wmaraci reklam

Düşük fiyatlı coin tavsiyesi

10 Mesajlar 1.828 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar, 2000 TL ile coin almayı düşünüyorum. Hangi coin'i tavsiye edersiniz?

wmaraci
reklam

rugal34 rugal34 Güvenli Ödeme Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ödeme Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ü**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 91 / 147
  • Ticaret 92, (%100)
Ripple, Iota ve Stellar düşünebilirsiniz.

lastpunch lastpunch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
BitTorrent coin yukselicek baya

crossexhange crossexhange WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek mediator
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
al sat tavsıye kımseye vermek ıstemem zıra bır cok coın tekel olmus durumda helekı bınance gıbı yerde ben zararda degılım dıyen sayılı kısıler bulunuyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kabardey60 Kabardey60 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 46 / 32
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba,öncelike kripto para piyasasında mentor bulmak çok zor.Kimse kolay kolay coin geleceğini göremez.Bundan 2 yada 3 ay önce BTC 3600$ iken suan 10.000 $ değerinde işlem görüyor.Ve genel algı kripto paralar patladı ve bitti üzerine idi. Ama şuanda ise 6 haneli rakamlar yada uçmasını bekliyor. Bu yüzden sizin paranız ve sizin kararınız olsun.Oncelikle piyasayı tam öğrenene kadar araştırma yapın ve haber okuyun,geçmiş grafiklere bakın. Türk kripto para haber sitelerinden ve yabancı kaynaklı haber sitelerinden her gün düzenli haber okuyun.Piyasaya en son ne zaman coin girdi yada ne zaman giricek,geliştirme seminerleri ne sıklıkla yapılıyor. Bunlar bu piyasada bilinmesi gereken çok önemli bilgiler. Ayrıca ne tür bir yatırımcısın?
Günlük trader yoksa uzun vadeli mi düşünüyorsun.Bunun kararını vermelisin.
Ve eğer bunları yapmicaksan üzülerek söylüyorum paranın bir çoğunu kaybediceksin.
Önerim önce nasıl bir ticaret yapmak istediğini belirlemen ve coinlerin beyaz kağıtlarını okuman olur .Yol gösterici asıl bunlar.
Keyifli ticaretler....

sertacs sertacs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 70 / 53
  • Ticaret 6, (%100)
cardstack 1.000.000 adet aldım toplam 1500 TL'den uzun vadeli alıp kenara attım. 1000. sırada gerilerde bir coin. olurda patlama yaparsa 100x 1000x ihtimali var. sıralaması gerilerde olmasına rağmen değeri hak ettiğinin altında olduğu için aldım. benzer sıralamaya sahip coinler gerçekten tamamen çöp. bu coin değerinden ucuz olduğunu düşünüyorum. ekip pazarlama aşamasına geçerse en azından 5-6 kat değerlenir düşündüm. Yinede riskli olduğunu söyleyim alırsanız 100-200 liraya 100.000 tane alıp şans deneyebilirsiniz.

Nuri07 Nuri07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Ben düşük rakamdan pundi x almıştım şuan iki buçuk katına çıktı yatırımım. Binance üzerinden alıyorum

yatirimkulis.com

keitokovas keitokovas BetaHouse Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 26, (%100)

sertacs adlı üyeden alıntı

cardstack 1.000.000 adet aldım toplam 1500 TL'den uzun vadeli alıp kenara attım. 1000. sırada gerilerde bir coin. olurda patlama yaparsa 100x 1000x ihtimali var. sıralaması gerilerde olmasına rağmen değeri hak ettiğinin altında olduğu için aldım. benzer sıralamaya sahip coinler gerçekten tamamen çöp. bu coin değerinden ucuz olduğunu düşünüyorum. ekip pazarlama aşamasına geçerse en azından 5-6 kat değerlenir düşündüm. Yinede riskli olduğunu söyleyim alırsanız 100-200 liraya 100.000 tane alıp şans deneyebilirsiniz.

Şimdi baktım 1 milyon adedi 4,154 TL yapıyor hocam keşke yazını daha önce okusaymışım köşeyi dönermişim valla hayırlı olsun güzel araştırma yapmışsın :)

Ahrefs + Moz Pro + Semrush = " 10 Lira " ( 21 sayfalık web site seo raporu )

sertacs sertacs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 70 / 53
  • Ticaret 6, (%100)
Daha sonradan adet sayısını 3 milyona çıkardım. Toplam 6.000 TL ödedim. Değeri 16.000'e yükseldi.
İlk yatırdığım 6'yı çektim. Kalan 10.000 Liralığı daha uzun vade olarak bıraktım.

Bu sıralar düşüş bekliyorum. Olurda tekrar eski fiyatına gerilerse tekrar alım yaparım.

Dediğim gibi bu coinin sahipleri çok çalışıyor. 3 senedir takip ediyorum. Yazılım işi bitmek üzere pazarlama departmanı kuracaklar 6 ay sonra. Pazarlama başladığı zaman 20-30 kat değerlenir. Bence almak için geç değil. Ama düşüş beklemek gerekir. Daha doğrusu alacaksan alım ilanı koy ucuza bekle. Gelirse alırsın. Çünkü hacim düşük olduğu için ne zaman satıcı çıkar belli olmuyor.
alırkende satarkende ilan koyup bekleyerek satıyorsun.

Büyük bir borsada işlem görmüyor o yüzden alması biraz zor. Ama büyük borsalara girince kafadan 6-7 kat yapar. Zaten bu yüzden bu coini alıyorum. Kaliteli iş var ordada sadece pazarlama eksik.

keitokovas keitokovas BetaHouse Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 26, (%100)

sertacs adlı üyeden alıntı

Daha sonradan adet sayısını 3 milyona çıkardım. Toplam 6.000 TL ödedim. Değeri 16.000'e yükseldi.
İlk yatırdığım 6'yı çektim. Kalan 10.000 Liralığı daha uzun vade olarak bıraktım.

Bu sıralar düşüş bekliyorum. Olurda tekrar eski fiyatına gerilerse tekrar alım yaparım.

Dediğim gibi bu coinin sahipleri çok çalışıyor. 3 senedir takip ediyorum. Yazılım işi bitmek üzere pazarlama departmanı kuracaklar 6 ay sonra. Pazarlama başladığı zaman 20-30 kat değerlenir. Bence almak için geç değil. Ama düşüş beklemek gerekir. Daha doğrusu alacaksan alım ilanı koy ucuza bekle. Gelirse alırsın. Çünkü hacim düşük olduğu için ne zaman satıcı çıkar belli olmuyor.
alırkende satarkende ilan koyup bekleyerek satıyorsun.

Büyük bir borsada işlem görmüyor o yüzden alması biraz zor. Ama büyük borsalara girince kafadan 6-7 kat yapar. Zaten bu yüzden bu coini alıyorum. Kaliteli iş var ordada sadece pazarlama eksik.

Bu dediğiniz coin'i aradım taradım btcturk, bitlo, bitay, coinzo, bitexen, binance, paxful yok yok. Nereden aldınız anlamadım gitti :) Ben daha bulamadım o derece.

Ahrefs + Moz Pro + Semrush = " 10 Lira " ( 21 sayfalık web site seo raporu )
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al