wmaraci reklam
lidertakipci

Full Organik Hit Seo - Google Google Maps Bing Yandex Yahoo sıralamaları için hit programı

76 Mesajlar 16.551 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ozgurkalyoncu ozgurkalyoncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Senior Front End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Metin2Turkey Forumu adlı üyeden alıntı

Programın işlevi olduğu kesin ama ne kadar işlevi olacağı bir yerden sonra kullanıcıya bağlı. Siz gidip alakasız şeylere kullanırsanız alakasız sonuçlarda üste çıkarsınız tabi bu da sizin işinize gelmez. Zaten bu tür proğramları kullananların riski göz önüne almaları lazım ama bunu düşünmeyip başına iş geldikten sonra yapımcısına laf etmek saçma bir hareket olur.

Ortada emek harcanmış bir proğram var ne kadar çalışıp çalışmadığını bilmiyorum ama uzun süre uğraştığına göre iyi bir sonuç çıkmış olması lazım. Tek yapılması gereken tebrik etmek. Kullanmak isteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Buradan bas bas bağırığ yapımcıyı veya proğramı kötülemenin anlamı yok.

Allah razı olsun arkadaşım
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BekirSeyHanLii BekirSeyHanLii Sosyal Patron :) Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 41 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim kardeşim.

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)
programa maalesef site ekleyemiyorum sitem ilk sayfada 6 sırada olmasına rağmen sitemi görmüyor ve googlede diğer sayfalarda arama yapıp siteniz ilk 10 sayfada bulunamadı diye hata mesajı veriyor programı güncelledim ama değişen bir şey olmadı nedir sorun acaba

ozgurkalyoncu ozgurkalyoncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Senior Front End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

cybersoldier adlı üyeden alıntı

programa maalesef site ekleyemiyorum sitem ilk sayfada 6 sırada olmasına rağmen sitemi görmüyor ve googlede diğer sayfalarda arama yapıp siteniz ilk 10 sayfada bulunamadı diye hata mesajı veriyor programı güncelledim ama değişen bir şey olmadı nedir sorun acaba

hangi kelimeyi eklemek istediniz
hangi site üzerine
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

ozgurkalyoncu adlı üyeden alıntı

hangi kelimeyi eklemek istediniz
hangi site üzerine

pm yolladım arkadaşım

Ek Olarak: hiçbir kelimede hiçbir site eklenmiyor

dihack dihack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 50 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
bende herhangi bir problem yok.

herşey gayet normal çok güzel bir program...

Prof Kurumsal Seo Hizmetleri

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Deneyelim bakalim tesekkurler :)

ChuckBartowsKi

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
Proğramı kötüleyen arkadaşlara:

Bu tür proğramları yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Evet bilinçsizce kullanılırsa, çok zararlı olur. Bu yüzden önce nasıl kullanılması gerektiğini, mutlaka tüm detayları ile Arama Motorlarının botlarının nasıl çalıştığını öğrenerek başlayın.

1- Sitesinde, "robots", "sitemap" olmayanlar, önce bunları oluştursunlar ki, arama motorlarının normalde de sitenize geliyor olmasını sağlayın.

2- Arama motorlarının hangilerinde kayıtlı iseniz, sadece o arama motorlarına yönelik çalışın. Kaydınızın bulunmadığı arama motorlarına mutlaka kayıt yapın, kayıt gerçekleşsin, ondan sonra proğramı kullanmaya başlayın.

3- Kesinlikle tek anahtar kelime ile çalışmayın. Sitenizle ilgili, hedeflediğiniz, hangi sırada olursa olsun (1. sırada bile olabilir), mutlaka tüm anahtar kelimelerinizle katılın. Gerçi ücretsiz üyelikte sınır şu an 6 keyword...

Bu şekilde çalışırken, 1. sayfadaki keyword'ünüze daha çok, gerideki keywords için daha az hit talep edin, bu sayıları belirli periyotlarla arttırın.

4- SEO açısından tek çalışmanız bu tür proğramlar olmasın. Yanında mutlaka, içerik seosu, Backlink, imleme, sosyal paylaşım vb. türdeki her türlü çalışmayı da beraber yürütün. Özellikle w3 hatalarınızı gidermeye çalışın. Siteniz hatasız olursa kolayca dmoz'a eklersiniz ve çok büyük fayda görürsünüz.

5- Mutlaka Google Adwords kullanın, Ücretsiz kuponlar elde etmenin yollarını arayın ve değerlendirin. Google amca, reklam alanları çok sever.

6- Kategorinizle ilgili backlink satan, bütçeniz elverdiğince, Pr değeri en yüksek yerden dofollow backlink alın.

Bunları yaparsanız, bu proğramların çok faydasını görürsünüz. Şimdiye kadar bu tür proğramların içinde gördüğüm en iyi yazılım, buradaki arkadaşın sunduğudur.

Emeğe saygı ve bilinçli kullanım ile buradaki karşılıklı dayanışmadan en yüksek verimi hep beraber alırız arkadaşlar.

İyi Forumlar.

Ek Olarak: "SEO Google'ı Kandırmak Değil, Onu Anlamaktır" demiş yönetimden "nonloser" mahlaslı arkadaş. ben de ekliyorum:

...Ve Emek vermektir.

dihack dihack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 50 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Program kesinlikle adresnse reklamlarına tıklamaz bu kadar yapılmış insanlara zarar versin diye değil amaç fayda sağlamak,virüs v.s de yok...Kesinlikle yok

Prof Kurumsal Seo Hizmetleri

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
kesinlikle denemeyin.ben denedim sandboxa girdim.......nbu programı deneyene kadar 5 saniyede google konum çıkardı şimdi 2 gün sonra çıkıyor ve anahtar kelimede 3.sıradaydım 53.sıraya geriledim.google, bu tarz programlar için uyarı gönderdi.şimdi 4.sıradayım tekrar çıktım ama kullanmayın derim.dost tavsiyesi...

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al