wmaraci reklam

Xperia SL lt26ii nasıl?

7 Mesajlar 1.207 Okunma
wmaraci reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
sizce xperia sl lt 26ii nasıl bi telefon?

bir hafta önce xperia p almıştım fakat şarj sorunları yaşadım. Yenisiyle değiştiler yine aynı. xperiada pil Li-Ion 1305 mAhdi. sl lt26i de Li-Ion 1705 mAh

sl lt26ii kullanan oldumu? sizce alayimmi? öneriniz nedir.

alırsam eğer beyazmı, yoksa siyahmı almamı tercih edersiniz? yorumlar için teşekkürler.

wmaraci
reklam

agakin agakin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Kullandığım bir tel kesinlikle çok memnun kalırsınız.benim değişme nedenim ilk serilerindeki ekran sararma sorunuydu artık böyle bir sorun olmadığı için rahatlıkla önerebilirim.

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

agakin adlı üyeden alıntı

Kullandığım bir tel kesinlikle çok memnun kalırsınız.benim değişme nedenim ilk serinlerseniz ekran sararma sorunuydu artık böyle bir sorun olmadığı için rahatlıkla önerebilirim.

Peki artı yanı nedir? yada eksi bi yani varmı şu an için? ekran sararma sorunu duymuştum. Peki cihazdanmıydı, yoksa sistem güncellemesiyle hall oldumu? bide renk kararı veremedim. en önemliyse pil ne kadar gidiyor. Galiba çok soru sordum :) ama sonradan pişman olmak istemem.

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Artı yani şık bir cihaz kamerası oldukça tatmin edici bir tele göre. pil 1750 bildiğiniz üzere ve yeterli bir performans sağlıyor. Ekran sararma sorunu ilk serilerdeydi söylediğim gibi ve donanımsal bir sorundu ama artık öyle bir sorun yok.Ve ilgin olan telin fiyatıda hiç düşmüyor. yani renk olarak bana sorarsanız siyah tabiki ama Tercih ve tarz meselesi biraz. Ama eğer alabiliyorsanız kesinlikle xperia z derim ve tek geçerim. Sony müthiş bir iş çıkarmış..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

agakin adlı üyeden alıntı

Artı yani şık bir cihaz kamerası oldukça tatmin edici bir tele göre. pil 1750 bildiğiniz üzere ve yeterli bir performans sağlıyor. Ekran sararma sorunu ilk serilerdeydi söylediğim gibi ve donanımsal bir sorundu ama artık öyle bir sorun yok.Ve ilgin olan telin fiyatıda hiç düşmüyor. yani renk olarak bana sorarsanız siyah tabiki ama Tercih ve tarz meselesi biraz. Ama eğer alabiliyorsanız kesinlikle xperia z derim ve tek geçerim. Sony müthiş bir iş çıkarmış..

Teşekkür ederim önerileriniz için. Dün akşam sl lt26ii aldım, siyah renk olarak. Çok memnunum. Pili daha iyi, ve fonksiyonları, kamera çekimi harika. Diyecek bir söz yok gibi. Şık görünüme sahip. Peki sizin tel rootlumu? root yapamıyorum

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam teli şuan kullanmıyorum bir süre önce kullandığım ve ekran sararma sorunu nedeniyle elden çıkardığın bir teldi. Ben root lamamıştım teli

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
S LT26i kullanıyorum bende , şuan için memnunum , telefon 7/24 elimde , eğer internet için istiyorsan 3G şarjı her telefonda olduğu gibi sömürüyor

1337
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al