wmaraci reklam

Bitfinex Yardım lütfen XRP(ripple) için BTC,ETH... çevirme

14 Mesajlar 1.787 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

83866 83866 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 09.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 118 / 31
  • Ticaret 6, (%100)

Live adlı üyeden alıntı

avrupasimkart alacağınız coin için işlem hacmi normal seviyelerde olan borsaları tercih edin. Çok fazla işlem hacmi genellikle çok fazla spekülatif hareketleri beraberinde getirir.

örneksel olarak açıklayabilirmisiniz hem diğer arkadaşlar içinde yararlı olabilir.

wmaraci
reklam

Live Live Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Entrepreneur / W. Dev.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 77 / 75
  • Ticaret 25, (%100)
avrupasimkart örnek olarak Bitfinex hacimi çok yüksek, balinaların yuvası bir borsadır anlık düşüşler ve yükselişler en çok burada yaşanır. En çok spekülatör, büyük oyuncu burada çünkü. En yakın somut örnek, geçen hafta NEO'yu 4 dolara kadar indirip alım yaptılar sonra tekrar 40 dolar seviyesine çıkardılar. Balinalar doymayan hayvanlardır :)
83866

kişi bu mesajı beğendi.

83866 83866 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 09.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 118 / 31
  • Ticaret 6, (%100)

Live adlı üyeden alıntı

avrupasimkart örnek olarak Bitfinex hacimi çok yüksek, balinaların yuvası bir borsadır anlık düşüşler ve yükselişler en çok burada yaşanır. En çok spekülatör, büyük oyuncu burada çünkü. En yakın somut örnek, geçen hafta NEO'yu 4 dolara kadar indirip alım yaptılar sonra tekrar 40 dolar seviyesine çıkardılar. Balinalar doymayan hayvanlardır :)

:) anladım bu altcoinlerden haftada %1700 artanlar var az bir sermaye ile alım satım yapılabilir diye düşündüm sizin düşünceniz hangileri buna uygun PM alabilirmiyim

Live Live Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Entrepreneur / W. Dev.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 77 / 75
  • Ticaret 25, (%100)
Yatırım tavsiyesi vermiyorum fakat düşüncelerimi konulara attığım mesajlarda belirtiyorum, bakabilirsiniz.
83866

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al