wmaraci reklam

Anahtar Kelimeniz Googlede Taban Yapsın

11 Mesajlar 1.289 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

prens02 prens02 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 27 / 7
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba Wmaraci uyeleri

Anahtar kelimenizde googlede garantili ilk sayfalara çıkmasını istemezmisiniz ? Size anahtar kelimenizde garanti veriyorum Vereceğiniz 1 tanıtım yazısı ve 3 anahtar kelimenizle birlikte aşağıda gördüğünüz blog'larda yayınlıyorum. Yayıınlanma süresi nve onaylanma süresi 10 dakikadır. 10 Dakka içerisinde size raporu sunuyorum. Eğer 10 gün içerisinde anahtar kelimenizde baya baya bi ilerleme görmesseniz paranızı iade ediyorum.

Referans Görmek isteyenler

İslami sohbet kelimesinde ilk 4 sayfada buda kendi sitem. sohbet.muslumanlar.com bu sitemi gördüğünüz bloglarda tanıtım yazısı ekledim ve şuanda en güçlü kelimede 4 sıradayım.

Eğer Sizlerde anahtar kelimenizde yükselme istiyorsanız aşağıda ekleyeceğim blog adreslerinin analiz bilgileridir zaten belli oluyor blog un ne kadar kaliteli olduğunu

bu her 2 siteye tanıtım yazılarınızı eklediğim takdirde sizlerde 40 Tl ödüyorsunuz..

blog adresi istemeyiniz. Blog'lar kendi çapımda bulduğum yabancı ücretsiz bloglardır. Fakat tanıtım yazınızı yayınladıktan sonra blog adreslerini görebilir ve kendi tanıtım yazınızı görebileceksiniz.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen herkese Bu aşağıda gördüğünüz blogada sizler için tanıtım yazınızı ücretsiz eklicem

Ödeme: En-Para

wmaraci
reklam

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)
Afedersin ama bir şey soracağım, kendi çabanla yabancı web siteler buldun sonrada onlara tanıtım yazısımı ekledin?
Onuda geçtim, ben neden istemiyim ki blogların adreslerini sonuçta 40 TL para vercem. Deseniz ki tamam arkadaş ben ilk sayfaya çıkarcam, nasıl çıkardığımı gizli kalması açısından açıklamıyorum falan anlarım ama bu şekilde satış yapamazsınız. Etik değil.

• Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 27 / 7
  • Ticaret 12, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

Afedersin ama bir şey soracağım, kendi çabanla yabancı web siteler buldun sonrada onlara tanıtım yazısımı ekledin?
Onuda geçtim, ben neden istemiyim ki blogların adreslerini sonuçta 40 TL para vercem. Deseniz ki tamam arkadaş ben ilk sayfaya çıkarcam, nasıl çıkardığımı gizli kalması açısından açıklamıyorum falan anlarım ama bu şekilde satış yapamazsınız. Etik değil.

hocam blog adresi tanıtım yazınızı yayımladıktan sonra öğrenirsiniz. tanıtım yazınızın konu linkini size gönderdiğim takdirde görebilirsiniz blogu. ve blogu şimdiden size adresi sölesem sizde gidip uye olup kendi tanıtım yazınızı paylaşabilirsiniz. fakat bunu 1 kereye mahsus ücret ödeyip sonrada istediğiniz kadar kendi tanıtım yazınızı paylaşabilirsiniz. bende bundan ilk etapta faydalanmak istiyorum. Siz olsanız bana blog adresini verirmisiniz ?

sana şunuda sölim kendi sitemi bloglara tanıtım yazısı ekleye ekleye ilk 4 sıraya çıkardım o anahtar kelimede googlede en güçlü kelime. seocular o kelimeyi googlede ilk 4 5 sıraya çıkarmak için sizden alacağı ücret 2500 liradır. Araştırabilirsiniz. Ha bana şunuda diyebilirsiniz. Benim anahtar kelimemde ilk sayfaya çıkarabilirmisin desen evet çıkartırım ve garantide veririm. anahtar kelimen google sıralamasında yeterki olsun.. bunun içinde anlaşma sağlayabilirim

AzZA AzZA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 24 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

Usta baya bir konu dışı olacak ama konu sahibi ve yönetimden özür dileyerek yazıyorum sen Arka Sokaklar'daki Alinin ikizi felan mısın?
Baya bir benzerlik var :)

wmaraci
wmaraci

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)

prens02 adlı üyeden alıntı

hocam blog adresi tanıtım yazınızı yayımladıktan sonra öğrenirsiniz. tanıtım yazınızın konu linkini size gönderdiğim takdirde görebilirsiniz blogu. ve blogu şimdiden size adresi sölesem sizde gidip uye olup kendi tanıtım yazınızı paylaşabilirsiniz. fakat bunu 1 kereye mahsus ücret ödeyip sonrada istediğiniz kadar kendi tanıtım yazınızı paylaşabilirsiniz. bende bundan ilk etapta faydalanmak istiyorum. Siz olsanız bana blog adresini verirmisiniz ?

sana şunuda sölim kendi sitemi bloglara tanıtım yazısı ekleye ekleye ilk 4 sıraya çıkardım o anahtar kelimede googlede en güçlü kelime. seocular o kelimeyi googlede ilk 4 5 sıraya çıkarmak için sizden alacağı ücret 2500 liradır. Araştırabilirsiniz. Ha bana şunuda diyebilirsiniz. Benim anahtar kelimemde ilk sayfaya çıkarabilirmisin desen evet çıkartırım ve garantide veririm. anahtar kelimen google sıralamasında yeterki olsun.. bunun içinde anlaşma sağlayabilirim

Hocam, ben zaten seo danışmanıyım. Neyin nasıl olduğunu biliyorum, sağolun.

• Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 27 / 7
  • Ticaret 12, (%100)

Hocam, ben zaten seo danışmanıyım. Neyin nasıl olduğunu biliyorum, sağolun.

Hocam bende Seo yapıyorum dış seo.. Kendi çapımda çok güzel yerlere getirebiliyorum en güçlü anahtar kelimeleri.. ve bende çok kaliteli bloglar,forum tanıtımları,paravan blog,imleme siteleri var. en güçlü kelimeyi 1 sayfa yada 2 sayfaya getirme garantisi verebilirim.

belki sen bu çalışma için 2 bin tl istersin ama ben 500 tl isterim :) yani seocuların verdiği fiatların 4 te biri :)

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)

prens02 adlı üyeden alıntı

Hocam bende Seo yapıyorum dış seo.. Kendi çapımda çok güzel yerlere getirebiliyorum en güçlü anahtar kelimeleri.. ve bende çok kaliteli bloglar,forum tanıtımları,paravan blog,imleme siteleri var. en güçlü kelimeyi 1 sayfa yada 2 sayfaya getirme garantisi verebilirim.

belki sen bu çalışma için 2 bin tl istersin ama ben 500 tl isterim :) yani seocuların verdiği fiatların 4 te biri :)

Berk kavak kardeşimin istediği şekilde bir referans olarak iş yapın ilk işinizin parasını ben vereyim. Hatta o istediği kelime de ilk sayfaya gelsin sitesi o çalışmanın parası benden. Böyle birşey yaparsanız güvenimiz de artar.

BFanatikleri BFanatikleri bollywoodfanatikleri.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
alexa dünya sıralamasını kapatsaydın bari :D

bollywoodfanatikleri.com

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
google yandex mailru :) yav arkadaşım kimsenin ekmeğinde gözüm yok ama ekmek kazanmak değilki senin amacın neyse ....
senin söylediğin gibi anahtar kelimemin "taban" yapmasını istersem sana bildiririm şu anda benimki "tavan" yaptı ;)

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

• Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 27 / 7
  • Ticaret 12, (%100)

hasaaab adlı üyeden alıntı

Berk kavak kardeşimin istediği şekilde bir referans olarak iş yapın ilk işinizin parasını ben vereyim. Hatta o istediği kelime de ilk sayfaya gelsin sitesi o çalışmanın parası benden. Böyle birşey yaparsanız güvenimiz de artar.

tamam hocam görüşelim. skype ö.m dan veriyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al