wmaraci reklam

Hashflare ile cloud mining'e başlamayı düşünüyorum.

2 Mesajlar 976 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HasanCan HasanCan HEAD OF REDUS Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 18 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba,
Hashflare.io ile cloud mining yapmayı düşünüyorum, sizce mantıklı olur mu? Yaklaşık 2 ayda kendi amorti edecek ve sözleşme 1 yıl yani 10 ayda kazanılan tüm para kâr. Sizce başlamalı mıyım? Hashflare hakkında kötü bir yoruma rastlamadım. Sizce güvenilir midir? Ödeme konusunda sorun çıkartır mı?

hasan@can.biz.tr - Onay almadan herhangi bir iş (özellikle ticaret) yapmayın.
wmaraci
reklam

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Öncelikle refimi koyayım her türlü yardımcı olurum yapamadığınız noktalarda. https://goo.gl/fuZLqT

Arkadaşlar site 2013 yılından beri ödeme yapıyor, şuana kadar sorunsuz çalıştı. Benimde burada yatırımım var, eğer 3 ay hiç çekmezseniz bastığınızı ödeme alabilecek duruma geliyorsunuz. Ancak şuan ki kurla 450 tl civarı kazancınız birikmeli. Risklimidir derseniz her şeyde olduğu kadar riski vardır ama 2013 yılından beri ödeme yapan sorunsuz çalışan site btc çökmediği sürece çalışır gibi gözüküyor. Eğer 3 ayda bastığınızı aldıktan sonra gelen kazancın yarısı ile yeni yatırım yapıp yarısını da çektiğiniz sürece 1 kr zararınız olmaz.

Bende ilk girerken çekinmiştim ancak baya araştırdım yatırım yapan kişilerle konuştum ve en güvenilir sitelerden birisi olduğunu öğrendim. Youtube bakabilirsiniz 10 bin dolar basan kişiler var, benimde 15 bin tl basan ve ayda 6k kazanan tanıdıklarım var. Eğer 3 ayda bastığınızı aldıktan sonra gelen kazancın yarısı ile yeni yatırım yapıp yarısını da çektiğiniz sürece 1 kr zararınız olmaz. Tam tersine exsta gücünüz ekleneceğinden kazancınız her gün artar. Yaptığım hesaba göre 1000 Tl bir yatırımdan gelen kazançların 4/3'ünü bastığınızda 7-8 ay sonra ayda 1000 TL civarı kazancınız oluyor.

Nasıl alım ödeme yapacağınız vs eğer almaya karar verdiğinizde yazarsanız gerekli açıklamaları yazarım.
220 Tl İle yatırım yaptığım hesabımın görseli var (ocakta 500 tl daha ekleyeceğim), saatte, günde haftada ayda 6 ayda ve yılda ne kadar kazandırdığı yazıyor. Birde sözleşme 1 yıllıktır, bastığınız paradan en fazla 1 yıl kazanırsınız.

HasanCan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al