wmaraci reklam

Haftada 20$ kazanmak istersen içeri gir.

2 Mesajlar 502 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

forumtanitim44 forumtanitim44 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, forumdan bazı arkadaşların bildiği bazılarının duyduğunu düşünmediğim bir sistemden konu açıyorum. Konu açma konusunda üşengeç birisi olmama rağmen bu sistemin iştahımı kabartması sonucu paylaşım yapmak istedim. Sistem oldukça basit lütfen üşenmeden tamamını okuyunuz.

Sistemimizin adı FreeCash TrustPilot sitesinden 9000+ güvenilir oy almış 20 dakika içinde ilk ödemenizi çekebileceğiniz basit bir seç-yap-kazan sistemidir.
Minimum çekim tutarımız 0.50$ (500 coin) olup bu miktara ulaşmamız ilk üyeliğimizde yukarda dediğim gibi ortalama 20 dakikadır.

Lütfen adım adım konuyla birlikte ilerleyiniz. WEBTEN ÜYE OLUP MOBİLDEN DEVAM ETMENİZ ÖNERİLİR.

Nasıl olacağına gelirsek
Adım 1 - Refli olarak üye oluyoruz böylelikle direkt olarak 100 coins hesabınıza tanımlanıyor. TIKLA (Refsiz link için TIKLA bonus coin gelmiyor tercih size kalmış)
Adım 2 - Rewards bölümünden ref coininizi aldıktan sonra günlük bonusunuzu claim edin ve twitter hesabınızdan siteyi takip edin 50 coin daha ödül gelecek.
Adım 3 - Android kullanan arkadaşlar için uygulamasını indirirseniz 150 coin daha veriyor toplamda 310 coinimiz oldu.
Adım 4 - Earn bölümünden dikkat burası önemli Ayetstudios, Adgem, Lootably seçeneklerinden herhangi birini seçip istediğimiz uygulamayı seçiyoruz ve isteneni yapıyoruz örneğin şuan morhipo var ve şartı download and open the app yani indir ve uygulamayı aç kayıt şartı yok herhangi bir şart yok böylelikle zaten 500 coine ulaşırsınız ve cashout sayfasından litecoin ile 0.50$ bakiyenizi anında çekebilirsiniz. Seçenekler gerçekten çok fazla bu tamamen size kalmış. E-mail doğrulama yapmayı unutmayınız.

Daha 1400 Gunu Var Kaliteli Projelik 7 YASINDA l ⭐ 100 TL' den Gidiyor ⭐ DETAYLAR PM
wmaraci
reklam

khenjikruka khenjikruka Sadece Huzur... Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Taşeron
  • Konum Kars
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
Beni yanlış anlamada kardeşim bu tarz uygulamaları kullanan yaş ortalaması ve genç kesim belli ve hep bi sigara parası çıkarma davası ve sonu hüsran... Bi bitmedi bu tarz uygulamalar bitmez de sanırım.
bbking ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al