wmaraci reklam

Herkes için Büyük ortak paravan blog projesine ne dersiniz?

3 Mesajlar 535 Okunma
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, bütün konularımda ortak, herkes için faydalı kolektif projelerden bahsediyorum. Genelde konular Forum kurallarına aykırı olmadığı halde siliniyor. Kişisel hiç bir menfaatim yok sadece üretmek ve fayda sağlamak adına ortak projeler yapmayı seviyorum.

Forumda her kategoride sitesi olan kardeşlerimiz, abilerimiz var. Backlink de SEO açısından önemli bir unsur. Diyorum ki her sektörde blogger gibi otoriter sitelerden blog açalım ve herkes kategoriye göre tanıtım yazısı veya backlink için konular uretsin.

Her sektörle ilgili ayrı ayrı bloglar açalım. Ekonomi, seo, kadın, spor, sağlık vb kategori odaklı bloglar. İçeriği de aynı sektördeki site sahipleri yazsın. Mesela oyun sitesi olanlar içeriklerini imlemek için paravan üzerinde tanıtım yazısı veya kısaltılmış şekilde yazılar yazıp kendi sitesine link ekleyebilir. Yani bahsettiğim şey sektörel dizin siteleri oluşturmak gibi bir durum. Ortak paravan blog üzerinde kimsenin rant sağlamaması için reklam eklenmez. Veya böyle bir eklenti yok sanırım ama herkes kendi yazdığı yazı içinde varolan reklam gelirini alabilir ama böyle bir bileşen yok galiba.

Önce herkes paravanın otoritesini arttırır sonra paravan herkese fayda sağlar. Dediğim gibi kategori odaklı dizin sitesi gibi düşünün.

Şeffaf bir politika ile yönetilir site. Okunma sayıları olan bir tema güzel olur. Google sıralaması vb de haftalık olarak wmaracida açılan bir konuda paylaşılır.

Tek bir kişi menfaat saglayamayacak şekilde planlandı. Belli kurallar belirlenir SEO uzmanı bir çok üye var forumda zaten. Herkes için faydalı bir durum.

Bunun yanında backlink satan arkadaşlar kızmasın piyasa ölmez aksine canlanır. Ortak paravandan aldığı backlinkin faydasını gören site sahipleri, backlinkin faydasını bizzat gördükleri zaman backlink satın almak isteyecekler. Böylece piyasa da canlanmis olacak.

Yani kimsenin zararına bir durum yok aksine herkesin faydasına bir proje

wmaraci
reklam

yildirimdagitim yildirimdagitim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 2, (%50)
destekliyorum
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Ben varım
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al