reklam
reklam

­čöą BitTorrent - Holo - Doge - Tron Cloud Mining - E┼č Zamanl─▒ ├ľdeme (c├╝zdan hesab─▒n─▒za) ­čöą

1. Konuyu Payla┼č
18 Mesajlar 2.206 Okunma
reklam

bitcoinci bitcoinci WM Arac─▒ Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 27.03.2021
  • Ya┼č/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzman─▒
  • Konum ─░stanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 7
  • Be─čeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkada┼člar size yeni tan─▒┼čt─▒─č─▒m Cloud mining sistemini tan─▒tmak istiyorum

Sistem ile BitTorrent - Holo - Doge - Tron ├╝retimi yapabiliyorsunuz gelelim sisteme olduk├ža basit

├╝cretsiz ├╝ye olun size verilen 1.000 BTT hediyesi ile ├╝retim kart─▒n─▒z─▒ sat─▒n al─▒n ve ├╝retim ba┼člay─▒n

Sistemde ├╝retim kartlar─▒ mevcut her kart─▒n g├╝nl├╝k ├╝retim oran─▒ ve miktar mevcut

├ľdemeler e┼č zamanl─▒ yap─▒l─▒yor bizzat 4 kez denedim ve paribu hesab─▒ma ├Âdeme ald─▒m

2 kez yat─▒r─▒m yapt─▒m ve g├╝nl├╝k ciddi ├╝retim kapasitesine sahibim

A┼ča─č─▒da ├╝retim kartlar─▒n─▒ g├Ârebilirsiniz . ├╝retti─činiz BTT leri veya di─čer coinleri toplamak i├žin tek yapman─▒z gereken BTT gather turuncu butona t─▒klama

PC a├ž─▒k b─▒rakman─▒za gerek yok - Siteyi a├ž─▒k b─▒rakman─▒za gerek yok - belli s├╝rede bir i┼člem yapmana gerek yok kartlar belirtti─či oranda g├╝nl├╝k ├╝retim yapar mesela basic kart g├╝nde 43 BTT V─░P Card g├╝nl├╝k 29.000 BTT ├╝retim yapar

Depozit k─▒sm─▒ndan istedi─činiz miktarda yat─▒r─▒m yapabilirsiniz hemen hemen t├╝m coin t├╝rlerini destekliyorlar

yat─▒r─▒m─▒ yapt─▒─č─▒n─▒zda 3 confirme al─▒nca an─▒nda hesab─▒n─▒za ekleniyor ├╝stelik limit yok yani ne kadar isterseniz o kadar mesela siz BTT ├╝reticeksiniz ama sizde doge var yat─▒rd─▒─č─▒n─▒z doge coin otomatik olarak BTT kuruna ├ževirilip BTT oran─▒ veriliyor yani al saat ├ževirle u─čra┼čman─▒za gerek yok

Yat─▒r─▒m yapt─▒ktan sonra "newcard" b├Âl├╝m├╝nde kart─▒n─▒z─▒ sat─▒n al─▒p an─▒nda kazanmaya ba┼člayabilirsiniz her kart─▒n fiyat─▒ ├╝retimi size verdi─či kar hepsi detayl─▒ca a├ž─▒klanm─▒┼č ┼čekilde

bu arada her karttan istedi─činiz kadar alabiliyorsunuz mesela silver kart g├╝nl├╝k 241 BTT ├╝retiyor ya o karttan 10 tane alabilirsiniz b├Âylece g├╝nl├╝k 2.410 tane ├╝retirsiniz en iyi kart vip olan tabi

Sistemi ├╝cretsiz kullanman─▒zda m├╝mk├╝n zatne ilk ├╝yelikte size Bacis kart─▒ hediye veriyorlar 1 ay boyunca ├╝cretsiz ├╝retim yap─▒yorsunuz ama derseniz ben ├Âm├╝r boyu yararlan─▒y─▒m

bundan o zaman "New card" b├Âl├╝m├╝ne girin en altta "Free card" mevcut bu kart ├Âm├╝r boyu aktif bir kart t├╝r├╝

bu kart─▒ aktif etmek i├žin active carda t─▒klay─▒n sizden en az 10 ref ├╝ye getirmenizi istiyor size verilen ref kodunu forum sosyal medya reklam yada nas─▒l isterseniz 10 ├╝ye buldu─čunuzda ├Âm├╝r boyu ├╝retsiz coin ├╝retip veriyor ├╝stelik ├Âdemeler anl─▒k yap─▒l─▒yor

─░┼čin en g├╝zel k─▒sm─▒ Referans─▒n─▒z ile ├╝ye olan her kullan─▒c─▒n─▒n ├╝retti─či coin oran─▒nda %10 her g├╝n hediye ediyorlar

Ayr─▒ca refiniz ile ├╝ye olan her kullan─▒c─▒n─▒n yapt─▒─č─▒ yat─▒r─▒m─▒n %10 u an─▒nda size hediye ediliyor

Ve ┼čimdiye kadar hi├ž bir mining platformuda g├Ârmedi─čim bir┼čey olarak e┼č zamanl─▒ mail - telegram ve whatsapp deste─či mevcut yani an─▒nda cevap al─▒p ├ž├Âz├╝m bulabiliyorsunuz

refim ile ├╝ye olanlar pm ile ula┼čs─▒n ├žok daha detayl─▒ yard─▒mc─▒ olurum

t├╝m karlar─▒ sat─▒n alm─▒┼č birisi olarak yaz─▒yorum g├╝nl├╝k ├žok ciddi kazan├ž sa─čl─▒yorum ve ├Âdemelerim anl─▒k paribu hesab─▒ma yat─▒yor.

GELEL─░M S─░TEYE :

https://bestcloudcoin.com/

l├╝tfen ref ile ├╝ye olal─▒m beraber kazanal─▒m.
ThePoseidon

ki┼či bu mesaj─▒ be─čendi.

medyasosyal
reklam

NariYuka NariYuka Animeci Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 26.12.2018
  • Ya┼č/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek ├ľ─črenci
  • Konum D├╝zce
  • Ad Soyad O** ├ç**
  • Mesajlar 232
  • Be─čeniler 19 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
├žekim yapt─▒n─▒zm─▒ hocam hi├ž ?
Anime izlemenin adresi : Animeciturk.com

• ├ťyelik 27.03.2021
  • Ya┼č/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzman─▒
  • Konum ─░stanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 7
  • Be─čeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
├Âdeme ald─▒m evet
ThePoseidon

ThePoseidon ThePoseidon WM Arac─▒ Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 04.05.2020
  • Ya┼č/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek ├ľ─črenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 49
  • Be─čeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
hocam ├Âdeme kan─▒t─▒ atar m─▒s─▒n─▒z
wmaraci reklam

• ├ťyelik 27.03.2021
  • Ya┼č/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzman─▒
  • Konum ─░stanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 7
  • Be─čeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
uygun oldu─čumda paribu g├Âr├╝nt├╝s├╝ iletece─čim
ThePoseidon

• ├ťyelik 04.05.2020
  • Ya┼č/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek ├ľ─črenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 49
  • Be─čeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
uygunsan─▒z atma ┼čans─▒n─▒z var m─▒ yat─▒r─▒m yapcak ki┼čiler var ├Âdeme kan─▒t─▒ bekliyor

• ├ťyelik 04.05.2020
  • Ya┼č/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek ├ľ─črenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 49
  • Be─čeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

bitcoinci adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

uygun oldu─čumda paribu g├Âr├╝nt├╝s├╝ iletece─čim

kan─▒t laz─▒m dostum ?

• ├ťyelik 27.03.2021
  • Ya┼č/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzman─▒
  • Konum ─░stanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 7
  • Be─čeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
├Âdemeler al─▒nmaya devam ediyor :)

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 18.11.2014
  • Ya┼č/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek ├ça─čr─▒ merkezi g├Ârevlisi
  • Konum ─░zmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3487
  • Be─čeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Ben diyorum. Mesaj─▒mdan sonra d├╝zenlyip kalk─▒p burda bo┼č konu┼čman─▒za gerek yok. ├çok ┼č├╝k├╝r forumda kay─▒tl─▒ her ┼čey.

• ├ťyelik 27.03.2021
  • Ya┼č/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzman─▒
  • Konum ─░stanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 7
  • Be─čeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

cthax adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Ben diyorum. Mesaj─▒mdan sonra d├╝zenlyip kalk─▒p burda bo┼č konu┼čman─▒za gerek yok. ├çok ┼č├╝k├╝r forumda kay─▒tl─▒ her ┼čey.

kanka sen e─členmene bak :)
wmaraci
Konuyu toplam 1 ki┼či okuyor. (0 kullan─▒c─▒ ve 1 misafir)
Site Ayarlar─▒
  • Tema Se├žene─či
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • ├ľzel Mesaj Al