wmaraci reklam

Samsung Galaxy Note 4 Türkiye Satış Fiyatı

5 Mesajlar 1.157 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

stiltasarim stiltasarim Üni Hakkında - Üniversite Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi - Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)

Son zamanların en çok konululan telefonu olan Samsung Galaxy Note 4’un Türkiye satış fiyatı için bir açıklama yapılmamıştı. En sonunda Samsung Galaxy Note 4 için Türkiye satış fiyatı açıklaması yapıldı.

GALAXY NOTE 4 TÜRKİYE SATIŞ FİYATI BELLİ OLDU!

Samsung Galaxy Note 4 için önsipariş alımını başlatan Teknosa, cihazın fiyatını 2299TL olarak belirledi. Note 3’de olduğu gibi deri kapağa, Note 4’de de yer verilmiş. Metal çerçeve ile kaplanan Note 4, şıklığının yanında sağlamlığı ilede kullanıcıların gözdesi olucak.

5.7 inçlik ekrana sahip olucak Note 4, büyük ekran seven kullanıcıları hedef alıyor. Cihaz 2560×1440 piksel çözünürlüğe, Gorilla Glass 3 koruması altında sunulan QHD ekrana, 3GB RAM‘e ve MicroSD girişine sahip. Note 4’ün ekranı kalitede yeni bir çağa ayak basıyor. QHD ekranda inç başına 551 piksel barındırıyor.

Galaxy Note 4, Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile gelicek. Cihazı iPhone 6 Plus ile karşılaştıracak olursak, güçlü bir rakip olucağa benziyor.

KAYNAK: Samsung Galaxy Note 4 Türkiye Satış Fiyatı

wmaraci
reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Çok geriden geliyorsunuz, geçtiğimiz ayın 25inden beri fiyat belliydi zaten. İlaveten alacaklara tavsiyede bulunmak isterim. Bilindiği üzere Note 3 serisinde ülkemize çifte standart uygulanmak suretiyle Eynos işlemcili cihazlar satışa sunulurken Avrupa da çok daha kaliteli ve performanslı olan Qualcomm Snapdragon işlemcili cihazlar sunulmuştu, bu hususta samsunga defalarca mail attım fakat dikkate alacaklarını sanmıyorum. Yani demem oki Note 4 tede bizi Eynosa mahkum edecektir Samsung.

Almamanız gereken cihaz.

Ve gerçek Note 4 için almanız gereken cihaz.

İnşallah yanılırım ve ülkemizde Snapdragon işlemcili cihazlar satışa sunulur. Eynos işlemcili cihazları almayın arkadaşlar, eğer biz bu şekilde tavır koyarsak Samsung uyguladığı çifte standarttan vazgeçecektir.

Korgoth Korgoth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
7 senedir aynı telefonu kullanan biri olarak telefon piyasası hakkında pek bilgim yok, sizin söylediğiniz çifte standart olayını ben de Vatanın sitesinde gördüm, yurtdışındaki modellerde 2.7 GHZ varken sanıyorum bize gelenlerde 1.9GHZ olacakmış öyle mi ? Ayrıca siz aynısının Note 3'de de yapıldığını mı söylüyorsunuz, gerçekten merak ettim ..

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Deumos adlı üyeden alıntı

7 senedir aynı telefonu kullanan biri olarak telefon piyasası hakkında pek bilgim yok, sizin söylediğiniz çifte standart olayını ben de Vatanın sitesinde gördüm, yurtdışındaki modellerde 2.7 GHZ varken sanıyorum bize gelenlerde 1.9GHZ olacakmış öyle mi ? Ayrıca siz aynısının Note 3'de de yapıldığını mı söylüyorsunuz, gerçekten merak ettim ..

Aynen öyle söylüyorum. Türkiye cihazlar N9000Q olarak geçen cihaz Eynos Octa işlemciliyken Avrupa cihazlar Snapdragon işlemciliydi.

Ayrıca yukarıda verdiğim resimlere dikkatle bakarsanız Ekran Kartınında farklı olduğunu göreceksiniz Mali nere Adreno nere..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Korgoth Korgoth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Bu olay Samsung'un ayıbı mı, yoksa ciddi anlamda zekası mı karar veremdim açıkcası. Malum Türkiyede çok büyük bir " Telefon görgüsüzlüğü " var, sanıyorum biz ne versek alan bi kesim var diye düşündü Samsung. Note 3 ucuzlarsa almayı düşünüyordum fakat bu haber ile kararımı değiştirdim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al