YATIRIM KARŞILAMA İŞLEMLERİNE BAŞLADIM ARKADAŞLAR, KYC ONAYI GELENLER BANA ULAŞABİLİR.

YATIRIMINI KARŞILADIĞIM ARKADAŞLARA EK OLARAK +2 DOLAR ÖDEME YAPIYORUM. 

KENDİ YATIRIMINI YAPAN ARKADAŞLARA EK OLARAK +5.5 DOLAR ÖDEME YAPIYORUM. 

14 NİSAN GÜNCELLEMESİ; KYC DOĞRULAMASI GÖNDEREN ARKADAŞLARDAN EK KYC DOĞRULAMA TALEP EDİYORLAR O ŞEKİLDE BİR MAİL GELİYOR. MAİLLERİNİZİ KONTROL ETMENİZ ÖNEMLİDİR. ( Whatsapp üzerinden çok mesaj geldiği için tek tek dönmem biraz zaman alabilir. ) Gelen maili düzgün bir şekilde okuyup oradaki yönergeleri takip ederseniz sorun olmayacaktır.

19 MAYIS GÜNCELLEMESİ; BORSA ARTIK 100 DOLAR YATIRIM ŞARTI İSTEMEKTEDİR.

YATIRDIKLARDAN SONRA 2 - 3 SAAT İÇİNDE HESABINIZA ÖDÜL TANIMLANACAK. SONRASINDA ÖDÜL İLE BERABER LTC ÇEVİRİP ÇEKİM YAPABİLİRSİNİZ.

25 MAYIS GÜNCELLEMESİ; KYC LER HIZLICA ONAYLANMAYA BAŞLADI. LÜTFEN MAİLLERİNİZİ KONTROL EDİN.

25 MAYIS GÜNCELLEMESİ2; ARKADAŞLAR +250 REFERANS SAYISINA ULAŞTIM. İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GERİ ÖDEMELERİ SORUNSUZ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPIYORUM. BORSA STABİL DURUMA GELMEYE BAŞLADI. BU GÜZEL KAMPANYA BİTMEDEN FAYDALANIN.

17 - 18 DOLAR CİVARI KAZANCINIZ OLUYOR 2 SAAT İÇİNDE.

GÜNCELLEME OLDUKÇA KONU ÜZERİNDEN BİLDİRECEĞİM.

Merhabalar,

Yapmanız gerekenler çok basit;

1. Referanslı link ile üye oluyorsunuz.
2. KYC işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz.
3. 100 dolar ve ya üstü yatırım yapıyorsunuz.
4. Yatırımdan sonra 1-2 saat içerisinde cüzdanınıza KAG tanımlanacak.
5. Tanımlanan KAG'ı LTC ye çevirdikten sonra kendi borsa cüzdanımıza çekebiliyoruz.

⚡ EK OLARAK +5.5 DOLAR ÖDEME YAPIYORUM ⚡

REFERANSLI LİNK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

https://kms.kinesis.money/signup?referrer=erginy848

Refsiz: https://kms.kinesis.money ( Ödül alamıyorsunuz )

Whatsapp üzerinden her türlü soru için ulaşabilirsiniz.

NEXO 37.5 DOLAR KAZANÇ İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ.

🎁

BLOCKFİ 20 DOLAR KAZANÇ İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ.

🎁

Bu konu kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez, her kullanıcı kendi kararı ile işlem yapmaktadır. Borsadan veya sizden kaynaklı oluşabilecek sorunlar da hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum. Detaylı araştırmayı kendiniz yapınız. Herkes riskini yönetmek ile yükümlüdür.