wmaraci reklam

madencilik giriş yardım hk.

7 Mesajlar 867 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DrFondi DrFondi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 46 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
arkadaşlar elektirik üretimi yapıyorum
günlük 60 kw kadar su türbini ile .Kullandığım yaklasık aylık 10kwa kadar
kalanı şuanlık üretim yapmıyorum ama [not elektirik konusunda sıkıntı yok daha once 4-5 adet gtx 1070 ekran kartları ile deneme yapıldı altcoinlere]

ve 2 haftadır coin madencilik yapmak icin biraz arastırdım ve daha oncede bilgim vardı

konu açmamdaki olay suan https://www.asicminervalue.com/ sitesinde madencilik için ürünlere bakıyordum yaklasık 4 adet almayı düşünüyorum bütçe 40-45bin arası

https://www.asicminervalue.com/miners/bitmain/antminer-z11 (veya önerdiğiniz.)
cihazını almak istiyorum ve aşağıda bir kaç market örneği var yabancı forumlarda biraz araştırdım alanlar var ayrıca hollanda üzerinde tanıdıklarım var onlarda elden alabilir kendimde eğer gücistanda satılıyorsa gidip alabilirim

ama şimdi onları aldım diyelim Türkiye'ye sokarkan vergi veriyorz mu ?
yasal mı ? coin borsalarından hesabıma aktif para girişi maliyeye sıkıntı cıkarır mı ?

gibi sorular var aklımda ve TR internette arastırınca bir çok kaynak var ve hepsi farklı daha önce almış arkadaşlar varsa bilgi verebilir mi acaba ?
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BRAGA BRAGA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 49 / 60
  • Ticaret 2, (%100)
günlük 2.5$ getiren bir cihaza yatırım yapmak bence çok mantıksız. btc şuan 64bin lira ama bu rakam düşerse geliriniz de düşecek. daha iyi mining yapan cihazlara bakmanızı tavsiye ederim. çok pahalı makinelerle iyi paralar kazanılıyor
DrFondi

kişi bu mesajı beğendi.

oguzhnorhn oguzhnorhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
halving sonrası madenci maliyetleri ikiye katlandı. bu durumda madencilik tavsiye etmem yıpranan ekran kartlarınızın maliyetini bile zor karşılarsınız

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 46 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
elektrik masrafını aradan çıkardığım için kar'a geçecegimi düsünüyordum ama madenciliğe hep olumsuz yorumlar geliyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
DrFondi Merhabalar bende bu konuya merak sarmış bulunmaktayım, daha önce hiç deneyimimde yok bu sistemlerle alakalı bilgimde. Acaba madencilik trendi geçti mi diye düşünüyorum. Elektrik gideriniz yok fiyat ne kadar ? 900 $ gözüküyor internette masraflarınızla birlikte 1.000 $ 1 yılda amorti ediyor gördüğüm kadarıyla elinizde ki elektriğin bir kısmını da satmış oluyorsunuz. Şebekeye satabiliyor musunuz bilmiyorum. Satsanızda 0,72 ₺ den satamazsınız diye düşünüyorum. İki yönden de kardasınız. Hangi coini kazıyor ?
DrFondi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 46 / 40
  • Ticaret 5, (%100)

theharunuysal adlı üyeden alıntı

DrFondi Merhabalar bende bu konuya merak sarmış bulunmaktayım, daha önce hiç deneyimimde yok bu sistemlerle alakalı bilgimde. Acaba madencilik trendi geçti mi diye düşünüyorum. Elektrik gideriniz yok fiyat ne kadar ? 900 $ gözüküyor internette masraflarınızla birlikte 1.000 $ 1 yılda amorti ediyor gördüğüm kadarıyla elinizde ki elektriğin bir kısmını da satmış oluyorsunuz. Şebekeye satabiliyor musunuz bilmiyorum. Satsanızda 0,72 ₺ den satamazsınız diye düşünüyorum. İki yönden de kardasınız. Hangi coini kazıyor ?

şuan için sadece 10 kw üretim yapıyorum
ama ekran kartları ile sistemi denemek için 60 kw üretime kadar cıkıyor
bulundugum konum dağlık bir arası oradan satısı nasıl yaparım bilmiyorum
ufak bir kulübeye elektrık saglamak ıcın kurmustum sistemi icin yararlanmak istiyorum büyük ihtimalle 3 cihaz alıcam bayramdan sonra eğer sistemi kurup çalıstırırsam detayları buraya eklerım
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
DrFondi Cihazın fiyatı ne ? Elektriği de kar sayabilirsiniz elektriği satamayacaksınız. Hesaplama yaparken gelir - elektrik masrafı şeklinde değil sadece gelir olarak yapmak daha doğru.
DrFondi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al