wmaraci reklam

Telefon Alacağım Öneri Bekliyorum

34 Mesajlar 4.985 Okunma
wmaraci reklam

• Üyelik 28.03.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

exorcist26 adlı üyeden alıntı

Eşimde Galaxy W var resim performansı dışında pek iç açıcı bir telefon değil . Hepsiburadadan aldım daha alali 4 ay oldu fakat telefon kafayı yedi kendi kendine ekran isigi acilip açılıp kapaniyor . Temple run oynarken kısa sureli donmalar oluyor . Bende desire var rootdur romdur hepsini defalarca yaptım telefon hala zıpkın gibi hic bir işlem yapılmayan galaxy w tatil bitince servise gidecek :)

büyük ihtimalle sizin telde bir sıkıntı var ben çok araştırdım yakın zaman içerisinde alacağım alanların %90 ı memnun :)

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de Gio kullanıcısıyım. Ace'ten tek farkı ekranının biraz daha büyük olması, kamerası ve flaşı... Geriye kalan tüm özellikleri Ace ile aynıdır. Ben kamerasına ve flaşına çok önem vermediğim için Gio aldım çünkü gece çekim modunda çekim yaparsan çok iyi olmasa da güzel bir fotoğraf ortaya çıkarıyor.

Galaxy W, Gio ve Ace'e göre daha üstün... Artık cep telefonları idareten alınır şeyler değil, biraz daha hızlı bir işlemciye sahip olanı almak daha mantıklı olabilir. Galaxy W öneririm, bütçeni bu kadar yukarı çekmek istemiyorsan da Gio'yu öneririm.

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

salaranprensi adlı üyeden alıntı

Hocam samsung wave3' de bir bakın gerçi kvk lı bütçenize uygunmudur bilmiyorum ama gened ebir göz atın

Bu telefonda Bada işletim sistemi kullanılıyor.

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)
Çok teşekkürler, Samsung Galaxy Ace 5830 u alacağım büyük ihtimal.

Ek Olarak: 600 TL ye kadar bütçemi arttırdım. Ace s5830i nin 3D oyunlarda problemi varmış, arkadaşlar bütçeme göre en iyi android telefonu nedir acaba ? 600 Lirada daha çıkamıyorum...

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al