wmaraci reklam

Samsung J5 (2015) mi Iphone 5s mi?

12 Mesajlar 1.853 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webmavie webmavie Web hayatım Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web yazılımcı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad Ş** M**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 37 / 22
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba Samsung J500H mi yoksa iphone 5s mi ?
Lutfen kalitesine gore secim yapin

Yazılımcılar geleceğin sihirbazlarıdır - Gabe Newell
wmaraci
reklam

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
temiz bi 5s sizin için daha iyi olacaktir

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
iPhone her zaman daha iyidir. Samsung gibi alfabede ne kadar harf varsa ona göre model çıkarmıyor. Ayrıca teknik servis - güncelleme gibi destek alanlarında apple uzun yıllar malının arkasında duruyor.

İşletim sistemi avantajlarını ve kullanıcı deneyiminin ne kadar iyi olduğunu anlatmama bile gerek yok diye düşünüyorum.

Not; Bunlar benim şahsi fikirlerim, takım tutar gibi firma tutan arkadaşlar mesajı alintilayip sallamak için yazmasınlar.

kehribar kehribar مشغول Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 156
  • Ticaret 10, (%100)
mvmirror Belli bir süre iPhone kullandıktan sonra başka telefona geçen çok az insan tanıyorum. Sadece telefon için değil kulaklığından bilgisayarına kadar tüm ürünleri gerçekten çok minimalist tasarlanmış. Sadelikten yana olduğu için genelde Apple ürünlerini tercih ediyorum.

Yazılımı için bir şeyler yazma gereği duymadım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
J serisi çöptür paranizi harcamayin samsung taraftari oladak 5s alın veya a 2016 serisini şiddetle tavsiye ederim

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Marka takıntınız yoksa, huawei ya da xiaomi aynı fiyat bandında daha iyi bir seçim olacaktır.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Samsung al bak keyfine

Deneme

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Herkese Tek Tek ayrı bir cevap vermeyeceğim ama ben katı Samsung kullanıcısıyım.
J serisi Samsung model serileri arasında en hızlı modellerinden biridir. Ayrıca bunu bütün rakamlarıyla kullanıp test etmiş biri olarak söylüyorum. A serilerinde donma şikayeti yüksektir,mesala. Hiç A serisi kullanmadığım için bunun hakkında bir şey diyemiyorum ama kullanıcı seni çok fazla. IPhone alıp diyaliz hastası gibi sürekli sıkıntılı bir şarj ilişki olmaktansa adam gibi bilinçli Android kullanıcısı olmayı tercih ederim.
IPhone isim yapmış gereksiz Pahalı olan bir cihaz bence.

Not; J serisinden şaşma. Şartları zorlaya biliyorsan daha üst modellerini de gözün kapalı al derim.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam j serinin hangi modeli kullandiginiz tam model kodu verin 2015 den 2018 e kadar j serisi var 3 gun once j2 core çıktı ayrica a serisinin hangi yilinda donma var 2015 serileri donuyor doğrudur arkadaşa oyuzden 2016 önderdim aksine j serileri malzeme kalitesi bakımından siniflandirilamayacak kadar kötüdür a710 a bakarsaniz telefonun arkası plastik değil camdır ayrica j serisi kullanan yüzlerce kisi gördüm 2017 2018 hariç hepsi donma ve kasmadan şikayetçiydi saygilar.samsa

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Hocam j serinin hangi modeli kullandiginiz tam model kodu verin 2015 den 2018 e kadar j serisi var 3 gun once j2 core çıktı ayrica a serisinin hangi yilinda donma var 2015 serileri donuyor doğrudur arkadaşa oyuzden 2016 önderdim aksine j serileri malzeme kalitesi bakımından siniflandirilamayacak kadar kötüdür a710 a bakarsaniz telefonun arkası plastik değil camdır ayrica j serisi kullanan yüzlerce kisi gördüm 2017 2018 hariç hepsi donma ve kasmadan şikayetçiydi saygilar.samsa

Kullandıklarım: J5 J7 J7 2016 J7 PRIME J7PRO
Esasında şu konuda bir Uyuşmazlık var:
A A Serileri daha iyi bir kasa yapısı ve donanım özelliği olarak üst segment statüsünde içeriyor. J serileri ise orta segment telefon statüsünde.
Bilmiyorum ben yukarıda belirttiğim cihazların tecrübesini yaşadım ve çok memnun oldum. Ayrıca çevremde j serisini kullanıp Mutlu olanı da çok gördüm. A3 ve A4 ler için duydum ama diyorum ya android sistemi ve kullanıcısının onu kullana bilmesi e çok alakalı. Bir de tüketiciler şunu atlıyor:
Telefonu aldığın zaman ile arada geçmiş olan zaman farklılığında kullanılan uygulamalar gelişiyor. Bu durum Android alanında çok hızlı olduğu için kişileri sürekli üst seviyelere zorluyor. Maalesef kullanıcılar mevcut işletim sistemlerine fazlaca deformasyon verdikleri için bu onları çok çektirmeden eziyete dönüyor. Play Store'da bir sürü yok hızlandırma yok gereksiz dosyaları temizleme gibi zararlı ama muazzam rağbet gören uygulamalar var. Şimdi ben size işin püf noktasını söyleyeyim mi
Ben bu tip uygulamaları kesinlikle kullanmıyorum çünkü zaten Samsung bu tip ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içinde sana veriyor. Maceraya gerek yok. Onu yapandan daha iyi tamir edemezsin değil mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al