wmaraci reklam

alexa değeri yüksek siteden ücretsiz backlink kazan!

5 Mesajlar 886 Okunma
smmexpress

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar. kendi kodladığım basit bir sitem var henüz 35 gün felan oldu açalı.

Alexa Dünya Sırası 541.888
Alexa Ülke Sırası 3.597

Backlink kazanmak için siteye üye olup onay bekleyiniz. üyeliğiniz onaylanınca Profilinize eklediğiniz site açacağınız her konuda bulunur.

Aynı zamanda isteyen kullanıcılarımız ücretsiz ve karşılıksız olarak banner ağımıza katılabilirler. yolladığınız 468x60 boyutlarındaki banner sitemizde açılan tüm konularda otomatik olarak gösterilir. Ayrıca web sitenizi tanıtarak ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

NOT: konu açarken lütfen türkçe karakter kullanmayınız. site tanıtım yazılarınız lütfen kısa olmasın.

açtığınız tanıtım yazısı konuları ortalama 1 saat içinde google amca tarafından indexlenir.Backlinkleriniz dofollow olarak eklenmektedir

Bu arada amacın ne bilader ? sen hayırdır reklan yapıyon diyebilirsiniz. Amacım reklam değil amacım sadece aylarımı verdiğim sitenin bir fayda sağlaması. aynı zamanda henüz yeni bir site olduğu için dikkat çekmek için doğal olarak bu tarz şeyler yapmak zorundayım.

Site link: Tıkla! Banner ağına katılmak için lütfen pm atınız.

wmaraci
reklam

YusufCelik YusufCelik Öğrenmeyi Seviyor... Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 41 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam doğrusu sizi bu projeniz konusunda takdir ediyorum ve hergün sitenize uğruyorum.Allah'ın izniyle ben de programlama öğreniyorum ve sizin usanmadan geliştirdiğiniz devbug bana idol oldu :) Banner ağı hakkında detaylı bilgi için p.m atarsanız sevinirim.

günler günleri kovalar, şansımız varsa böyle yıllar geçer

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Yusufbey1001 adlı üyeden alıntı

Hocam doğrusu sizi bu projeniz konusunda takdir ediyorum ve hergün sitenize uğruyorum.Allah'ın izniyle ben de programlama öğreniyorum ve sizin usanmadan geliştirdiğiniz devbug bana idol oldu :) Banner ağı hakkında detaylı bilgi için p.m atarsanız sevinirim.

cok tesekkurler hocam :), banner agi soyle olyor siz bana banner url ve site url yolluyorsunuz bende sitemde yayimliyorum

cyberrxnet cyberrxnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek makale yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 7, (%100)
Konu oldukça güzel, bir webmasterin kolay kolay bulamayacağı kaliteli backlink veriliyor. Başvuru yaptık haydi hayırlısı diyelim :)

https://blog-defteri.blogspot.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkurler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al