wmaraci reklam

Bir Defalık Yatırım İle Her Ay Düzenli Kazanç - Test Edildi

76 Mesajlar 9.076 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tosa Tosa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar;
Konuya tam netlik getirme adına biraz uzun anlatacağım o yüzden kusuruma bakmayınız lütfen, çünkü doğru bilgi ile bilgilendirme yapmak istiyorum.
(Başka sorularınız olursa yorum olarak sorun konuyu editleyerek tekrar yayınlayayım)

Nedir Bu Sistem ?
Bu sistem Türkiye'deki banka sistemleri gibi çalışmaktadır. Sizlerle paylaşacağım firmaya bütçenize göre 1 detaya mahsus yatırım yapıyorsunuz. Onlarda sizin adınıza sanal bitcoin borsasında oynuyorlar ayrıca ek olarak bitcoin kazıyorlar. Bu kazandıkları paradan kendi komisyonları kesip kalan karı sizin hesabınıza yatırıyorlar.

Minimum Yatırım Tutarı Ne Kadar ?
Minimum yatırım tutarı 25 Dolardır. Ödemeyi 25 dolar karşılığı olarak Bitcoin ile almaktalar

Ödemeler Kaç Günde Bir Yapılıyor ?
Ödemeler yatırılan yatırıma göre minimum 25 gün ile başlayarak 30 ve 45 olarak değişiyor

Bu Sistem Ne Kadar Güvenli ?
Bu sistem yaklaşık olarak 7 yıldır hayatta ancak son olarak 3 yıldır büyük yatırımlar alarak 7. ülkede şubelerini açtılar ve yatırımcı firmalardan yatırım aldılar

Her Ay Devamlılık Gerektiriyor mu?
Hayır. Siz bir defa yatırım yapıyorsunuz ve ana paranızı çekmediğiniz sürece size düzenli olarak her ay ödeme yapıyorlar

Kazanç Oranları Ne Kadar ?
Ben 4. ayımın içerisindeyim.
- Birinci olarak 25 dolar ile girdim 25 günün sonunda 10 ile 14 dolar arası kazanç elde ediyorsunuz ben 12 dolar aldım ( Not: eğer ana paranızı çekmez iseniz her ay 25 günde bir 12 dolar hesabıma yatacak )
- İkinci ay ana paramı 75 dolara yükselttim. 25 günün sonunda 20 ile 43 dolar arası kazanç elde ediyorsunuz ben 24 dolar aldım. ( Not: eğer ana paranızı çekmez iseniz her ay 25 günde bir 24 dolar hesabıma yatacak )
- Üçüncü ay ise ana paramı 300 dolara çıkarttım 25 günün sonunda 98 ile 137 dolar arası ödeme alıyorsunuz ben geçen ay 127 dolar ödeme aldım. ( Not: eğer ana paranızı çekmez iseniz her ay 25 günde bir 127 dolar hesabıma yatacak )
- dördüncü ayın içerisindeyim ana param halen 300 dolarda ve öylece bıraktım artık daha fazla yatırmayacağım çünkü her ay hesabıma gelen 127 dolar = 952,00 Türk Parası yapar ve bu rakamda benim her ay işe git gel arabamın yakıt parasını karşılıyor. En azından yakıt giderim artık 2 aydır yok :)

ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar internet ortamı ne kadar keyifli ve kazançlı bir ortam olsada bir o kadar da tehlikeli bir ortamdır. Ben tavsiye ettiğim bir sistemi ve o kişilere gelir sağlayacak yöntemleri paylaşırken şunu mutlaka yazarım. İnternet ortamı tehlikeli bir yerdir yarın öbür gün firmaya bişey olur ve paranız yanarsa zorda kalmayın bu sebeple sizi zorda bırakacak büyük yatırımlardan kaçının LÜTFEN. ufak tefek giderlerinizi karşılayacak bir gelir olsa emin olun size can suyu gibi gelecektir.

Geçenlerde bir kaç arkadaş kanıtlarınızıda atın dedi ancak kendi hesabımın görünmesi pek istemedim bu sebeple geçen ay eşimin adına hesap açtım ve aşağıda sizinle bu görüntüleri paylaşacağım.

Bilgilendirme
Bu Yatırım yaparak kazanç sağlanan bir sistem o yüzden sadece ilgilenenlere eğitim ve bilgi paylaşılacaktır. Zaman değerlidir arkadaşlar. Bu sebeple İlgilenen arkadaşlar konunun altına (bilgi) yazıp bana tolga@tolgasahin.com.tr adresine mail atsın veya wmaracı mesaj yolu ile iletişime geçsin. Bilgiyi daha fazla kişiye ulaştırmak için yorum yapmadan lütfen bilgi talep etmeyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederim

*** Türk firması değildir bilginize ***

Günceleme 19 Eylül 2020
Arkadaşlar kazançları artık günlük olarakta alabiliyorsunuz barajı aştığınız sürece oda ortalam 3 dolara denk geliyor

Bugün eşimin hesabıman parasını çektim ve yeniden onun hesabınla 75 dolarlık yatırım yaptım

[img]https://i.hizliresim.com/FShANe.png" />

[/IMG]

Transfer İşlemlerini gösteren ekran

[img]https://i.hizliresim.com/xVbtkc.png" />

[/IMG]

Bitcoin cüzdanıma gelen parayı ve oradan kendi hesabıma gönderdiğimin kanıtı

[img]https://i.hizliresim.com/ZGg9mG.png" />

[/IMG]

Son olarak bitcoin hesabımdan türk lirası olarak banka hesabıma gönderdiğim paranın bilgileri. ( açıklama yazan firmayı araştırabilirsiniz sorun değil türkiye olarak BTC Türk ile çalışıyorum )

[img]https://i.hizliresim.com/beElFq.jpg" />

[/IMG]
blackmanss clems

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
şuana kadar 14 kişi iletişime geçti 7 kişi aramıza katıldı
tekrardan hoşgeldiniz.

ufak ufak ek gelir etmek isteyen herkesi bekleriz. zahmet yok uğraş yok her ay düzenli gelir
mail atarsanız anlık cevap verebilirim bilginize

• Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
dün bir yatırım daha yapmıştık 75 dolarlık
bugünkü gelen kar miktarı arkadaşlar. her gün bu şekilde sabit karınız 25 gün boyunca gelecektir.

Toplam 19.50 Dolar yani = 146,25 TL ( ortalama )
Daha fazlasını kazanmak için yapılacak bazı taktikler var başka bilgi almak isteyen olursa bana ulaşsın. Dün toplam 34 kişi iletişime geçti ve 21 kişi aramıza katıldı

[img]https://i.hizliresim.com/tpy3Yk.png" />

[/IMG]

vitiktom vitiktom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 37 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Ne kadar güvenli tartışılır. Bu gibi sistemlerin çoğu ponzi oluyor. Dikkatli olmakta fayda var..
uzunlarpc Netteinsan ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
vitiktom Çok haklısınız hocam bu konuda. zaten o yüzden her katılmak isteyen bir sözüm var
Benim taktiğim büyük yatırmamak şirket batsada ortadan uçsada bana 300 dolar ağır gelmez ayrıca zaten 300 dolardan fazlasınıda aldım artık hiç gelmez :) Amaç ufak bir yatırım ile küçük bir gelir sistemi bu firma batana kadar arabamın yakıt masrafı hiç olmayacak :D

ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar internet ortamı ne kadar keyifli ve kazançlı bir ortam olsada bir o kadar da tehlikeli bir ortamdır. Ben tavsiye ettiğim bir sistemi ve o kişilere gelir sağlayacak yöntemleri paylaşırken şunu mutlaka yazarım. İnternet ortamı tehlikeli bir yerdir yarın öbür gün firmaya bişey olur ve paranız yanarsa zorda kalmayın bu sebeple sizi zorda bırakacak büyük yatırımlardan kaçının LÜTFEN. ufak tefek giderlerinizi karşılayacak bir gelir olsa emin olun size can suyu gibi gelecektir.

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

Tosa adlı üyeden alıntı

vitiktom Çok haklısınız hocam bu konuda. zaten o yüzden her katılmak isteyen bir sözüm var
Benim taktiğim büyük yatırmamak şirket batsada ortadan uçsada bana 300 dolar ağır gelmez ayrıca zaten 300 dolardan fazlasınıda aldım artık hiç gelmez :) Amaç ufak bir yatırım ile küçük bir gelir sistemi bu firma batana kadar arabamın yakıt masrafı hiç olmayacak :D

25 TL'lik referans alımın varsa gireyim hocam, 75 yapar 35 olarak geri atarım siteden sana

• Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
jorphy minumum giriş 25 dolar hocam :(

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Bilgi

• Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Xdaapps hocam göndermeye çalıştım ancak mesaj kutunuz doluymuş atamadım bilginize

utiryaki utiryaki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bilgi alabilirmiyim?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al