wmaraci reklam

Sanal Para Alıp Satmak - Türk Borsası

7 Mesajlar 997 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
İlk çıktığı zamanlardan itibaren takip ettiğim sanal para veya kripto para diye adlandırılan şeylerden her ay düzenli olarak almaya başladığımı duyurmak için bu yazıyı yazmaya karar verdim. Bildiğiniz gibi bizde yanlış olmaz bir bir şeyleri bir şekilde yapıyorsak o şekil doğru şekildir bizde hata olmaz!

Öncelikle belirtmeliyim ki bu yazı hiçbir ücret veya teklif karşılığı yazılmamıştır. Tamamen kullandığım , sevdiğim ve tavsiye ettiğim bir Türk borsası olan SanalPara.com'un tanıtımını içermektedir.

Öncelikle şunu belirterek kendimi oluşabilecek sorunlardan sıyırıyım hemen " bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir. "

Şimdi gelelim yaptığım yatırım planına. Planlarıma göre Ripple (XRP) , ilk takip aldığım zamanlarda 0.30 $ civarlarındaydı (ozamanlar dolar 2.8-3 civarı) ben bu seviyeden biraz alım yaptım ve bir süre sonra yaklaşık 5-6$ seviyelerine kadar çıktı. Bu anlık bir yükselişti ve çok uzun sürmeden geri düşmeye başladı. Buradan ufak çaplı kar yaparak ana paramı çektim ve yaptığım kar ile kripto para serüvenime devam ettim , tabi bu sırada AirDrop olarak adlandırılan etkinlikleri de takip etmekteydim. Şuana kadar hiç biri olumlu sonuçlanmadı bende bu hevesten vazgeçip farklı coin kazanma yollarını aradım.Daha sonra musluk sistemleri ile coin dağıtan siteleri keşfettim uğraşmaya değmeyecek kadar kazandım ve bunlardan da vazgeçtim. Bu işlerle uğraşan insanların çoğunun benimsediği bir söz vardır " bedava peynir yalnız fare kapanında olur. " diyerekden para yatırmadan coin kazanmanın imkansız değil ama zor olduğunu anladım ve düzenli alımlara başladım.

Şu son 2 aydır ise NEO ve NEO GAS ile ilgileniyorum. Çok güvendiğim bir coin ve her ay komisyon olarak coin dağıtımı da yapıyor , 44$ civarlarındayken almıştım şuan 22$ seviyelerine düşse de zararım hediye coinler sayesinde %20 civarlarında bende her ay düzenli olarak NEO almaya karar verdim.

Bu alım işlemini binance üzerinden yapıyorum ancak bu sitelere direk olarak TL yatırıp coin alamadığımız için öncelikle sanalpara.com'a girip XRP alıyorum daha sonra binance'ye havale edip NEO coine çeviriyorum. Sanalpara.com'dan Ripple alma sebebim ise oradan da aldığınız ripple kadar komisyon hediye alıyor olmanız.

Bu yazımda sizlere hem sanalpara.com'un aldığınız XRP başına hediye ripple vermesini söylemek ve yaptığım , takive aldığım coin olan NEO coinden sizlerede bahsetmekti.

Kaynak : Sanal Para Alıp Satmak - Türk Borsası

Yazının girişindeki cümleler tamamen sitenin konseptiyle alakı çok aldırış etmeyiniz :D

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Edit. Aldıkları komisyonun yarısı kadar ripple hediye ediliyormus. Kötü değil bence gayet iyi.

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
hkccrn evet bu hediyelerle ve binancedeki neo gas dağıtımıyla zarardan kurtuldum resmen çok az bir zararım var oda düşüşten dolayı eski haline geldiği sürede bile kara geçiyorum. 2 aydır neo gas komisyon olarak dağıtılıyor çünkü
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Edit. Aldıkları komisyonun yarısı kadar ripple hediye ediliyormus. Kötü değil bence gayet iyi.

100 ripple alsam 150 ripple mi oluyor hocam

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

mexev9 adlı üyeden alıntı

100 ripple alsam 150 ripple mi oluyor hocam

Hayır hocam. 100 ripple alırken mesela 50 kuruş bir komisyon kesiyorlar onun yarısı kadar ripple olarak iade ediyorlar. Yani 25 kuruş degerinde ripple yatıyor hesabınıza

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam bunun neresi iyi cok fark yok 😊

• Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
mexev9 ilk kayıt esnasındada 1 XRP hediye ediyolar :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al