wmaraci reklam

Telefonum whatsapp açar mı?

18 Mesajlar 10.745 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

Ahmet Tokyüz adlı üyeden alıntı

Hem özellik olarak nasıl farksız oluyor bana anlatır mısınız? Millet enayi mi 2000 lira veriyor, memlekette bir akıllı replika kullananlar mı ? Bu şekilde insanları teşvik etmeniz çok çirkin ve rahatsız edici bir durum. Her zaman imkân varsa orjinali kullanmak gerekiyor. 2 gün sonra ağlamamak için. ;)

Replika falan bilmem ama yakında Çin in piyasayı ne hale getireceğini hep beraber göreceğiz. Snapdragon 600 lü telefonlar 250-300 dolar. Yani şuan piyasadaki en baba işlemcilerden biri 600 tl barajında.

Ek Olarak: Ayrıca kalite olarak elinizdeki s3 veya s4 den bir farkları yok. Kullandığım için biliyorum. Milli servetimiz su gibi dışarı akıyor Çin in her yıl %7-8 büyümesine şaşmamalı bakalım sonumuz nolacak.

wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Hem özellik olarak nasıl farksız oluyor bana anlatır mısınız? Millet enayi mi 2000 lira veriyor, memlekette bir akıllı replika kullananlar mı ? Bu şekilde insanları teşvik etmeniz çok çirkin ve rahatsız edici bir durum. Her zaman imkân varsa orjinali kullanmak gerekiyor. 2 gün sonra ağlamamak için. ;)

Baya oturmuş galiba içinize aldığınız telefon, replika telefonları bir araştırmanızı tavsiye ediyorum, ardından eksisini artısını konuşalım.

AhmetTokyuz AhmetTokyuz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnternet Programcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Baya oturmuş galiba içinize aldığınız telefon, replika telefonları bir araştırmanızı tavsiye ediyorum, ardından eksisini artısını konuşalım.

Bana oturan birşey yok. S4 kullanmıyorum. Replika ürün arkadaşlarımda mevcut Note II, S4 vs fakat orjinaline göre aşağıda olması gerekende bu. Kamerası vs orjinali gibi değil, çamur görüntü sunuyor. Replika nında replika sı var demeyin şimdide. Java nere Android nere...

• Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

okanakca adlı üyeden alıntı

Replika falan bilmem ama yakında Çin in piyasayı ne hale getireceğini hep beraber göreceğiz. Snapdragon 600 lü telefonlar 250-300 dolar. Yani şuan piyasadaki en baba işlemcilerden biri 600 tl barajında.

Ek Olarak: Ayrıca kalite olarak elinizdeki s3 veya s4 den bir farkları yok. Kullandığım için biliyorum. Milli servetimiz su gibi dışarı akıyor Çin in her yıl %7-8 büyümesine şaşmamalı bakalım sonumuz nolacak.

Her şey snapdragin ile bitmiş olsaydı, zaten bugün çok farklı şeyler konuşuyorduk. Siz telefonda neyi kullanıyorsunuz da fark yok diyorsunuz anlamıyorum ben ? Orjinal S3 yada S4 kullandınız mı ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Bana oturan birşey yok. S4 kullanmıyorum. Replika ürün arkadaşlarımda mevcut Note II, S4 vs fakat orjinaline göre aşağıda olması gerekende bu. Kamerası vs orjinali gibi değil, çamur görüntü sunuyor. Replika nında replika sı var demeyin şimdide. Java nere Android nere...

Java replikalardan bahsetmiyorum ben android replikalardan bahsediyorum. Neyse beğenmiş almışsınız telefonu hayırlı olsun diyelim.

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

Her şey snapdragin ile bitmiş olsaydı, zaten bugün çok farklı şeyler konuşuyorduk. Siz telefonda neyi kullanıyorsunuz da fark yok diyorsunuz anlamıyorum ben ? Orjinal S3 yada S4 kullandınız mı ?

s3 kullandım. ekran, ses kalitesi, hız, her şeyi gayet iyi sadece kamera belki biraz sıkıntı olur ki telefonumda çok da resim yok zaten.

• Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

okanakca adlı üyeden alıntı

s3 kullandım. ekran, ses kalitesi, hız, her şeyi gayet iyi sadece kamera belki biraz sıkıntı olur ki telefonumda çok da resim yok zaten.

Kullandığın işletim sistemi Nedir ?

• Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Java replikalardan bahsetmiyorum ben android replikalardan bahsediyorum. Neyse beğenmiş almışsınız telefonu hayırlı olsun diyelim.

Teşekkür ederim, Real Racing 3 oynarken video çeker misin sana zahmet gerçekten merak ettim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al