wmaraci reklam
lidertakipci

Hızlı olan kazanacak ! 2000 ask coin 10 dolar ! Günde 2000 ask coin kazancağız (sınırlı süre )

2 Mesajlar 535 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cakmaDiktator cakmaDiktator WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar herkese bildiniz gibi daha önce de air drop dağıtımı paylamıştım exenox du 75 adet veriyordu tanesi 0,77 dolar 77 centdi şimdi ki airdrobumuz da da 2000 ask token 10 dolar değeri arta da bilir ! 14 gün sonra dağıtım var ve her gün 2000 ask coin kazana bileceğiz size nasıl kazanacağımızı göstereceğim tek ricam referansımdan üye olmanız olmazsanız da canınız sağ olsun ...

Konuya mesaj like atarak daha fazla insanın görmesini sağlaya bilirisiniz
[HIDE][HIDETHANKS]

Merhaba herkese yeni bir airdroptan bahsediyoruz ASK Token kyc gibi şeyler istenmiyor hepiniz katıla bilirsiniz yani

Her gün earn kısmında 20 adet 30sn lik video izleyip 2k tokenimizi alacağız 14 gün sonra çekim açıldığında dağıtım kapanacak ve elimizde 28k ask token olucak
Referans ödülü

1-5 Arasında 100

6 - 10 kişiye gelirseniz ref başı 250 ask token

11+ kişiye gelirseniz referans başı 500 token

Diceksiniz ki adamlar salak mı neden bu kadar para kazandırıyor ,

Exeni hatırlayın :)

Borsanın elinde ve coin sahiplerinin elinde bu coinden delice var ve ayrıcaadamlar işlem ücretinden kazanacak ve bu çıkan token ali expres gibi bir firmaya ait bu yüzden herifler hem alnını büütor hem de borsaya arz talep etkisi yaratıryor bu yüzden böyle kazanıyoruz

+Rekalm için harcadıları bütce +100k doları geçmiş bulunmakta kendi verilene göre .

Airdrop link: https://my.permission.io/signUp?referralCode=GMZ69K

E mail doğrula

Google Authenticator(2 factor) etkinleştir

Günde 20 adet video izle +100 kayıt bonusu 2100 ask token

Bozacağımız borsa: https://www.bithumb.pro/register;i=s7qhat (işlem ücretinde indirim kazanıyorsunuz)

Borsada bozdurup elinize gelen usdleri btc veya doge yaparak paribuya çekip oradan da paparaya çeke bileceğiz.

Coinler ana hesaplara 1 hafta 7 gün sonra yatıcak 7 günde 11 dolar kazana biliriniz ki şuan değeri artıyor daha da kazana bilirsiniz

Konuyu takipte kalın nasıl paparaya nasıl çeke bileceğinizi videolu şekilde anlatacağım

Daha fazlas için

telegram @hitegitim

wp den bana ulaşa bilirsiniz +90 543 850 6247

[/HIDETHANKS][/HIDE]

En İyi Faucet ve Kripto Para sistemleri için profilime bakın !
wmaraci
reklam

cakmaDiktator cakmaDiktator WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
ayrıca ask coniler ille istemde alış veriş yapa biliyoruz

En İyi Faucet ve Kripto Para sistemleri için profilime bakın !
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al