wmaraci reklam

Mining işine girmek

28 Mesajlar 3.738 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

akbey87 akbey87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar çiftlikbanktan dolayı bankalara 120.000 borcum var şu anda. Elimde son param 40000 liram var. Bu parayı madenciliğe yatırarak 3 4 yılda bankaya olan borcumu ödeyebilecek şekilde kazanırmıyım. Mining hakkında fazla bilgim yok. Bana yardımcı olabilirmisiniz.? Cihaz mı alayım yada mining bulut sistemlerine mi girsem????

wmaraci
reklam

Mrslan Mrslan ʟıνε чσυя ʟıғε Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik & Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer demiş atalarımız ama siz hala sütü içme derdindesiniz. 40 bin lira ile yapabileceğiniz daha kâr getirebilecek işler var. Bedava para kazanma sevdasından yanmışsınız ama bu borcu kapatma çabanızda aynı şekilde. Ticari işler araştırın, bilir kişilerden destek alın.
Tevfik MBarisTR bbking

kişi bu mesajı beğendi.

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Eobot.com dan para kazanabilirsiniz.

AzimNET AzimNET WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 21 / 25
  • Ticaret 7, (%86)
Bildiğiniz birşeyin ticaretini yapmayı deneyin, 40K iyi başlangıç olabilir. İnternette bilmediğiniz mecralar da, oda elinizden uçmasın..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
elinizdeki ile borcunuzun bir kısmını kapatıp maaşlı bir işe girin. Maaşın ancak bir bölümüne haciz koyuyorlar.Gerisiyle geçinirsiniz. sizde çiftlikbanka güvenecek bir potansiyel olduğuna göre, ticaret yerine sabit maaşlı bir iş daha iyi olur bana göre.
greencheapnet aykutakdemir xxmolinaxx

kişi bu mesajı beğendi.

Şimdi tövbe zamanı..

• Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bir işim var zaten. Amacım 40 binlira ile 120 bini 3 4 yılda ödemek. Maaşımdan ödersem 4 sene boyunca kıt kanaat geçineceğim hatta icraya düşeceğimdir. Ama 40 bini 4 yılda 120000 yaparsam geçinimde sorun olmaz Allah'ın izni ile. Bunun için madencilik yapmayı düşünüyorum. Sizce bu para madencilik ile çıkar mı??

mxaksoy adlı üyeden alıntı

Eobot.com dan para kazanabilirsiniz.

Bulut madencilik mi bu. Yatırdığımı ortalama ne kadar günde çıkarabilirim.??

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Orada hesaplaması var :)

• Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Mrslan adlı üyeden alıntı

Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer demiş atalarımız ama siz hala sütü içme derdindesiniz. 40 bin lira ile yapabileceğiniz daha kâr getirebilecek işler var. Bedava para kazanma sevdasından yanmışsınız ama bu borcu kapatma çabanızda aynı şekilde. Ticari işler araştırın, bilir kişilerden destek alın.

Malesef ticaretten anlamıyorum. Tek yapabileceğim madencilik ile yatırım yapmak aklıma geliyor. Başka bir önerebileceğiniz bir durum var mı?

AzimNET adlı üyeden alıntı

Bildiğiniz birşeyin ticaretini yapmayı deneyin, 40K iyi başlangıç olabilir. İnternette bilmediğiniz mecralar da, oda elinizden uçmasın..

Sizin önerebileceğiniz bir yol var mı hocam?

mxaksoy adlı üyeden alıntı

Orada hesaplaması var :)

Çok az kazandırıyor..

AzimNET AzimNET WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 21 / 25
  • Ticaret 7, (%86)
Söylediğim gibi, bildiğiniz fiziksel bir ürün satışı. Siz zaten büyük mağdur olmuşsunuz, benim bunu alıp satın demem biraz yersiz olur. Sadece internetten değilde, dışardan birşeyler alıp satın diyebilirim, biraz gelişince internetten yine desteklersiniz hedef kitlenizi.
Yaz geldi tatil beldelerinde seyyar işler düşünülebilir.
Güzel bir yerde esnaflık olabilir, bir ürün alıp satma olabilir, tarım olabilir, hayvancılık olabilir. Ama öncelikli ihtiyacınız, teferruatlara girmeden satıp kazanç sağlamak olmalı. 10 liraya mal olup 16 liraya satabileceğiniz şeyler.
Mesela ben olsam gıda'ya girmem, denetimi çok olur, elinde kalırsa bozulma riski olur.
Bilmiyorsam teknolojik ürün satmam, hangi kitleye hangi ürünü nakit verebileceğinizi bilmelisiniz.
Araba işi bir ihtimal, ama şu anda dövizler can yakıyor, altından kalkamayabilirsiniz.

Hedef kitlenin kadınlar olacağı bi sektör araştırmanızı önerebilirim, yatkınlığınız varsa. Çunki kadnlar nakit çalışmayı sever

• Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

AzimNET adlı üyeden alıntı

Söylediğim gibi, bildiğiniz fiziksel bir ürün satışı. Siz zaten büyük mağdur olmuşsunuz, benim bunu alıp satın demem biraz yersiz olur. Sadece internetten değilde, dışardan birşeyler alıp satın diyebilirim, biraz gelişince internetten yine desteklersiniz hedef kitlenizi.
Yaz geldi tatil beldelerinde seyyar işler düşünülebilir.
Güzel bir yerde esnaflık olabilir, bir ürün alıp satma olabilir, tarım olabilir, hayvancılık olabilir. Ama öncelikli ihtiyacınız, teferruatlara girmeden satıp kazanç sağlamak olmalı. 10 liraya mal olup 16 liraya satabileceğiniz şeyler.
Mesela ben olsam gıda'ya girmem, denetimi çok olur, elinde kalırsa bozulma riski olur.
Bilmiyorsam teknolojik ürün satmam, hangi kitleye hangi ürünü nakit verebileceğinizi bilmelisiniz.
Araba işi bir ihtimal, ama şu anda dövizler can yakıyor, altından kalkamayabilirsiniz.

Hedef kitlenin kadınlar olacağı bi sektör araştırmanızı önerebilirim, yatkınlığınız varsa. Çunki kadnlar nakit çalışmayı sever

Peki mining ile bu rakamı çıkaramazmıyım. Cihaz alsam yada toplama yapsam??
Çünkü ben şu anda sabit bir işte çalışıyorum zaten fiziksel olarak ek birşey yapamam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al