wmaraci reklam

Google'de Paylasımlarınızı Saniyede İndexletiyorum..

49 Mesajlar 5.124 Okunma
wmaraci reklam

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)

ececan adlı üyeden alıntı

Programa ne gerek var ki hocam?

Google ile bu işi spesifik bir link olmak üzere anında halledebiliyoruz zaten. Yeni sitem birkaç günde bir index alıyor fakat az önce tekrar denedim yöntemi, anında index aldı (1dk içerisinde)

Bunu Google Add Url sayfasından yapıyoruz fakat zararlı olduğu yönünde bolca görüş var. Bunu da burada bu işlemi yaptıran arkadaşlara bildirmekte fayda var. Emek sonuçta, ziyan olmasın.

programa öyle bir gerek vardı ki hocam herkesin sitesi aynı dk index atarken benimki neden atmıyordu ben yıllarca bu soruyo sordum ve programı yaptım zararlı olsa benim sitelerim bundan defalarca etkilenirdi:D o bahsi gecen yerde sınırlı sayıda index verebiliyorsunuzdur programda sen bir link veriyorsun google bot sana calısıyor

bir insan bir sey ürettiginde yaptıgında bence o ayakta alkıslanmalaı ben hep öyle yaptım sizlerden onu beklemiyorumda cvpları bence okuyun.Birde üstalik ben bu işi harıma yapıyorum
saygılarımla

işte buu
wmaraci
reklam

ececan ececan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek hesap kullanılmayacaktır. lütf
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

programa öyle bir gerek vardı ki hocam herkesin sitesi aynı dk index atarken benimki neden atmıyordu ben yıllarca bu soruyo sordum ve programı yaptım zararlı olsa benim sitelerim bundan defalarca etkilenirdi:D o bahsi gecen yerde sınırlı sayıda index verebiliyorsunuzdur programda sen bir link veriyorsun google bot sana calısıyor

bir insan bir sey ürettiginde yaptıgında bence o ayakta alkıslanmalaı ben hep öyle yaptım sizlerden onu beklemiyorumda cvpları bence okuyun.Birde üstalik ben bu işi harıma yapıyorum
saygılarımla

Ya kardeşim hayrına yap ben bir şey mi dedim? Yarar derken zarar olacak diyorum. Konunu baltalamak gibi bir niyetim yok ama belki sen de bilmiyorsundur diye söylüyorum. İster ping ile yap, ister add url kısmından yap bu iş zararlıdır. Böyle yaparsan, Google'ın sitene uğrama sıklığı sabit kalır. Fakat uğramaz da makale yazarak sabredersen, Google günlük yazımına göre uğrama sıklığını değiştirir.

Program dediğinin ekran görüntüsünü atsana o halde? Cidden merak ediyorum ne yaptın? Pingleyen bir scriptten mi bahsediyorsun? Ayakta alkışlayan alkışlasın. Nobel ödülü alan insanımızı bile alkışlamıyoruz. Alkışa gerek yok, iyilik yap denize balık bilmezse hâlik bilir.

Tebrik eden etmiş zaten bu yüzden tebrik etmeden ben konuya girdim ve bilgilendirmek istedim. Sitelerim etkilenirdi öyle olsa demişsin, belki etkilenmiştir nereden bileceksin..

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
bir iki düzenleme yapmam gereken yerleri var yani sürüm yükselticem ekran görüntüsünü degil kendini paylasıma sunacam :D zaman sıkıntısından dolayı elim degmiyorki anlamadıgın nokta hocam programım pingleme yapmıyor google bota şekil veriyor emir veriyor bunun neresi zararlı ben istedigim konuyu cıkarta biliyorsam birde :D

işte buu

civanspot civanspot Dijital Pazarlama Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Dijital pazarlama uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

bir iki düzenleme yapmam gereken yerleri var yani sürüm yükselticem ekran görüntüsünü degil kendini paylasıma sunacam :D zaman sıkıntısından dolayı elim degmiyorki anlamadıgın nokta hocam programım pingleme yapmıyor google bota şekil veriyor emir veriyor bunun neresi zararlı ben istedigim konuyu cıkarta biliyorsam birde :D

hocam size pmden benim sitemin bir sayafasını atıyorum kelimeyide zaten sayfa adı ile kelime aynı nasıl index alırmı bilmedim ama :)

Edit: Üstadım çok çok teşekkür ederim 3 aydır uğraştığım kelime 10 saniyede çıkarmı ya çok teşekkür ediyorum tekar..

wmaraci
wmaraci

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Konu değilde kategori olsaymış iyi olurmuş.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

alper1489 alper1489 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam pm attım sonuçları bekliyorum.

MaxNet MaxNet Paypal/Webmoney/BTC Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 151, (%100)
@KadirHameş hocam pm attım sizlere
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

aliemre123 aliemre123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 34 / 57
  • Ticaret 3, (%67)
pm atıldı

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
tüm pmlere geri dönüş yapıldı hocam ve siteleriniz sıramadadır suan indexenmeyen yerlerinizde indexletilmistir bana verilen linkler tamadır saygılarımla keyifli forumlar dilerim

işte buu

HeavenLy HeavenLy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 12, (%100)
pm gönderdim hocam

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al