wmaraci reklam

Bitcoin boğası Lee'nin kripto para için yıl sonu tahmini Bitcoin'in yıl sonu 25,000 $ olacak!

4 Mesajlar 615 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Bitcoin konusunda oldukça iyimser bir görüşe sahip olan Fundstrat Global Advisors araştırma müdürü Thomas Lee, kripto para için yıl sonu tahminini 25,000 dolar seviyesinde koruyor.

Bu rakam, Bitcoin'in şu anki seviyesinden yüzde 270'in üzerinde daha fazla.

Lee, Taipei'de verdiği bir röportajda, kripto paradaki bu olumlu görünümün, tarihsel olarak Bitcoin fiyatının madencilik maliyetinin 2.5 katından işlem görmesine bağlı olduğunu belirterek madencilik maliyetinin yıl sonuna dek 9,000 dolara çıkmasını öngördüğünü söyledi

Kaynak: http://www.bloomberght.com/kripto/haber-amp/2137801-bitcoin-bogasi-lee-nin-kripto-para-icin-yil-sonu-tahmini-25-000-

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Şuan imkansız gibi geliyor ama bu btc nin sağ solu belli olmuyor. Ben kısa vaadede alıp hemen bozduruyorum.

Değeri düşük olanlardan ise (mesela dogecoin, litcoin) az miktarda (50tl civarı) alıp kenara atıyorum. Büyük bir risk almaktan iyidir. :D

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Backlinkcigeldi , Yaklaşık 30.000 $ gibi bir rakam yatırdım Bitcoin Gold'a 235 $ dan almaya başladım 189 a düşürebildim anca maliyetimi şuan 20 $.. ne düşünüyorsunuz ne yapmamı önerirsiniz ?

Neden yüksekten aldın diye sorabilirsiniz.. O zaman da bütün coinler 5-6 katına çıkmış en az ama bitcoin gold çıkış fiyatı 90 $ 450 $ a kadar çıkmış 235 $ a kadar düşmüştü bende mantıklı buldum ve aldım.. Şuan ne yapacağımı bilmiyorum 7 ay oldu hala çok büyük zarardayım.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Sadece bitcoine yatırsaydınız keşke. Ne desem kesin olmayacağından bunun yukünü alamam hocam. Coin piyasası çok dengesiz 1 ayda kayıplarinizi alip kâra bile gecebilirsiniz ayni zamanda 1 ayda yarisini daha da kaybedebilirsiniz. Borsa, Coin bu yatirim alanları risk almak demektir zaten. Umarım kredi vs.. ile para yatirmamissinizdir kenardaki birikiminizdir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al