wmaraci reklam

En Yeni ve Kalıcı Alexa Grubu! Alexa'da Hızlı Düşüş'e Varmısınız?

8 Mesajlar 958 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Chatlax Chatlax Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 31 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

Alexa üzerinde ciddi düşüşler yaşayabileceğimiz bir grup oluşturarak hepimiz kazanalım istiyorum.

Nasıl Gezinti Yapılır?

Grup üyelerinin yanında yer alan linkleri tıklayarak yan sekmede açınız.Tüm Siteleri açtıktan sonra en az 2'şer dakika olmak üzere 5 iç sayfa geziniz. Gezdiğiniz sayfalarda en alta kadar inin ki site kazansın. 5 iç sayfa gezdikten yani 10 dakika geçirdikten sonra sitede bizlere ipinizin son 2 rakamını gizleyerek 78.290.218.xx şeklinde yorum atılsın ki herkes görsün.

Günlük Gezintiler ve Telafi Gezintilerinin farklı IP ile yapılması gerekmektedir.

Grup Üyeleri

@Chatlax; - https://bit.ly/2pu9Ehw
@hattushil; - https://bit.ly/2rsZ37U

Gruba Katılma Koşulları

LÜTFEN gezintilerini aksatmayacak, ilgilenecek kişiler gruba katılsın.
Alexa grubumuza katılan arkadaşlar her sitede toplamda en az 10 dakika durup, 5 farklı sayfa dolaşması gerekmektedir. Günlük gezinti yapmayanlar 2 farklı ip ile telafi etmesi gerekmektedir.
3 gün üst üste gezinti yapmayan kişilerin bilgi verilmeden grup üyeliği askıya alınacaktır ve eksik gezintilerinin tamamlanması istenecektir.
Katılımcılar tarayıcılarına kesinlikle Alexa Toolbar yüklemek zorundadır.
Gezintiyi yapan kişiler konu altına yorum olarak IP adresini ve gezinti başlama / bitiş saatini belirtmelidir. IP adresinin içinden 2 sayıyı ** şeklinde gizlemenizde yarar vardır.
Grubumuza katılmak istiyorsanız lütfen önce kriterlere uygun olarak gezinti gerçekleştirin ve daha sonra PM gönderiniz.

Not: Lütfen siteye girer girmez 3-5 adet sayfayı dolaşıp hemen çıkmayın. 10 dakika vakit ayırarak 5 sayfa gezin. Her gün düzenli olarak kontroller yapılacaktır. Bunu dikkate almayan üyelerin gezintileri geçersiz sayılacaktır.

İP SORGULA

SİTENİZE GİREN İP LERİ TAKİP ETMEK İÇİN BURAYA KAYIT OLABİLİRSİNİZ

ÜYE ALIMIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. ALEXA GRUBUMUZA GİRMEK İÇİN İLK ÖNCE GEZİNTİ YAPTIKTAN SONRA KONUYA YAZMANIZ VE SİTENİZİ MESAJ YOLUYLA İLETMENİZ GEREKMEKTEDİR.

wmaraci
reklam

demontara demontara Mobil Ziyaretçi Trafik Sistemi Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Yazılım & Sistem Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Bana göre vakit kaybı bu tür şeyler, siz vakit kaybetmeyin diye kurduk biz Alexa'da 1 ayda yükselme sistemini.
Yine de siz bilirsiniz web sitelerinde dolaşıp tıklamayla uğraşmayı.
Chatlax

kişi bu mesajı beğendi.

Hattushil Hattushil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1046
  • Beğeniler 101 / 137
  • Ticaret 34, (%100)
bence makul,
ben varım.
Chatlax

kişi bu mesajı beğendi.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Şöyle diyeyim, Alexa açtığım Türkçe siteyi 1 aydan uzun süre algılamadı. Sonra yavaş yavaş oturdu. Ama açtığım İngilizce siteyi 3-4 günde ekledi. Üstelik Türkçe site olarak ekledi.
Chatlax

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 31 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

demontara adlı üyeden alıntı

Bana göre vakit kaybı bu tür şeyler, siz vakit kaybetmeyin diye kurduk biz Alexa'da 1 ayda yükselme sistemini.
Yine de siz bilirsiniz web sitelerinde dolaşıp tıklamayla uğraşmayı.

Burdaki mantık aynı sizin hit mantığı ile birebir aynı mantık birinde para veriyorsunuz, diğerinde yardımlaşma ile birlikte herkesin sitesinin alexa değeri düşüyor. Bugün alexa tooll yüklü olan bilgisayarlardan 10 dakikalık hergün farklı ipiyle bi 50 kişinin gezintisi sitenin çok kısa sürede 50 ile 100 bin arasına düşmesini sağlıcaktır. Bu durum ilerleyen süreçte daha daha aşağıya ineceği bir gerçektir.

Hattushil adlı üyeden alıntı

bence makul,
ben varım.

Özelden site bilgilerinizi iletirseniz eğer 5 - 10 kişi olduğumuzda başlayalım ve etkileri burda paylaşalım kısa sürede etki görülmeye başlandıkça sayıların baya artacağı bir gerçektir.

worldww adlı üyeden alıntı

Şöyle diyeyim, Alexa açtığım Türkçe siteyi 1 aydan uzun süre algılamadı. Sonra yavaş yavaş oturdu. Ama açtığım İngilizce siteyi 3-4 günde ekledi. Üstelik Türkçe site olarak ekledi.

Evet malesef ki alexa ve google TR siteler ile yurt dışı siteleri bir birinden ayrı olarak görmektedir. Biri şahin diğeri mercedes gözünde yurt dışında adsense onaylaması 1 hafta bile sürmüyor ne yazık ki ülkemize farklı muameleler yapılıyor.

ciplakyazar ciplakyazar .com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam emeğinize ve çabalarınıza saygı duyuyorum.
Ancak bu tür şeyler kalıcı bir başarı sağlamayacaktır.

Benim blogum şu anda Tr 21.000 lerde diyelim ki grubunuza katıldım ve bunu bir ayda 10.000 kadar düşürdüm.

Peki ya sonra?

Aylarca sahte bir ziyaretçi grubuyla mı koruyacağım bu 10.000 sayısını?

Ya da bu durum böyle ne kadar devam edecek.

Şahsi görüşüm: Emek vererek ve özgün içerikler girerek, doğal yollardan yükselmedir.

Ha backlink alırsınız, forumlarda tanıtım yazıları yayınlarsınız o ayrı.
Chatlax

kişi bu mesajı beğendi.

Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 31 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

ciplakyazar adlı üyeden alıntı

Hocam emeğinize ve çabalarınıza saygı duyuyorum.
Ancak bu tür şeyler kalıcı bir başarı sağlamayacaktır.

Benim blogum şu anda Tr 21.000 lerde diyelim ki grubunuza katıldım ve bunu bir ayda 10.000 kadar düşürdüm.

Peki ya sonra?

Aylarca sahte bir ziyaretçi grubuyla mı koruyacağım bu 10.000 sayısını?

Ya da bu durum böyle ne kadar devam edecek.

Şahsi görüşüm: Emek vererek ve özgün içerikler girerek, doğal yollardan yükselmedir.

Ha backlink alırsınız, forumlarda tanıtım yazıları yayınlarsınız o ayrı.

Şahsi görüşülnünüze saygı duyarım. Şuan Google ve Alexa üzerinde sizce doğal olarak herkes hakkını mı alıyor? Bizler bu grup sayesinde alexa'nın belli seviyelere düşmesinden taraf olacağız örnek veriyorum 50 kişi ile alexa düştükten sonra o 50 kişi ilemi sadece alexa düşmüş olacak?

Günlük eklenen konular içerisinde 10, 20, 30 sayı her neyse o kadar kişiyi sitenin içinde gezdirerek sitelerin daha hızlı ve rahat oturmasını sağlamak burdaki amaç zaten ondan sonra site mevcut hiti ile bu sıralamaları kuruyacaktır.

• Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 31 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Üye Alımları devam etmektedir.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği