wmaraci reklam
lidertakipci

İstediğiniz alan adını alacağım (hemen)

28 Mesajlar 3.736 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

gencisi adlı üyeden alıntı

Bence arkadaş bizden domain çalmaya çalışıyor. Aklınızda olan güzel domainleri arkadaşa söyleyeceksiniz ve kendisi reglicek.

hayda..

arkadaşım zaten ben en başta ne dedim? aklınızda proje varsa domaini ben alıcam siz işleteceksiniz dedim.

Kendi sitemin .net uzantısını alacağım.İyilikde yaramıyor bu millete.He ben zaten gerizekalıyım fikir üretemiyorum yada utanıyorum fikir almaktan.

wmaraci
reklam

gencisi gencisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

hayda..

arkadaşım zaten ben en başta ne dedim? aklınızda proje varsa domaini ben alıcam siz işleteceksiniz dedim.

Kendi sitemin .net uzantısını alacağım.İyilikde yaramıyor bu millete.He ben zaten gerizekalıyım fikir üretemiyorum yada utanıyorum fikir almaktan.

Hocam ozaman başlığı değiştirin. Burada bedava domain alıyormuşsun gibi konu açmışsın. Site senin olacak ama ben işleticem ? neden ben senin sitende editörlük yapıyım ki. 1 dolar verip domain almak daha mantıklı geliyor.
Onur89TR

kişi bu mesajı beğendi.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Hocam ozaman başlığı değiştirin. Burada bedava domain alıyormuşsun gibi konu açmışsın. Site senin olacak ama ben işleticem ? neden ben senin sitende editörlük yapıyım ki. 1 dolar verip domain almak daha mantıklı geliyor.

Tamam arkadaşım sen git 1 dolar ver domain al.Birde sana açıklama yapacaz da birşeyler anlatıcaz..

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)

sana kimse zorla domain önerisinde bulun demiyor burda birçok kişi güzel domain önerisinde bulunuyor, forumların amacı da bu paylaşımda bulunmak!

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

canisik adlı üyeden alıntı

sana kimse zorla domain önerisinde bulun demiyor burda birçok kişi güzel domain önerisinde bulunuyor, forumların amacı da bu paylaşımda bulunmak!

Bana kimsenin zorla domain önerisinde bulunduğunu söylemedim burda. Anlaşılan seninde önerecek domainin yok, cevap yazmaya gelmişsin.

• Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)

Bana kimsenin zorla domain önerisinde bulunduğunu söylemedim burda. Anlaşılan seninde önerecek domainin yok, cevap yazmaya gelmişsin.

istersem istediği konu hakkında bir sürü domain önerisinde bulunabilirim burda konu o değil sizin yaptığınız, beni bilmem ama sen milletin işini burun sokma fazla!

• Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

canisik adlı üyeden alıntı

istersem istediği konu hakkında bir sürü domain önerisinde bulunabilirim burda konu o değil sizin yaptığınız, beni bilmem ama sen milletin işini burun sokma fazla!

Sanane dostum. Sen kimsin?
Ticaret puanın var mesajın çok diye kendini benden üstün görme.

• Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)

Ticaret puanın var mesajın çok diye kendini benden üstün görme. Senin sanalda yaptığın ticaret kadar benim günlük ticaretim var.

ben kendimi senden üstün falan görmedim, sen bana domain önerisi için değil msj kasmak için geldiğimi söledin ben de böle birşey yapmadığımı yani beni bilmem ama senin milletin işine karıştığını düşündüğüm için fazla burun sokma dedim, benimki zaten tavsiye niteliğinde zaten bu gibi durumlarda genelde konu baltalayanlar cezalandırılıyor, canını sıkma!

rbx rbx Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)

Ticaret puanın var mesajın çok diye kendini benden üstün görme. Senin sanalda yaptığın ticaret kadar benim günlük ticaretim var.

Önce çevrene karşı ılımlı, olumlu olmayı öğren genç kardeş. Eğer konu sana mantıklı gelmiyorsa, nezaket sınırları çerçevesinde bunu dile getirir ve eleştirini yaparsın. Ancak yaptığın eleştiriden de sen sorumlusun, kimseyi karalamaya hakkın yok.

Ben de sana karşı bir eleştiride bulunmak istiyorum. Gençsin, deli dolusun şu anda, bunu anlayabiliriz. Fakat profil resmin erkek adama yakışmayacak cinsten. Burada senin ablaların, abilerin ve hatta seninle yaşıt kız arkadaşların var.

Dengeyi tutturmak lazım.
skandeniz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kuaför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 2, (%100)

rbx adlı üyeden alıntı

Önce çevrene karşı ılımlı, olumlu olmayı öğren genç kardeş. Eğer konu sana mantıklı gelmiyorsa, nezaket sınırları çerçevesinde bunu dile getirir ve eleştirini yaparsın. Ancak yaptığın eleştiriden de sen sorumlusun, kimseyi karalamaya hakkın yok.

Ben de sana karşı bir eleştiride bulunmak istiyorum. Gençsin, deli dolusun şu anda, bunu anlayabiliriz. Fakat profil resmin erkek adama yakışmayacak cinsten. Burada senin ablaların, abilerin ve hatta seninle yaşıt kız arkadaşların var.

Dengeyi tutturmak lazım.

İyi akşamlar hocam, diğer arkadaşlarda sizin kadar hoşgörülü olsalardı emin olun onlara karşıda nezaket sınırları çerçevesinde cevaplar verirdim. Profil fotoğrafımın aykırı olduğunu düşünen ilk kişisiniz fakat saygımdan ötürü değiştiriyorum. Tekrardan iyi akşamlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al