wmaraci reklam
lidertakipci

Alexa Kardeşliği (Devamlı Katılım)

8 Mesajlar 701 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sinemajor sinemajor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Google Adwords ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Gruba dahil siteler alexa linki ile sıralıdır. Bu linklerden sitelere girip tek sekmede açıp sırasıyla belirlenen koşullarda gezeceksiniz. Bu gezinti doğal olarak alexa değerlerinize etki edecektir. Kontrolleri sıkı şekilde yapacağım sağlam grup oluşturma için açtım. Umarım herkes faydasını fazlasıyla görür.

Gezintiyi yaparken chrome tavsiye ediyorum. Her grup üyesinde kesinlikle alexa toolbar kurulu olmalıdır. Aksi taktirde maksimum verim alamayız.

Grup Kuralları

*Gezintiler gün içerisinde mutlaka gerçekleşecek.
*Bu grupta yer alan arkadaşlar, diğer alexa gruplarında yer alamaz. Tesbiti anında gruptan çıkarılır.
*Minimum gezinti süresi 15 dakikadır.
*İp adresiniz 55.555.xxx olacak şekilde en az 5 hanesi yazılı olacak.
*Gezinti süresi 00.01 de başlar 23.59 da biter bu zaman zarfı içinde mutlak gezinti yapılması şarttır
*Grup gezinti sürenizin başlangıcı ve bitişi mutlaka yazmalısınız.
*Sayfalarda gezilecek minimum alt sayfa sayısı 5'tir.
*Gezintiyi mazeret bildirmeden gezinti yapmayan arkadaşlar sıradakiler bölümüne alınır. 3 gün içerisinde dönüş yapmayan gruptan çıkarılır. 3 gün içerisinde dönüş yapıp 1 gün mazeret gezintisi yapan arkadaşlar sitesi gezilecek grup üyeleri arasına dahil edilir.
*Mazeret gezintileri tek güne aittir. Gün içerisinde 2-3 saat gezip telafi beklemeyin.
*İp adresi öğrenmek için: http://www.ipsorgu.com/
*Kontroller sıkı şekilde gerçekleştirilecek. Bu yüzden unuttum, giremedim (haber vermeksizin), zamanım olmadı şeklinde söylemler geçerli olmayacaktır.
*Grup sayısı maksimum 10 kişidir.
*Gruptan çıkanlar bir daha geri alınmaz.
*Gruba katılmak isteyen arkadaşlar önce bana pm atacaklar daha sonra 1 gün gezinti yaptıktan sonra otomatik olarak gruba alınacak. Ayrıca o gün gezemeyecek arkadaşlar bana önceden bildirmeleri lazım.

Gruba katılmak isteyen arkadaşlar önce grupta birgün kurallara uygun gezinti yapın, daha sonra bana aşağıdaki gibi pm gönderin:
Wmaraci Kullanıcı adı :
Site adresi:
Global Sıra:
Şeklinde Bana PM atınız.

Sitesi gezilecek ana grup üyeleri ve siteleri:

1-Sinemajor : Kontrol Linki: http://www.alexa.com/siteinfo/sinemajor.com#trafficstats --->Global 250,510 - TR 2,677
2-FurkanDemirci : Kontrol Linki: http://www.alexa.com/siteinfo/kampanyamerkez.com#trafficstats --->Global 266,918 - TR 2,366
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-

Alexa takibini ayrıca gün gün yapabileceğiniz bir alternatif: http://webmasteraraclari.org/alexa-takip/ (soulmy'a teşekkürler)

Sitesi gezilecek ana grup üyeleri ve ikinci siteleri: Bu gruptaki siteleri iki sitesi olan arkadaşların gezmesi şarttır. Bu sitelerinde kontrolleri de yapılacaktır.

1-Sinemajor: İkinci site kontrol Linki : http://www.alexa.com/siteinfo/ellimilimetre.com#trafficstats --->Global 835,885 - TR 9,195
2-
3-
4-
5-

Sıradakiler
Bu gruptaki arkadaşların sitesi gezilmeyecektir. Bu gruptaki arkadaşlar özel durumlar dışında 2 gün içerisinde iletişime geçip 1 günlük gezinti özür gezintisi gerçekleştirilmelidir. Daha sonra aktif gruba alınır. Aksi taktirde gruptan atılır.

Gezinti başlangıç ve bitiş saati ip adresi ile birlikte kesinlikle YAZILACAK. Ayrıca çoğunuz 15 dakika gezinti yapıyorsunuz. Bunun süresini uzatırsanız hep beraber maksimum verim alırız.

Arkadaşlar niteliksiz gezinti yapan arkadaşlar var. 3 dakika 5 alt sayfa gezip daha sonra siteleri 15 dakika boyunca gezince verim alamayız. Ayrıca gezintileriniz maksimum 4 dakika olarak görünüyor. Bu şekilde devam eden arkadaşların gezintilerini saymayarak bekleme grubuna alacağım. Lütfen maksimum 3 dakikada bir farklı alt sayfa geziniz.

Grup sayısı 10 ile sınırlandırılmıştır. Bu sayı bir daha artırılmayacaktır. Her arkadaşın 2 site ekleme hakkı vardır.Tek site ile devam etmek isteyen arkadaşlar ikinci site grubunu gezmeyecek. Aktif gruptaki arkadaşlar ikinci sitelerini p.m ile gönderebilir.

www.ellimilimetre.com
wmaraci
reklam

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Böyle bir konu vardı diye hatırlıyorum?

• Üyelik 15.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Durotan adlı üyeden alıntı

Çok aradım ama bulamadım hocam. Aktif olarak varsa böyle bir grup oraya katılım sağlayalım. Ancak ben bulamadım.

Ek Olarak:

Durotan adlı üyeden alıntı

Bahsettiğiniz grup bu mu hocam? http://wmaraci.com/forum/dayanismalar/wmaraci-alexa-kardesligi-hizli-dusus-123075.html

www.ellimilimetre.com

xwebmaster xwebmaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İş Sahibi Değilim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 14 / 30
  • Ticaret 3, (%100)
koşullar çok ağır

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam; birçok Alexa grubunda min 30 dk gezinti var koşulları daha ağır. Disiplin olmazsa verim alınamıyor maalesef.

www.ellimilimetre.com

xwebmaster xwebmaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İş Sahibi Değilim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 14 / 30
  • Ticaret 3, (%100)

sinemajor adlı üyeden alıntı

Hocam; birçok Alexa grubunda min 30 dk gezinti var koşulları daha ağır. Disiplin olmazsa verim alınamıyor maalesef.

Böylede kimse girmiyor ;)

• Üyelik 15.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

xwebmaster adlı üyeden alıntı

Böylede kimse girmiyor ;)

1 yıldan fazladır bu tarz gruplarda yer aldım. İsteyen ve ihityacı olan giriyor ;)

www.ellimilimetre.com

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)
Arkadaşlar merhaba. @sinemajor dan izin alarak yazıyorum.

Alexa verilerinizi gün gün takip eden bir aracımız var. Bu araçla sitenizin Alexa'daki gelişimini ayrıntılı bir şekilde analiz edebilirsiniz.

Üyelik ücretsizdir.

http://webmasteraraclari.org/alexa-takip/
sinemajor

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al