freelance iş ilanları

Webmasterlar için tavsiye mobil uygulamalar ?

5 Mesajlar 914 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)
Hepinize merhaba, şüphesiz mobil platformlardaki uygulamaların kullanım alanları çok yüksek sormak istediğim ise aktif olarak kullandığınız yada yakın zamanda kullanmayı düşündüğünüz ücretli ve ücretsiz webmaster programları.

Apple, Android, Blackberry farkı olmadan yazarsanız sevinirim, BB önceliklidir benim için, hem herkes için sağlam bir liste oluşturmuş oluruz.

Uygulamaların Listesi ;

yasinatagun : Feedly adlı programı kullanıyorum. İnternet sitelerinde (genellikle bloglar) gezmek yerine, bu siteye bir site kaydediyorsun veya istediğin bir kelimeyi aratıyorsun. ve blog yazılarını çok harika şekilde okuyorsun.
Ne işime yarar dersen, web tasarım ile alakalı tüm blogları takip ediyorum bu uygulamadan. liste halinde hangisinin okunmadığınıda görüyorum. Yolda, cafede orda burda kendimi geliştirmemde ve yeni teknolojileri öğrenmemde yardımcı oluyor.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Jerolin Jerolin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bende takipteyim, tavsiyelerle güzel bir liste çıkar umarım

yasinatagun yasinatagun Webtisyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WordPress Dev.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 117 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Feedly adlı programı kullanıyorum. İnternet sitelerinde (genellikle bloglar) gezmek yerine, bu siteye bir site kaydediyorsun veya istediğin bir kelimeyi aratıyorsun. ve blog yazılarını çok harika şekilde okuyorsun.
Ne işime yarar dersen, web tasarım ile alakalı tüm blogları takip ediyorum bu uygulamadan. liste halinde hangisinin okunmadığınıda görüyorum. Yolda, cafede orda burda kendimi geliştirmemde ve yeni teknolojileri öğrenmemde yardımcı oluyor.

senvedat senvedat Webmaster/Grafiker/Editör Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ş**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 79
  • Ticaret 34, (%100)
İphone' da Google Analytics ve Google Adsense uygulamaları çok kullanışlı. Bilgisayardan değil oradan yapıyorum incelemeleri o kadar :)

Farklı uygulamalara da ihtiyaç duyuyorum,bu alanda çok arama yaptım elle tutulur birşeyler bulamadım :)

Takip.

wmaraci
wmaraci

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)
Konuda güncelleme yaptım, aklınıza gelen diğer programları da yazabilirsiniz çok güzel olur, diğer arkadaşların görmesini sağlamak içinde arada konuyu üste taşımak gerek tabi ki.

Son olarak bulmuş olduğum bir site analiz aracı mevcut android işletim sistemi için yazılmış. İncelemesini yaptım fakat java kodlarında ve algoritmalarda sıkıntı var buna bağlı olarak site analizi sırasında değerler yanlış çıkmakta. Yapımcısı ile iletişim kurmaya çalışıyorum mimarisi hakkında bilgi alabilirsem, kendi geliştirmiş olduğumuz web sitesindeki güncel algoritmaları kullanıp programı düzeltebilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al