wmaraci reklam

Tercih Ettiğiniz Yabancı Bitcoin Borsası Hangisi ? ( Bu konu ANKET içermektedir. )

3 Mesajlar 709 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
    • Üyelik 04.11.2015
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Error / %&
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad F** Ö**
    • Mesajlar 2977
    • Beğeniler 0 / 628
    • Ticaret 119, (%100)
    Malum teknolojinin gelişmesi ile gerçek anlamda bir çok yenilik ortaya çıkmasına ilave olarak yeni sanal teknolojiler çıkmaktadır, bunlardan en büyüğünün de tabi ki coinler olduğunu gözden kaçırmamak gerekiyor.

2017 nin sonlarına doğru çok büyük bir ivme yakalayarak insanların dikkatini çeken coinler ( insanlar da genel itibari ile coin lafını duyunca sadece bitcoin geliyor fakat 1500 den fazla coin çeşidi bulunmaktadır ) bir çok insana güzel rakamlar kazandırırken bir çok insanında büyük zararlar etmesine sebep olmuştur.

Coinlerin bir çoğunun çıkış amacı olmasına rağmen ( en iyi banka zinciri, en iyi oyun zinciri , en iyi pizza zinciri ( işin şakası bitcoinin ilk zamanlarında iki pizza için 10 000 bitcoin ödendiğini biliyor muydunuz ? Bununla alakalı yazımız en yakın zamanda eklenecek, 15.06.2018 tarihinde ki değeri ile 305 700 000 TL ) genellikle insanlar yatırım aracı olarak görmektedir.

Peki biz bilinçli insanlar olarak bu coin çeşitleri arasında exchange( takas ) yada alım satım yapmak için hangi borsayı kullanıyoruz ?

Ben genel itibari ile Binance' yi tercih ediyorum, hızlı bir yükseliş yakalayıp kısa sürede Türkçe destek getirmiş bir borsa kendileri.

Dip Not : Arkadaşlar bir borsa ne kadar güvenilir olursa olsun unutmamanız gereken tek şey coinler sizin hesabınızda sizin adreslerinizde değil onların adreslerinde tutuyor bir gün hadi arkadaş dükkanı kapattık dediklerinde yapabileceğiniz hiç bir şey olmayacaktır. ( Transfer ücretlerinden güzel paralar kazandıklarından dolayı belki bunu yapmazlar ama yinede aklınızın bir köşesinde bulunsun )
    SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
    wmaraci
    reklam

Paratic Paratic WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 22.12.2017
    • Yaş/Cinsiyet 40 / E
    • Meslek Yazılım Mühendisi
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad İ** T**
    • Mesajlar 347
    • Beğeniler 52 / 163
    • Ticaret 0, (%0)
    ben Binance ve Bitfinex dışında hiçbir yabancı borsadan alım satım yapmadım, bu borsalarda da sorun yaşamadım.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
    • Üyelik 05.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 22 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad F** H**
    • Mesajlar 1763
    • Beğeniler 214 / 508
    • Ticaret 11, (%100)
    Binance milyardolarlık şirket. Kendi wallet’ımdan daha çok güvenirim :). Ayrıca dexathon düzenliyorlar ve merkeziyetsiz borsa olacaklar ilerde. En sık onu kullanıyorum.

Kucoin de NEO tabanlı bir dEx. Tüm piyasa düşüşte de olsa orada iyi kazançlar elde edilebiliyor. Onu da kullanıyorum zaman zaman.

Cobinhood işlem ücreti olmayan ve hatta yaptığınız işlemler için size token ve coin kazandıran bir borsa. Hacminin az olması büyük bir eksi ancak telefonumda onun da uygulaması var. Kaldıraçlı işlemlerin mümkün kılınacağı bekleniyor.

Genel olarak bu 3 exchange’de takılsam da şu an elimi eteğimi çektim trading’den. TRON’dan battım uslanmadım hodler takılıyorum. Zararın neresinden dönersem kar falan değil bu piyasada. O TRX en az 0,1 dolardan işlem görecek arkadaş ben anlamam :)

.
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al