wmaraci reklam

WiFi yönetimi hakkında yardımlarınız gerekli ?

14 Mesajlar 1.854 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Merhaba arkadaşlar bu konu çok acil ve hemen çözmem gereken bir konu bir modemim var tplink marka bu modemin wifi şifresini wifi üzerinden değiştirmem mümkün mü veya fabrika ayarlarına çevirmem. Modeme pc üzerinden erişmem asla mümkün değil çünkü modemin bağlı olacak bir pc'si yok wifi üzerinden yetkim var fakat asıl sorun şu ki modem ara yüzünede girilmiyor tplink'in sıkıntıları işte uzun lafın kısası nasıl yaparız. ( Telefon rootlu tam yetki )

Herkese teşekkürler.

wmaraci
reklam

KeremEr KeremEr keremer.com.tr E-Mail Onaysız
  • Üyelik 08.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 24 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
modem paneline erişim sağlayamıyorsanız tek çözümü modemin arkasında bulunan deliğe girebilecek incelikte birşey bulup 10-15 saniye basılı tutmak. fabrika ayarlarına dönücektir

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Çözüm olmadı erişim yine yok. Wifi ile erişebildiklerimiz bu kadarmı teknoloji burda durdumu bize :)

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
3 seçeneğiniz var mac yada linux bir bilgisayar bulup modemi zorla giriş yapacaksınız yada mobil bir program vardı wifi... diye fakat daha başka isimle detaylı bir uygulaması vardı hatırlamıyorum wifi bağlanınca bypass yöntemi ile modem arayüzüne girip oynamaya yarıyor wifi... gibi fakat wifi... de modeme bağlı kullanıcıları atmaya yönelik bir sistem var ondada modem üzeri fakat çok detay yok bildiklerim bunlar programın ismine gelince forumda hack, warez şeyler yasak, yapamazsanız direk teknik servise yollayın

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

3 seçeneğiniz var mac yada linux bir bilgisayar bulup modemi zorla giriş yapacaksınız yada mobil bir program vardı wifi... diye fakat daha başka isimle detaylı bir uygulaması vardı hatırlamıyorum wifi bağlanınca bypass yöntemi ile modem arayüzüne girip oynamaya yarıyor wifi... gibi fakat wifi... de modeme bağlı kullanıcıları atmaya yönelik bir sistem var ondada modem üzeri fakat çok detay yok bildiklerim bunlar programın ismine gelince forumda hack, warez şeyler yasak, yapamazsanız direk teknik servise yollayın

Kendi modemim kalitesiz eskiden kalma her tarafı açıklıdır, hack ve warez konusuna gelince şahsi cihazım olduğu için sıkıntı yok, ve son olarak bilgisayar olsa kablo ile laptopa bağlardım ara yüzden çözerdim. :) Teknik Servisede şifre değiştirmek veya modem resetlemek için yollamam, reset düğmeyle atarsam benimde erişimim kapar tam internetsiz kalırım.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Kendi modemim kalitesiz eskiden kalma her tarafı açıklıdır, hack ve warez konusuna gelince şahsi cihazım olduğu için sıkıntı yok, ve son olarak bilgisayar olsa kablo ile laptopa bağlardım ara yüzden çözerdim. :) Teknik Servisede şifre değiştirmek veya modem resetlemek için yollamam, reset düğmeyle atarsam benimde erişimim kapar tam internetsiz kalırım.

2 ucu .. deynek gibi eğer öyle düşünüyorsanız kaliteli yeni bir modem alabilirsiniz normal bütçeli iseniz 5760 yeterli varsa asus ac68u alabilirsiniz

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

2 ucu .. deynek gibi eğer öyle düşünüyorsanız kaliteli yeni bir modem alabilirsiniz normal bütçeli iseniz 5760 yeterli varsa asus ac68u alabilirsiniz

Bu modeme çare yok diyorsunuz ? modem olarak airties düşünüyorum.

HasanHuseyin HasanHuseyin wagonn.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Bu modeme çare yok diyorsunuz ? modem olarak airties düşünüyorum.

ASUS DSL-N10 öneririm. 70 - 80 ₺ civarı gayette iyi. Kendimde kullanıyorum. 300Mbit'e kadar destekliyor ki Türkiye'dede yok. (En azından %99'luk son kullanıcıda yok.) :)

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
bende asus ac68u var 600 tl fakat tam bir performans canavarı tavsiye ederim bütçeniz kısıtlıysa fazla iş yapmıyorsanız airties 5760 yada diğer model asus ürünleride olabilir

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Uzak mesafelerde iyi çeken modem öneriniz var mı ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al