wmaraci reklam

Nereden Coin alabilirim? Güvenilir site önerisi

4 Mesajlar 1.072 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Merhaba,

Altcoin/coin yatırımına ufak ufak başlamak istiyorum bir miktar para ile. Hangi siteyi tavsiye edersiniz?
ytre10

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Bittrex ile livecoin.net kullaniyorum. Live avantaji şu kimlik onayi vs.. istemiyor. Öte yandan türkiye de paribuyu kullaniyorum. Burdan btc alip diger bittrex livecoin vs.. oraya gönderip ordan btc ile altcoin alabilirsiniz. Livecoinde baya fazla alt coin cesidi bulunmakta

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Yabancı siteler arasında en kolay kullanımı olan ve hemen hemen tüm coinlere sahip olan borsa BİNANCE Binance'de kimlik doğrulama olayı 2 BTC'ye kadar gerekmiyor. İşlemler hızlı ve güvenilir site. Mobil uygulaması da var.

Bitfinex'de iyidir ancak inanılmaz karmaşık. İlk kez borsaya gireceksen çözene kadar elindekini kaybedebilirsin ayrıca komisyonlarını yüksek buluyorum. Düşük miktarlarla girilecek borsa değil. Büyük tüm coinler orada mevcut.

Bunların dışında coinexchange kullandım Ethereum Gold almak için. Şansa pump zamanına denk geldim ve biraz kazandım ama scam coin olduğunu düşündüğüm için çıktım. Birçok adı sanı duyulmamış coin var birçoğu scam ama şans varsa kazanıyorsun. İşlemler hızlı site kullanımı kolay.

ytre10 ytre10 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek CTO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 12, (%100)
Yeni fakat oldukça tatmin edici alt koin bulunduran Kucoin.com sitesinide öneririm.
Biraz platformu amatör ama kendi koinini elinde tutarsan her gunun sonunda mining için ayrılan tutarın bir kısmını kullanıcılarına dağıtmakta. Ayrıca kimlik onayı vs de gerekmiyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al