wmaraci reklam

domain ve hosting aldım sıfırdan site kuracağım ama?

5 Mesajlar 641 Okunma
smmexpress

83866 83866 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 09.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 118 / 31
  • Ticaret 6, (%100)
arkadaşlar merhaba domain ve hosting aldım sade ve basit bir site kurmak istiyorum ama site işlerinden gerçekten anlamıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum forumdaki konuma çok yakın olacak simkartlarımı sitemden satacağım site içeriğim basit bir arayüzü olsun istiyorum
konu linkim:
https://wmaraci.com/forum/genel-alisveris/avrupa-simkart-mobil-onay-yurtdisi-tele2-simkart-46-youtube-facebook-instagram-twitter-mobil-onay-icin-hesap-onay-icin-469292.html

not: konuma ek olarak sosyal medya ikonları ekleyebilirim siteme.
Tavsiyeleriniz gerçekten önemli hostingim [B]linux destekli[/B] seçtim umarım hata yapmamışımdır ?
sitem kurumsal değil bireysel bahsettiğim gibi basit bir arayüzde olacak tercih olarak merak ettiğim yapılacak olan seçimler mesela hostingim linux tabanlı onuda genelde linuxtan iyi yönde bahsedildiği için aldım umarım hata yapmamışımdır. sitem php mi asp mi html mi vb... nasıl olacağını merak ediyorum domain uzantısı ''[B].com[/B]''

wmaraci
reklam

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
https://sonyazilim.com/kurumsalv2
Full sıfırdan kodlandı ürünler modülünü daha öne çıkarabilirim ve istediğiniz düzenlemeyi yapabilirim. Seo yapısı çok güçlü özel yazılım ve sürekli geliştirebileceğin açık kaynak siteniz olur. Hazır cms kullanmamış olursun ayrıca admin kullanımı çok basit telefon kullanmak kadar kolay sizin içinde ideal olur. Düşünürseniz admin paneli paylaşabilirim.
83866

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 118 / 31
  • Ticaret 6, (%100)

kendineozel adlı üyeden alıntı

https://sonyazilim.com/kurumsalv2
Full sıfırdan kodlandı ürünler modülünü daha öne çıkarabilirim ve istediğiniz düzenlemeyi yapabilirim. Seo yapısı çok güçlü özel yazılım ve sürekli geliştirebileceğin açık kaynak siteniz olur. Hazır cms kullanmamış olursun ayrıca admin kullanımı çok basit telefon kullanmak kadar kolay sizin içinde ideal olur. Düşünürseniz admin paneli paylaşabilirim.

öncelikle mesajınız için teşekkür ederim sitem kurumsal değil bireysel bahsettiğim gibi basit bir arayüzde olacak tercih olarak merak ettiğim yapılacak olan seçimler mesela hostingim linux tabanlı onuda genelde linuxtan iyi yönde bahsedildiği için aldım umarım hata yapmamışımdır. sitem php mi asp mi html mi nasıl olacağını merak ediyorum domain uzantısı ''.com''

Handikap01 Handikap01 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek W*rez, Ad*lt, Film Hosting
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 206 / 89
  • Ticaret 14, (%100)
sitenizi anahtar kurarım hocam sıfırdan e ticaret scripti var elimde vip destek sağlarım uygun bir fiyat a
83866

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 118 / 31
  • Ticaret 6, (%100)

Handikap01 adlı üyeden alıntı

sitenizi anahtar kurarım hocam sıfırdan e ticaret scripti var elimde vip destek sağlarım uygun bir fiyat a

e ticaretlik bir durum yok hocam tek sayfa olacak zaten ilginiz için teşekkür ederim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al