wmaraci reklam

Instagram Yorum Beğeni Dayanışması Grubu (KEŞFET)

2 Mesajlar 2.404 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

zer0day zer0day WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba;
Forumda da birçok kişi insta kasıyor. Biliyorsunuz ki gönderiye yapılan yorumlar çok önemli ve keşfete çıkmada büyük rol oynuyor. Aynı bloglarda yaptığımız gibi yorum dayanışması yapalım diyorum. Ne dersiniz? Yorum kuralları vs gibi şeyleri daha sonra belirleriz. Öncelikle bir ekip kuralım. Benimi profilim 11.3k full organik sayfadır. illa aynı olmamız gerekmiyor ben sizden az olurum çok olurum bir şekilde birbimize katkımız olur. Pm veya yorumlarınızı bekliyorum.

--------------------------------------------------------------------------------------

NOT: Gruba, bot olan veya panelden çekilmiş aktif olmayan takipçili hesaplar KATILAMAZ.

GRUBA ALIM: AÇIK

GRUBA KATILIM LİNKİ: https://chat.whatsapp.com/Ixpf57chIKCG4JPxTMjknB

KURALLAR:

- Günlük olarak herkes grupta paylaşılan gönderilere 1'er yorum atmak zorundadır. Yorumu atamayanlar bilgi verdiği taktirde telafi edebilirler.

- Postunu whatsapp grubunda paylaşan arkadaşlar, postunu kontrol edip yorum yapmayanları özelden bana ulaştıracaktır ve ben yorum yapmayan arkadaşları gruptan çıkaracağım.

- Herkes günlük sadece 1 postuna yorum ve beğeni isteyebilirler.

- Yorum yapmayanlar 1 günün sonunda tespit edilerek gruptan çıkarılacak bu şekilde kişiler elenerek sadece yorum atan kişilerden oluşan bi grup oluşturulacaktır.

- Yorumlar en az iki kelime olmak şartıyla diğer üyeleri yorum yapmaya teşvik eder şekilde olursa hepimiz için iyi olacaktır.

- Mümkün olduğunca izin ve mazeret belirtmemeye çalışınız. Çünkü bu gibi durumlarda aksamalar ve karışıklıklar olmaktadır.

Not: Hesaplarınızın gizli profil olmaması keşfete çıkmak için sizin faydanızadır.

wmaraci
reklam

ugurak34 ugurak34 wmaracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
grubunuza katılmak isterim instagram kullanıcı adım uguragirgol

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al