wmaraci reklam

540 TB Film Arşivim Var, Yardım Bekliyorum

7 Mesajlar 1.116 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

Arkadaşlar merhaba. elimde uzun yıllar boyunca uğraşıp ve hala uğraşmakta olduğun muazzam bir film arşivimin var.  bu filmleri harddiske doldurarak uzun zamandır satıyorum ancak malum harddisk fiyatlarının geldiği nokta ortada. 

Farklı bir projeye girişmeyi düşünüyorum ancak işin içinden çıkamadığım bir nokta var. elimdeki filmleri forum sitesi kurarak insanlara sunacağım. bu vip üyelikle olacak. Ancak bu kadar devasa bir arşivi nereye nasıl yüklerim bilemiyorum. bu işi piyasada yapan bir kaç yer var. bunlar arşiv olarak benden çok uzaklar ama gayet güzel sistemler kurmuşlar. 

sunucu konularına baktım ancak bu kadar devasa arşivi yükleyecek sunucu bile bulamadım. işin bu aşamasını yapan film indirme siteleri nerelere yükleme yapıyor. konu hakkında bilgisi olanlardan yardımlarını bekliyorum.

wmaraci
reklam

Dolunay Dolunay Backlink Dnşman Gümüş Üye
  • Üyelik 15.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 92 / 93
  • Ticaret 10, (%100)

Hocam kendi sunucularınızda barındırmak çok ciddi maliyetli olacaktır, cloud firmalarını araştırın.

dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

Backlink & SEO Ajansı - Haber ve forum sitelerinden backlink satışı. forum sitesi

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

bir sürü alternatif bulunmaktadır youtube vimeo vb gibi platformlarda paylaşarak zamanda elde etmiş olursunuz fakat telif hakları muhakkak çıkacaktır varsa bütçeniz sunucu satın alınız kiralamayınızda direk satın alarak ilerleyin ve bu sayede sunucuda disk yükseltme şansınızda olacaktır büyük maliyetiniz olacak bu konuda tabi o ayrı konu

dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

deepr deepr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2022
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek gizli
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

540 TB filmi barındırmak için firmaya aylık veya yıllık ödeyeceğin bedel filmlerden kazanacağın bedelden fazla olur

gercekibo Dolunay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

deepr adlı üyeden alıntı

540 TB filmi barındırmak için firmaya aylık veya yıllık ödeyeceğin bedel filmlerden kazanacağın bedelden fazla olur

işte bende işin burasından çıkamıyorum. bu işi yapanlar nasıl yapıyor burasını çözemiyorum. 

deepr deepr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2022
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek gizli
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

Sen en iyisi bu filmleri barındırma derdinden kurtulman için ücretsiz upload sitelerine upload et bence sonra linki film satın almak isteyenlerle paylaş o indirsin upload sitesinden en temizi bu masrafsız :)

halmubay

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

deepr adlı üyeden alıntı

Sen en iyisi bu filmleri barındırma derdinden kurtulman için ücretsiz upload sitelerine upload et bence sonra linki film satın almak isteyenlerle paylaş o indirsin upload sitesinden en temizi bu masrafsız :)

mega.nz üzerinden düşünüyorum ama, yapanların nasıl bu işin içinden çıktığını anlayamadım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al