freelance iş ilanları

150 TL değerinde Optimizasyon Hizmeti ÜCRETSİZ!

15 Mesajlar 1.758 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Konudaki sayfalar beğenildi , +1'lendi çevrelere eklendi paylaşıldı. Bilgilerim gönderdiğim form içerisinde yer almaktadır. Gözümden kaçıp atladıklarım varsa uyarırsanız onları da tamamlarım. Ek olarak rt ve favori işlemleri de yapılmıştır.

wmaraci
reklam

Kimsediil Kimsediil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ögrenci dokuz eylül ingilizce
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 3 / 15
  • Ticaret 14, (%100)
kurumsal firmayız felan deyıp ***da o kadar insanı magdur edip banlanın, sonra gelin wmaraciya şirin görünmeye çalışın, olmuyor hocam yakışmıyor size.
O magdur ettiginiz kişilerin ödemesini yapmadıgınız sürece burada başlıga gelen herkese nakit 150tl parada dagıtsanız benim gözümde siz güvenilmezsiniz.

Gülümse yarın her şey daha kötü olacak...

Coolwind Coolwind Halen Yaşıyor Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 11, (%100)

Kimsediil adlı üyeden alıntı

kurumsal firmayız felan deyıp ***da o kadar insanı magdur edip banlanın, sonra gelin wmaraciya şirin görünmeye çalışın, olmuyor hocam yakışmıyor size.
O magdur ettiginiz kişilerin ödemesini yapmadıgınız sürece burada başlıga gelen herkese nakit 150tl parada dagıtsanız benim gözümde siz güvenilmezsiniz.

Orada mağdur eden buradada mağdur eder şikayet edip buradanda banlanmasını sağlamak gerekir

Sercedes Sercedes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

Kimsediil adlı üyeden alıntı

Merak etmeyin kimse, kimseye yaftalık yapmaz. İnsanlar hazırı çok seviyor profil'de çizik varsa bu adam haksız hatta günahkar diyor. Herkesin müslümanlığı farklı demek ki, benim bildiğim müslüman ortada bir ayıp varsa örtmeli. Hukuki mücadeleler sonrasında tekrar ***'a girip profilime göz gezdirin şirinmi görünüyorum siz karar verin.

Kimsenin hakkı karşılıksız kalmaz bunu unutmayın.

Ek Olarak:

Coolwind adlı üyeden alıntı

Orada mağdur eden buradada mağdur eder şikayet edip buradanda banlanmasını sağlamak gerekir

Çok güzel destekliyorsunuz sağolun gerçekten. Aynı şey başınıza geldiğinde umarım hatırlarsınız beni.

wmaraci
wmaraci

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Sonuç?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al