wmaraci reklam

Ücretsiz Zahmetsiz Coin Kazanın (2022'de arz olacak)

11 Mesajlar 1.682 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

OmrAlgs OmrAlgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba arkadaşlar, hiç uğraşmadan günde sadece 1 kere aktif hale getirerek coin kazanabileceğiniz ve 2022 de borsalara arz olduğunda kazançlarınızı nakite çevireceğiniz iki uygulama hakkında bilgi vermek istiyorum.

Her iki sistemde birbiri ile aynı mantelite üzerine kurulmuş olan bu uygulamalar ''beecoin'' ve ''picoin'' dir.

Uygulamaları yükleyip 1 kere başlattıkdan sonra coin kazanmaya başlıyorsunuz. Uygulama internet yemez şarj tüketmez. Günde sadece 1 kere çalıştırıp telefonu komple kapatsanız dahi coinler hesabınıza yüklenmeye devam eder. Dünya çapında 10 milyondan fazla indirilmiş bir uygulamadır kendileri.

Bee coin hakkında daha kapsamlı bilgi almak için white paper'ını buradan okuyabilirsiniz.

Bee Coin uygulaması şuan play'de güncelleme için kaldırılmış isteyenler apk olarak buradan indirebilir.

Pi coin hakkında daha kapsamlı bilgi almak için buradan okuyabilirsiniz.

Söz konusu her iki uygulamaya kayıt olmak davet usulü olduğu için davet edene benim kodum olan '' omralgs '' yazabilirsiniz. Davet kodumdan sizlere otomatik 1 coin yüklenecektir. Benimde saatlik kazım hızım 0,10 artacaktır.

Varsa diğer sorularınızıda cevaplayabilirim.

İyi kazançlar :)

wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Konuya hem referanslı hem referansız linki de eklemeniz gerekmektedir

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

Konuya hem referanslı hem referansız linki de eklemeniz gerekmektedir

Merhaba, sistem referans üzerine değil davet üzerine kuruludur. Gördüğünüz gibi ben refli link koymadım yazıma. Uygulamaları yükleyen kişilere kayıt olabilmeleri için zorunlu olarak davet eden kişiyi sormaktadır.
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

wolqen wolqen opss Bronz Üye
  • Üyelik 20.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek CMPE
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 52 / 61
  • Ticaret 14, (%100)
beecoin 'den emin değilim araştırmam gerekli ancak picoin den uzak durun arkadaşlar lütfen scamdır

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
Konuyu biraz daha acarmisin hocam pi coin de ne var tam olarak milyonlarca insan yapıyor bu madeni. Gerçi vereceğiniz cevap ne olursa olsun benim bu tarz coin madenciliğine bakış açım '' para yatirmiyorum, benden istedikleri bir uğraş yok, herhangi bir götürüsü yok, ne verdim ki pişman olayım? indirdigim küçücük bir uygulama kenarda duruyor ne kaybederim ki? " hiç. Ancak beyanları doğru çıkarsa ben bunları yapmamış olursam asıl o zaman kaybetmiş olurum.

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
ikisi scam diye çok haber var ama

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
Scam = aldatmaca. Ne aldatmacasi görülmüş arkadaşım kimi aldatmışlar ? Ne yapmış adamlar? Sadece Bee.com alan adıni almak için yaptıkları yatırım dahi ne kadar sağlam girişim olduklarını gösteriyor bence.

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

OmrAlgs adlı üyeden alıntı

Konuyu biraz daha acarmisin hocam pi coin de ne var tam olarak milyonlarca insan yapıyor bu madeni. Gerçi vereceğiniz cevap ne olursa olsun benim bu tarz coin madenciliğine bakış açım '' para yatirmiyorum, benden istedikleri bir uğraş yok, herhangi bir götürüsü yok, ne verdim ki pişman olayım? indirdigim küçücük bir uygulama kenarda duruyor ne kaybederim ki? " hiç. Ancak beyanları doğru çıkarsa ben bunları yapmamış olursam asıl o zaman kaybetmiş olurum.

Yaptığınız şey şuanda madencilik değil :) Göstermelik bir şeyden ibaret. Kendi blockchain ağlarını kurduklarında belki madencilik yaparsınız.

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
elektroneuum (etn) için de aynısını söylediler, scam dediler yalan dediler. Emek verenler parasını katladı bile :)
OmrAlgs

kişi bu mesajı beğendi.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)

MrB adlı üyeden alıntı

Yaptığınız şey şuanda madencilik değil :) Göstermelik bir şeyden ibaret. Kendi blockchain ağlarını kurduklarında belki madencilik yaparsınız.

Uzun uzadı yazmaya gerek yok biraz okursanız neyin ne olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Özellikle DAPP ekosistemi konusunu iyi irdelemenizi öneririm. https://bee.com/tr/white-paper

Konumu okuyan arkadaşlar için tekrar ediyorum ''Sizden istenen bir emek yok, yapmanız gereken tek şey 24 saatte bir kere girip uygulamayı çalıştırmak'' ona buna scam diyenler genellikle kendilerinin olmadığı alanları karalamaya çalışanlardır. Zaten bu kafa yapıları yüzünden bitcoin vs. gibi bir çok treni kaçırdınız, bir tren daha kaçırmış olmayın. Hiç bir şey için geç değil ve kaybedeceğiniz hiç bir şeyiniz yok. Önemli olan bir yerden başlamaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al