuza özel bir sorun yok bence :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al