wmaraci reklam

DEEX EXCHANGE borsa hesabına token aktarım klavuzu

10 Mesajlar 1.343 Okunma
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Herkese merhaba değerli WMARACI üyeleri. DEEX ekibinin son paylaşımına göre borsadaki tokenlerin aktarımına başlandı. Moskova saatine göre saat 20:00'da başlanacak olan aktarım işlemi sürüyor.

Siz değerli DEEX takipçilerine ve benim konularım sayesinde görerek, yaptığı araştırmalar ile alma kararı veren ve haberlerini bekleyen dostlarımıza müjdeyi verelim. Tokenler taşınmaya başlandı. 25 Mayıs tarihinde de Allah'ın izniyle açılacak.

DEEX ekibinin yayımladığı rehber aşağıda bulunmaktadır. Bu rehbere bakarak tokenlerinizin taşınmasını onaylayabilirsiniz. İşlem uzun sürebilir zira binlerce kişinin hesabı taşınıyor. Bu kadar sabırlı olan dostlarımız bunu da bekler.

Herkese bol kazançlar diliyor ve sizi rehberimizle baş başa bırakıyorum.

DİKKAT!
Bitshares blockchain’de olan hesaplarına token aktarımı, bu kılavuzdaki tüm hükümlere uyulması gerektiren bir süreçtir. Bitshares'te bir hesabın varlığını kontrol etmenizi, hesabınıza erişebilmenizi, token bakiyesini ve gerekli diğer verilerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. Paranızın güvenliğinin ek bir garantisi ise, iki faktörlü aktivasyonu varlığıdır. Eğer DEEX kişisel hesabınızın ve Bitshares blockchain’deki hesabınızın güvenilir bir şekilde korunduğundan eminseniz, o zaman token aktarma işlemine devam edin. Aktarım tamamlandığında, varlıkların güvenliği ve hesaba erişim sadece kullanıcı tarafından kontrol edilir.

Token aktarmak için gerekli işlemlerin sıralaması
1.MUTLAKA, BitShares’te DEEX hesabı olduğundan ve erişim sağladığınızdan emin olun. Daha önce oluşturduğunuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi wallet.bitshares.org adresinden kontrol ediniz.

Ana sayfa

Kullanıcı adı ve şifre girişi
Hesabınıza başarılı giriş görüntüsü (sağ üst köşede «açık kilit»)

Hesabınıza başarılı giriş görüntüsü (sağ üst köşede «açık kilit»)

Hesabınız açık

Hesabınıza giriş yapamadığınız zaman (sistem giriş veya şifre kabul etmez ise), yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. presale.deex.exchange adresine giriş yaparak “Ayarlar” kısmından hesabınızı sıfırlayın ve yeni BitShares’te DEEX hesabı oluşturunuz (Kişisel hesabınızda hesap oluşturma klavuzu bulunmaktadır).

DİKKAT ÖNEMLİ: Sadece kişisel hesabınızda oluşturduğunuz hesaba token aktarımı mümkündür!

BitShares’te DEEX hesabı oluşturduktan sonra işbu klavuzun 1 maddesine geri dönmeniz gerekir.

2.Borsaya aktarılacak token miktarını kişisel hesabınızda kontrol ediniz. Token miktarı tüm alım yaptığınız token tutarı, bonuslar, referans ödemeler ve bounty programından gelen ödüllerin toplam tutarı olmalı (Resim 5’ teki örnek).

Dikkat: Akıllı sözleşme üzerinden alım yapılan tokenler bu tutara girmemektedir. İşbu tokenlerin aktarımı ayrı yapılacaktır.

Token tutarı kontrolu

Eğer token bakiyesi doğru olduğundan eminseniz, “Token transferi” butonuna tıklayınız

Token aktarma prosedürün başlangıcı

Açılan sayfanızda tüm içerikleri okuduktan sonra tüm şıkları işaretleyin

Token aktarımı için boşlukları işaretlemeniz gerekiyor

Tokenlerin aktarımı tamamlamak için kod kullanmanız gerekir. Kod almak için “Kod talep et” butonuna tıklayınız (Resim 7). Sizin e-posta adresinize onaylama kodu gelecek (Resim 8). Kopyalayıp belirtilmiş boşluğa yapıştırın, sonrasında “Token transferi” butonuna tıklayın (Resim 9). Gelecek mail mesajı yoksa, mutlaka “Spam” dosyalarını kontrol ediniz.

Token aktarımı için kodu yapıştırın

Dikkat!
Token aktarımı zaman alabilir, biraz beklemeniz gerekir (birkaç dakikadan birkaç saate kadar transfer sürebilir).

Tokenler DEEX borsasına aktarma işleminin sona ermesinden sonra, Kişisel Hesabın ana sayfasındaki token bakiyesi sıfır olacaktır.

Kaynak: DEEX EXCHANGE borsa hesabına token aktarım klavuzu

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

yigitcangokmen yigitcangokmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blockchain
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 41 / 65
  • Ticaret 1, (%100)
0.17'den 15.000 adet almıştım zamanın da dutluktu şimdi açılsın bi 15.000 daha alacağım
60423

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

yigitcangokmen adlı üyeden alıntı

0.17'den 15.000 adet almıştım zamanın da dutluktu şimdi açılsın bi 15.000 daha alacağım

Bende 0,16'dan almıştım. Dediğiniz gibi dutluktu. Açılır açılmaz birçok kişi satınca düşecektir. O zaman yine almayı düşünüyorum.

yigitcangokmen yigitcangokmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blockchain
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 41 / 65
  • Ticaret 1, (%100)
bi 20000 daha aldım beklemekteyim 0.2den

wmaraci

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
OmerAYDINOGLU Merhaba, benim de deex üzerinde coinim var. Sanırım deex borsası açılmış buraya aktarmak gerekiyor. ? Peki wallet.bitshares.org bu adres mi deex borsası ? Yani wallet.bitshares.org buraya ne için hesap açıyoruz. ? Biraz daha bilgi verebilirseniz ona göre işlem yapacağım. Teşekkürler.

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

yigitcangokmen adlı üyeden alıntı

bi 20000 daha aldım beklemekteyim 0.2den

Hayırlı olsun, Bol kazançlar...

webisyo adlı üyeden alıntı

OmerAYDINOGLU Merhaba, benim de deex üzerinde coinim var. Sanırım deex borsası açılmış buraya aktarmak gerekiyor. ? Peki wallet.bitshares.org bu adres mi deex borsası ? Yani wallet.bitshares.org buraya ne için hesap açıyoruz. ? Biraz daha bilgi verebilirseniz ona göre işlem yapacağım. Teşekkürler.

Şu anda bu borsa Bitshares'in borsası. DEEX'in borsası yarın açılıyor. Scam diye gezinenlerin ağzını kapatmak için burayı açtılar. Yarın kendi borsası açılacak. Böylece asıl borsayı görmüş olacağız.
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
OmerAYDINOGLU yanıtınız için teşekkür ederim. O halde benim deex coinlerimi wallet.bitshares.org bu adrese aktarmam gerekmiyor ? Yarın açılacak olan deex in kendi borsasına aktarabilirim sanırım ? Teşekkürler.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

webisyo adlı üyeden alıntı

OmerAYDINOGLU yanıtınız için teşekkür ederim. O halde benim deex coinlerimi wallet.bitshares.org bu adrese aktarmam gerekmiyor ? Yarın açılacak olan deex in kendi borsasına aktarabilirim sanırım ? Teşekkürler.

Evet aktarmanız gerekmiyor. Borsa açıldığında otomatik olarak görünecektir.
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Benim deex coinim var. Hic bir yere aktarmasam bir sorun olmaz değil mi? Kaybolmazlar değil mi yani?

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Disco adlı üyeden alıntı

Benim deex coinim var. Hic bir yere aktarmasam bir sorun olmaz değil mi? Kaybolmazlar değil mi yani?

Bir üst mesajda zaten aynı soruyu yanıtladım :)
Disco

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al